Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


FANISTELROOY

Recommended Posts

Μάλλον θα εννοεί οτι δεν μπορείς να το συγκρατήσεις εύκολα και πέφτει. Ίσως και το μεγάλο μέγεθος το κάνει πιο ευάλωτο στις πτώσεις. 

 

Εγώ πάντως με αυτή έχω σωθεί 4-5 φορές και έχει πολύ καλή εφαρμογή και είναι διακριτικότατη!!!

Link to comment
Share on other sites

@Spirosssss, αν μπορέσεις κάποτε κι αν το θυμηθείς, θα τραβήξεις το κινητό με τη θήκη φορεμένη 1-2 φωτό να την δω; ΑΝ κι ΟΠΟΤΕ!  ^_^

 

Θα σε φτιάξω.. Δυο λεπτά και θα κάνω edit

 

 

edit: Έτοιμος!!  @Delijohn,

 

Στην πρώτη φαίνεται πως σώθηκα: Έχει πέσει 3-4 φορές σε αυτή τη γωνία και την δύναμη της πρόσκρουσης την πήρε η θήκη εξ'ου και τα ραγίσματα εκεί:

 

IMG_20150104_120625.jpg

 

 

IMG_20150104_120641.jpg

 

 

IMG_20150104_120725.jpg

 

IMG_20150104_120751.jpg

 

IMG_20150104_120817.jpg

Έγινε επεξεργασία από Spirosssss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πως σπαει λογω μεγεθους?Πχ σου πεφτει κατω και σπαει?

Μου έχει φύγει από τις τσέπες δύο φορές, μια το έβαλα στην τσέπη και δεν μπήκε καλά και στον βηματισμό βγήκε και έπεσε και τέταρτη έπεσε από την δόνηση κάτω απόσταση 40cm. Το ιδανικό για μένα λόγω δουλειάς είναι να έχω ένα νοκια απλό και ένα ταμπλετ 8αρι 3g μαζί με το εταιρικό λαπτοπ που ούτως η άλλως κουβαλάω.
Link to comment
Share on other sites

Έσπασε γιατί δεν συνηθίζεται το μέγεθος.

Εσύ κάτσε και άλλαζε Ρομ εγώ θέλω αναβαθμίσεις άμεσα.Η LG είχε το χειρότερο support και πήρε αναβαθμίσεις πριν από το δικό μας. Δεν καταλαβαίνω για πιο λόγο κάνεις τον "έξυπνο". Τι είσαι εσύ εδώ μπαμπούλας; που ξέρεις τι κάνω εγώ και τι είμαι; σου έχω δώσει κανένα τέτοιο δικαίωμα;

 

Να σου πω την αληθεια, ναι μου εδωσες οταν μου ειπες (και ξαναλες) οτι η LG εδωσε πρωτη αναβαθμιση.

 

Αληθεια, δεν μπορω να καταλαβω και τι εγινε αν παρεις αναβαθμιση μετα απο ενα μηνα. Καπριτσιο;

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση βγήκε Νοέμβρη όπως πολύ καλά γνωρίζεις. Από τον Νοέμβρη έχουν περάσει ήδη δύο μήνες. Ακόμα κανένα νεο για την καταληκτική ημερομηνία της Ρομ. Επιπλέον διαβάζω για τη δική τους Ρομ και όχι της cm. Όλα αυτά με κάνουν να δυσανασχετω. Θα σου ζητήσω τον λόγο που ξενερωνω, δεν κατάλαβα; είμαι πελάτης και απαιτω. Εκτός και αν έχουν λάθος νοοτροπία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάτι το αρνητικό να της προσάψω! Μόνο το ότι κάνει κ αυτή γρατζουνίτσες στο πλαστικό της, ενώ την προμοτάρουν για άφθαρτη. Κατα τ' άλλα, έχω παραγγείλει 2 να έρχονται για καβάτζες :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.cyanogenmod.org/blog/the-l-is-for-lollipop

 

Για ρίχτε μια ματιά που τα ξερετε καλυτερα.

 

το CM12S ειναι η εκδοση για to oneplus. το bacon τι είναι;

 

 

edit: ποια η διαφορα της CM(XX)S με την bacon CM(XX)M

 

edit2: το link για την CM12 nightly bacon

Έγινε επεξεργασία από Bonito
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει οτι χρειαζεται για drivers και οταν γραφω

 

fastboot oem unlock

 

fastboot reboot

 

δεν σβινεται τιποτα απο το κινητο. Επισης μου μπηκε μονο μια φορα στο fastboot. ολες τις αλλες ανοιγει κανονικα το κινητο.

 

edit: τα καταφερα.... Εβαλα την CM12 nightly. την έχει κανένας?

Έγινε επεξεργασία από Bonito
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tα εχεις κανει αχταρμα.

 

Oneplus One λεγεται η συσκευη αλλα εχει codename το bacon

Eιναι συνηθες να γραφουν τις συσκευες με το codename oι rom makers, για να ξεχωριζουν οι διαφορες εκδοσεις.

 

----

 

cm12   = γενικες cm nightlies για ολες τις συσκευες (εχει και για το bacon)

cm12= ειδικη cm για το bacon και μονο. Ειναι η επισημη ρομ. (ακομα εχουμε μεινει βεβαια στην cm11s, αλλα το πολυ αρχες Φλεβαρη θα εχουμε update)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.