Jump to content




wolves

Recommended Posts

Φιλε μου να σε ρωτησω κατι; Το παιχνιδι το αγορασες σε DVD η ψηφιακα; Αν το εχεις παρει σε dvd, σε εβαλε να κατεβασεις το multiplayer απο steam υποχρεωτικα; Εγω εκανα εγκατασταση μεσω των dvd και οταν περασε και το τριτο(απο τα 6 συνολο) μου εγραψε οτι ολοκληρωθηκε και με βαζει να κατεβασω το multiplayer απο steam και μαλιστα δεν με αφηνει να ανοιξω το SP. Ετσι πρεπει να γινει; Εχει κανεις αλλος καμια ιδεα;

αποτι θυμαμαι απο τα αλλα cod που εχω πρεπει να κατεβασεις και το multi και το single για να μπορεσεις να παιξεις.

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοαπογοητευση ειναι.. Ενω ειναι γαματο σαν παιχνιδι μεχρι στιγμης αντιμετωπιζω πολλα θεματα. Μολις εφτασα σ ενα σημειο, στην αποστολη με ονομα Fission συγκεκριμενα, και εκει που μπαινω στο ασανσερ απλα περιφερομαι γυρω γυρω και δεν μπορω να παω πουθενα... Γυρναω λιγο πιο πισω και βλεπω τον Gideon που πρεπει να ναι και αρχηγοςτης αποστολης να εχει κολλησει και να σημαδευει εναν τοιχο... δεν εφταναν τα 3 χρονια που ειχαν μαλλον..

Εχει παρατηρησει κανεις σε τι load φτανει τη cpu το παιχνιδι; εμενα με φτανει στο 100% και τρωει γερα κολληματα οταν αρχιζει η καθε πιστα. Μετα ομως στρωνει καπως.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους κατέβηκε :p πάω να παίξω παίδες εντυπώσεις σύντομα

( 34 ευρώ το τσίμπησα )

steam id : eptanisioz_

όσοι θέλετε να παίξουμε παρέα κάντε add

*edit

τρώμε ξύλο στο multi :p είναι ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟ ρε παιδιά !! :p

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους κατέβηκε :p πάω να παίξω παίδες εντυπώσεις σύντομα

( 34 ευρώ το τσίμπησα )

steam id : eptanisioz_

όσοι θέλετε να παίξουμε παρέα κάντε add

Σε κανω! Αλλα προς το παρον εχω θεματακια με το ιντερνετ και μπαινω πολυ λιγο multiplayer.. οταν φτιαξει θα λιωσω!0

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έβαλα και γώ για δοκιμή να δώ ΑΝ μου αρέσει σαν παιχνίδι.. δεν εντυπωσιάστηκα να πώ την αλήθεια!

Οι απαιτήσεις σε RAM/VRAM βέβαια είναι τελείως αδικαιολόγητες για αυτό που βλέπω στην οθόνη! Τα γραφικά του για μένα είναι μέτρια σύμφωνα με αυτά που ζητάει! Όλα στο MAX με FXAA και χωρίς SS σε ανάλυση 1200p με 100+ fps και δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος με αυτό που βλέπω! Δοκίμασα και με SS X4,X8 και Χ16.. ντάξει το game οτι και να του κάνεις μικρή η διαφορά στην ποιότητα αλλά μεγάλο το αντίκτυπο στα frames..

[MENTION=28690]SpirosKGR[/MENTION] σε έκανα add στο Steam!

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εδώ (Αγγλία) έχουν χεστεί στις διαφημίσεις, μετρό, τηλεόραση σε full prime time (ημίχρονο CL), ραδιόφωνο, δεν μπορώ να φανταστώ τι λεφτά έχουν πετάξει σε προώθηση + Development, Και τι πωλήσεις αναμένουν για να τα καλύψουν.

Να είναι καλά οι κονσόλες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.