Jump to content



ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟΥ PC ΜΟΥ..!!!


Darap21

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

γιατι εχω την εντυπωση πως εχεις μισο χιλιοστο αποσταση απο το βραχυκυκλωμα της καρτας γραφικων?

χμμμ

επισεις η ροη αερα ειναι λιγο περιεργη... τα ανεμιστηρακια της cpu πρεπει να τουμπαρουν ωστε να βγαζει αερα προς την εξοδο του κουτιου (θα μπορουσε βεβαια να αντιστραφει το ανεμιστηρακι στο κουτι, αλλα σε κλειστο κουτι αυτο δε θα ηταν καλυτερο)

Link to comment
Share on other sites

γιατι εχω την εντυπωση πως εχεις μισο χιλιοστο αποσταση απο το βραχυκυκλωμα της καρτας γραφικων?

χμμμ

επισεις η ροη αερα ειναι λιγο περιεργη... τα ανεμιστηρακια της cpu πρεπει να τουμπαρουν ωστε να βγαζει αερα προς την εξοδο του κουτιου (θα μπορουσε βεβαια να αντιστραφει το ανεμιστηρακι στο κουτι, αλλα σε κλειστο κουτι αυτο δε θα ηταν καλυτερο)

είναι πολύ κοντά λόγο του όγκου αλλά δεν έχει πρόβλημα η κάρτα, είχα και εγώ την d14 και ήταν οριακά. Οι γομαρόψυκτρες έτσι είναι όλες.

Link to comment
Share on other sites

Αλάνια συγχαρητήρια ήταν το πιο απολαυστικό θέμα που έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό. Μου φτιάξατε την μέρα πολλά συγχαρητήρια και χαρά στην υπομονή σας.

Σόρρυ για το off topic αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ

Link to comment
Share on other sites

είναι πολύ κοντά λόγο του όγκου αλλά δεν έχει πρόβλημα η κάρτα, είχα και εγώ την d14 και ήταν οριακά. Οι γομαρόψυκτρες έτσι είναι όλες.

Ε κοιτα, κι εγω γομαροψυκτρα εχω αλλα ενα εναμισι εκατοστο το εχω σς αερα... εδω ΑΝ δεν κανω λαθος λογο φωτο νομιζω η αλοσταση ειναι κανα δυο χιλιοστα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.