Jump to content



Ενημέρωση για την επίθεση


DJD

Recommended Posts

Εγω ξερω γιατι το εκανε..

Εκδοχη 1η) Δεν του αρεσε η κουμπαρια μου με τους αντμινς και διεγραψε τα προσφατα ποστς (βεβαια πηρε η μπαλα και πολλα αλλα ,αλλα παραπλευρες απωλειες..)

Εκδοχη 2η) Δεν του αρεσε το κειμενο του Chosen με τις γυναικες και τις τσοντες και το διεγραψε αλλα μαζι διεγραψε και αλλα πολλα (αλλα παραπλευρες απωλειες)

Εκδοχη 3η) Δεν του αρεσε ουτε αυτου το πως εγραφα τελευταια και διεγραψε τα ποστς μου,μαζι βεβαια διεγραψε και αλλα πολλα,αλλα παραπλευρες απωλειες.

Εκδοχη 4η)Ζηλεψε την χαρη του Ροοτ στο σπαγγατ στον αερα και διεγραψε την συγκεκριμενη φωτογραφια.αλλα μαζι διεγραψε και αλλα πολλα,αλλα τα θεωρησε παραπλευρες απωλειες.

Αυτες ειναι οι επισημες εκδοχες.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Αν ήταν hacker το πολυ να άλλαζε την αρχική σελίδα μάλλον cracker λέγετε και απο οτι καταλαβα και μικρος στην ηλικία για να κανει τετοια. Που ξέρεις οταν καποια στιγμη αναιβασει και αυτος ένα site να καταλάβει τι έκανε όταν το κάνουν το ίδιο σε αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia [Σήμερα, στις 10:22]

Εγω ξερω γιατι το εκανε..

Εκδοχη 1η) Δεν του αρεσε η κουμπαρια μου με τους αντμινς και διεγραψε τα προσφατα ποστς (βεβαια πηρε η μπαλα και πολλα αλλα ,αλλα παραπλευρες απωλειες..)

Εκδοχη 2η) Δεν του αρεσε το κειμενο του Chosen με τις γυναικες και τις τσοντες και το διεγραψε αλλα μαζι διεγραψε και αλλα πολλα (αλλα παραπλευρες απωλειες)

Εκδοχη 3η) Δεν του αρεσε ουτε αυτου το πως εγραφα τελευταια και διεγραψε τα ποστς μου,μαζι βεβαια διεγραψε και αλλα πολλα,αλλα παραπλευρες απωλειες.

Εκδοχη 4η)Ζηλεψε την χαρη του Ροοτ στο σπαγγατ στον αερα και διεγραψε την συγκεκριμενη φωτογραφια.αλλα μαζι διεγραψε και αλλα πολλα,αλλα τα θεωρησε παραπλευρες απωλειες.

Αυτες ειναι οι επισημες εκδοχες.

Μπορεί απλώς να έφαγε κανένα σουβλάκι με χαλασμένο τζατζίκι στους ολυμπιακούς να το πλήρωσε 5 ευρώ και μετά να Ξ@Κ@Λ@ΘΗΚΕ το τσογλάνι και να το κράταγε:TD:

Link to comment
Share on other sites

Μικρό το κακό εμείς να μαστε καλά

Πάντως οι λόγοι που ανεφερε οι pascalia είναι πιο πιθανοι απο το φιλοi του ησραήλ.

Μάλλον το έκανε για πλάκα και προφασίζεται αμερικάνους και τέτοια

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά παιδιά. Μικρό το κακό.

Ίσως θα πρέπει να αναλάβει κάποιος να κάνει backup κάθε 2-3 μέρες.

Ψάχτε το λίγο αυτό κι αν χρειαστείτε τίποτα μη διστάσετε να μας το ζητήσετε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτές ή προχτές δεν θυμάμε προσπάθησα να μπω και έλεγε κάτι κουφά.... Μου εμφάνισε ότι η team ήταν από Arabia... Δεν ξέρω αν αληθεύει κάτι τέτοιο... Έκανα ένα printScreen και download την σελίδα που έλεγε τα κουλά..... Μάλιστα οι τύποι είχανε και το email τους επάνω και μάλιστα μεταξύ άλλον αναφέρανε τα εξής:

"Please check your system and UpGrade your system Now!!!

