Jump to content



multi boot dvd?????


sculper

Recommended Posts

γεια σας έφτιαξα iso αρχεία με win xp pro αγγλικά και win xp pro ελληνικά και τα 2 με sp2

αυτό που θέλω να κάνω αλλά δεν ξέρω τον τρόπο είναι να τα βάλω σε 1 dvd και όταν κάνω φόρματ σε ένα φίλο να έχω την δυνατότητα να επιλέξω μεταξύ win αγγλικών και ελληνικών

ελπίζω να βρω μια λύσηηηηηηηη

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες, αν και μαλλον δεν πολυδιαβασες τους κανονες του φορουμ, που λενε ξεκαθαρα: ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ greeklish. ΑΜΑΝ ΠΙΑ. στην ελλαδα ειμαστε...

Σορρυ για τον τονο μου.........:flower: :flower: :flower:

Link to comment
Share on other sites

καλός ήρθες και από μένα sculper :flower:

όπως σου είπαν και τα παιδιά τα greeklish απαγορεύονται όπως είδη σου έχει γίνει παρατήρηση στο παρελθόν, γι αυτό σε παρακαλώ να διορθώσεις το αρχικό post σου.

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη για ακόμη μια φορά για τα ελληνοαγγλικά μου αλλά η δύναμη της συνήθειας!

ευχαριστώ πολύ τον φίλο bourlas αλλά έχω μπερδευτεί λιγο

εγώ έχω τα iso έτοιμα από εκεί και πέρα τί κανω??????????

πείτε ότι τα λέτε σε ένα νέο και θέλω βήμα βήμα.....

σκεφτόμουν να φτιάξω και 2 φακέλους που να έχω office gr + ell

περιμένω νέα σας......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbdanis [Σήμερα, στις 21:58]

Αν κατάλαβα καλά θέλεις να κάνεις ένα boot dvd το οποίο θα ξεκινά ένα μενού από το οποίο θα επιλέγεις την εγκατάσταση που θέλεις να συνδεθείς

μάλιστα

έχω έτοιμα τα iso που έφτιαξα με το h**p://mhtools.knoware.nl/raptor/autostreamer/AutoStreamer.exe

και θέλω βοήθεια με το dvd

:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.