Jump to content



Ενημέρωση για την επίθεση


DJD

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Tsunami

I know I know...;)

Σκέψου το απλά. Παίζεις CS online και τσουπ σε κάνουν add στο background μαζί με 50 άλλα άτομα. Το PC αρχίζει να κολλάει επειδή είναι μπακατέλη, το modem κάνει redial. Και πετάς το PC από το παράθυρο. Εγώ εντελώς τυχαία βρίσκομαι εκεί, μου χτυπάει το κεφάλι, του δίνω μια κλοτσιά, φεύγει όλο το πλαϊνό του κουτιού και βλέπω μία Ti 4200, μία ψύχτρα, μία mobo άγνωστης προέλευσης, ένα nec3500 και κάτι άλλα καλούδια. Λέω από μέσα μου "ωπ! εδώ είμαστε" το παίρνω, σηκώνομαι και φεύγω.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

αυτο το site ειναι το μονο πραγμα που εχω να πω οτι εχω αγαπησει στο διαδυκτιο ολα τα 10 χρονια που το χρησιμοποιω ... ΜΕ ΜΠΑΛΝΤΑ να κοπουν τα δαχτυλα οποιου τολμησει να ξανακανει κατι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δεν εχεις αγαπησει τον υπεροχο δικτυακο τοπο www.youngboyswitholdermen.org ??? Μαλλον φταινε τα pop-up που βγαζει...

Θα λυσσαξει ο Shaman αλλα τι να κανουμε εβλεπα το επεισοδιο με τον Cartman (που μπαινει στο chat με τον ομωνυμο τιτλο) σημερα και εχω επηρεαστει!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Δηλαδη δεν εχεις αγαπησει τον υπεροχο δικτυακο τοπο www.youngboyswitholdermen.org ??? Μαλλον φταινε τα pop-up που βγαζει...

Θα λυσσαξει ο Shaman αλλα τι να κανουμε εβλεπα το επεισοδιο με τον Cartman (που μπαινει στο chat με τον ομωνυμο τιτλο) σημερα και εχω επηρεαστει!!

Αν μου κάνεις δώρο έναν FX57 θα αλλάξω το nick μου στο MSN σε Cartman και θα σου κάνω συντροφιά τα βράδια - διαδικτυακά κ μόνο.....

Ξηγημένα πράγματα: Στο ποτάμι δίπλα στη Renault δεν έρχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Δηλαδη δεν εχεις αγαπησει τον υπεροχο δικτυακο τοπο www.youngboyswitholdermen.org ??? Μαλλον φταινε τα pop-up που βγαζει...

Θα λυσσαξει ο Shaman αλλα τι να κανουμε εβλεπα το επεισοδιο με τον Cartman (που μπαινει στο chat με τον ομωνυμο τιτλο) σημερα και εχω επηρεαστει!!

θεεικο επισοδειο! εκει που γελεγα με τις ωρες ειναι που μπαινει στο IRC και του επεφταν τα /msg's βροχη! ... NABLA :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω τωρα το μαθαινω? ? ? ?

Λυπαμαι για το συμβαν.

Πως αραγε να εγινε? Hackare τον server και εσβησε τα παντα? Δυσκολο μου φαινεται

Και εμενα ειχε σβηστει ο σκληρος μια φορα αλλα τα επανεφερα με ενα προγραμμα απο το tucows.

ΥΓ. Το καταγγειλατε πουθενα? Εχουμε και "ηλεκτρονικη" αστυνομια και ακουσα οτι κανει καλη δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kIlGoRi

αυτο το site ειναι το μονο πραγμα που εχω να πω οτι εχω αγαπησει στο διαδυκτιο ολα τα 10 χρονια που το χρησιμοποιω ... ΜΕ ΜΠΑΛΝΤΑ να κοπουν τα δαχτυλα οποιου τολμησει να ξανακανει κατι τετοιο

που θυμηθικες το θεμα αυτο?????

Ελπιζω τα αφεντικα να εχουν κανει back up και να μην ξαναγινει αυτο που ειχε γινει........

εεε Admins? σωστα?

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα ειδα στον καζαμια 2005 κατι για εναν παλαιστινιο βοβμιστη που "ξανακανει επιθεση στο site "αλλα δεν εδωσα πολυ σημασια μετα για πρωτη φορα ανοιγω το thelab.νεα σχολια και μπαμ να το thread μροστα μου ε παρτο ολο απο την αρχη μεχρι το τελος ... μου πηρε κανα 20λεπτο με μισαωρακι να το διαβασω ψιλοκολλησα?!?!?!?!?!