Don't panick about My Hacking because I'm a newbie not a Hacker

Remember! I don't change your file and your system but I just try my hacking theory on your server

To know about your hole in your system please patch them!!"

Αν μπορώ να βοηθήσω έχω αποθηκεύσει την html....

Προσωπικά την θεωρώ απαράδεκτη κίνηση αυτή προς σελίδα με τεχνολογικά νέα και ιδιαίτερα forum, να ήταν κανένα shop να πω ΟΚ.... Αλλα ειδικά το εργαστήρι... Απαράδεκτο :TD:

- Ωχ, άντε πάλι προσπάθεια να φτάσω πάλι το 666 για τρίτη φορά!!! :wall: :rant:

- Δηλαδή χάθηκε και το post μου με το Overclocking στον Prescott μου?! Φτου :wall: :rant:

Link to comment
Share on other sites

boob11_999@hotmail.com

dimooomh@hotmail.com

v3l@hotmail.com

3 mail που βρηκα και βγαζουν κατευθειαν στο καραγκιοζη στο msn...

ο φιλος του xp10 εχει το site xp10.com

ειναι πιτσιρικια, και εχουν χακαρει οτι εχει VBulletin, απο οτι φαινεται δεν εχουν τις γνωσεις για παραπανω πραγματα, οπως και οι ιδιοι λενε σε καποια sites που εχουν κανει deface. Και απο οτι διαβασα οτι κανει το κανει μεσω του Xp10 και ενως αλλου καραγκιοζακου,

οσοι θελετε μπορειτε να τον κανετε add στο μσν 'η να του στειλετε μαιλ, κανοντας μια πολυ επικοδομητικη συζητηση επιπεδου, οπως ειχα εγω πριν λιγο....

Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα άσχημα του διαδηκτιου είναι και η ανωνυμία.

’νθρωποι με πνευματική και σωματική μειονεξία λεονταρίζουν πίσω από το απυρόβλητο του πληκτρολόγιου.

Η τύχη το έφερε τα γιουσουφάκια να εκτονωθούν στο TheLab, και αυτό δεν πρέπει να τους επιτραπεί ξανά.

Όσο για το βρίσιμο μέσω MSN είναι αυτό που επιζητούν για να αισθάνονται ότι είναι κάποιοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Όσο για το βρίσιμο μέσω MSN είναι αυτό που επιζητούν για να αισθάνονται ότι είναι κάποιοι.

Συμφωνώ απόλυτα.

Δεν πρέπει να γίνεται αυτό το λάθος, το οποίο για αυτούς ισοδυναμεί με επιβράβευση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από soki

Kαι τον boob11 πως τον βρηκες ? Εκανες search στο google "Who is the hacker/cracker behind tonight attack at www.thelab.gr +msn add contact" ?

Ελπιζω να καταλαβες τωρα αγαπητε...δεν χρειαζεται τετοια ειρωνεια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hero

Μου φένεται πως κάποιος Βασίλης μόλις βρήκε τον μέντορα του για ..... hacking και τα σιναφί. :p

Χθες μιλησαμε καμια ωρα.....αλλα συνεχεια ασυναρτησειες μου ελεγε....τσπ....

Καποιος ειπε οτι ειναι μ ικρος σε ηλικια....ειναι 20 χρονων...κ βλακας...παιδια αμα θελησεται βοηθεια σε οτιδηποτε θεμα μην δισταζεται να το πειτε......

Βασιλης

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 16:23]

Χθες μιλησαμε καμια ωρα.....αλλα συνεχεια ασυναρτησειες μου ελεγε....τσπ....

εισαι σιγουρος οτι μιλησατε για "καμια ωρα" ?

εισαι ΠΟΛΥ σιγουρος?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.