παντως με ενα καλο backup ο λαμπης δεν εχει να φοβηθει τιποτα ;):T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

NABLA

NAMBLA (North America Men Boy Lovers Association)

Αρχική απάντηση από pro

που θυμηθικες το θεμα αυτο?????

Ελπιζω τα αφεντικα να εχουν κανει back up και να μην ξαναγινει αυτο που ειχε γινει........

εεε Admins? σωστα?

Με το κάψιμο που πέφτει, αν ξαναhackαριστεί ο Λάμπης, το restore θα γίνει μετά από κανα μήνα (όταν κλείσουν οι free Lineage2 servers...)

Burned to a crisp λέμε!

Αρχική απάντηση από kIlGoRi

... για εναν παλαιστινιο βοβμιστη ...

’ραβα βομβιστή :ρρρ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Με το κάψιμο που πέφτει, αν ξαναhackαριστεί ο Λάμπης, το restore θα γίνει μετά από κανα μήνα (όταν κλείσουν οι free Lineage2 servers...)

Burned to a crisp λέμε!

Εντάξει, θα παίζουμε και στο NW.... μπορείς να χαλαρώσεις με την λασπολογία :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρω παντελη ελλειψη σεβασμου στις κεφαλες του δικτυακου τοπου thelab.gr...

Σε λιγο θα βγει και ο spc να πει για λασπολογια και paintball.

Ορισμενοι admin του n@@bwars.gr καλο θα ηταν να σταματησουν το μοχθηρο σχεδιο τους να μετατρεψουν σε λιωμενο ζελε την φαια ουσια των admin (χρησιμοποιωντας το εν λογω "ηλεκτρονικο παιγνιο") ωστε να αναλαβουν πραξικοπηματικα (σαν εθνοσωτηρες) την καταλληλη στιγμη την εξουσια σε ολα τα φορουμζζζζζζζ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 17:29]

Παρατηρω παντελη ελλειψη σεβασμου στις κεφαλες του δικτυακου τοπου thelab.gr...

Σε λιγο θα βγει και ο spc να πει για λασπολογια και paintball.

Ορισμενοι admin του n@@bwars.gr καλο θα ηταν να σταματησουν το μοχθηρο σχεδιο τους να μετατρεψουν σε λιωμενο ζελε την φαια ουσια των admin (χρησιμοποιωντας το εν λογω "ηλεκτρονικο παιγνιο") ωστε να αναλαβουν πραξικοπηματικα (σαν εθνοσωτηρες) την καταλληλη στιγμη την εξουσια σε ολα τα φορουμζζζζζζζ...

The P.I.M.P. has spoken..........:worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Παρατηρω παντελη ελλειψη σεβασμου στις κεφαλες του δικτυακου τοπου thelab.gr...

Σε λιγο θα βγει και ο spc να πει για λασπολογια και paintball.

Ορισμενοι admin του n@@bwars.gr καλο θα ηταν να σταματησουν το μοχθηρο σχεδιο τους να μετατρεψουν σε λιωμενο ζελε την φαια ουσια των admin (χρησιμοποιωντας το εν λογω "ηλεκτρονικο παιγνιο") ωστε να αναλαβουν πραξικοπηματικα (σαν εθνοσωτηρες) την καταλληλη στιγμη την εξουσια σε ολα τα φορουμζζζζζζζ...

Αμ, έλα που δεν παίζουν NW αλλά στον BnB, άρα άκυρο το λιβελογράφημά σας κύριε :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Χθες, στις 23:00]

Αμ, έλα που δεν παίζουν NW αλλά στον BnB, άρα άκυρο το λιβελογράφημά σας κύριε :p

Εσενα πρεπει να σου ταξανε θεση ανωτερη του news poster και προσπαθεις να ριξεις σταχτη στα ματια αυτων που την ψυλλιαστηκαν απο νωρις "την δουλεια"!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστός σεσημασμένος ο Αστρολάβος...Μην παραξενευτείς αν τον δείς μοντ ή αντμίν κάποια μέρα.Αφού όλη μέρα στο μσν παραμιλάει...Θέλω να γίνω αντμίν στην θέση του αντμίν

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.