Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


FANISTELROOY

Recommended Posts

Χρειάζονται...

Δεν ξέρω τι γορίλα έχει το S4 (2 ή 3) αλλά ΜΟΛΙΣ έβγαλα την ζελατίνα κλασσικά μετά απο 1 χρόνο, γραντζουνήστικε η οθόνη... Δεν μιλάω για χαρακιά για ράμματα, αλλά στην αντανάκλαση μια χαρά θα το δεις. Απο τότε δεν έχει άλλη και ίσως να ήταν η κακιά στιγμή αλλά δεν είναι πως δεν μασάνε.

Link to comment
Share on other sites

Μπα δε νομίζω, μιας και σου δίνει σετάκι για καθάρισμα. Αν κι είναι εξαιρετικά εύκολο να κάτσει, καμία σχέση με τις εκνευριστικές ζελατίνες και τις φυσαλίδες.

Νομίζω το σετακι είναι για να καθαρίσεις την οθόνη πριν την βάλεις.

Μετά το tempered glass δεν υπάρχει γυρισμός σε ζελατίνα.

Link to comment
Share on other sites

Δε λέω αυτά που είχα μέσα το σακουλάκι. Είχε 2 αυτοκολλητάκια μαζί που είναι για να το αφαιρέσεις προσωρινά για να το καθαρίσεις και να το ξαναβάλεις, τουλάχιστον έτσι κατάλαβα :D

Link to comment
Share on other sites

Αν αποφασίσω τελικώς για το 64άρη και επειδή δεν το πολυκατέχω το σκηνικό με πρόσκλησεις μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει; ΄Εχετε πάρει προσκήσεις παραπάνω από μία και τις διαθέτε εντός μιας ημέρας αν έχω καταλάβει καλά; 349$ το 64αρη σωστά;

ευχαριστώ

Τι τραγικές είναι οι τιμές πώλησης μτχ στις αυπνίες δεν μπορώ να καταλάβω πάντως....

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Όχι άλλα λέω, θα τα βγάλω φώτο μετά.

Ρε σεις, ποιο είναι το shortcut για την μουσική; Πολλές φορές το χω στην τσέπη και ξεκινάει να παίζουν τα mp3 lol.

Νομίζω δύο δάχτυλα από πάνω προς τα κάτω.

Τώρα το καλοκαίρι το πάθαινα κι εγώ αρκετά συχνά στο find 5. Φρόντιζε να το βάζεις με την οθόνη προς τα έξω.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος κι εγώ πλέον ενός 64GB Sandstone Black (απίστευτη αίσθηση το back cover..)

Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω και δημόσια τον φίλο [MENTION=17903]denz[/MENTION] για το invitation.

Για UK, η τιμή του μαζί με τα μεταφορικά διαμορφώνεται στις 278.99 GBP = 350.818 EUR

(Για άλλες ευρωπαϊκές χώρες δε γνωρίζω).

Το κινητό είναι απίστευτα γρήγορο στα πάντα και η οθόνη απλά καταπληκτική..

Μόλις πέρασα και το ΟΤΑ 4.4.4

HwlURVy.png

Έγινε επεξεργασία από alexisgt
Link to comment
Share on other sites

εγώ αν θέλω να το παραγγείλω από κάπου πρέπει

1. να βρεθεί κάποιος καλός άνθρωπος να μου στείλει το Invitation την μέρα που θα το αγοράσω (δεν έχω περίοδο 2-3-4 ημερών...σωστά;

2. να δηλώσω ότι μένω Αγγλία-Γερμανία ώστε να έχω την χαμηλότερη τιμή, σωστά;

3. Με κάποιον τρόπο κάποιος που μένει εξωτερικό να παραλάβει και να αναλάβει αυτός ή κάποια εταιρία προωθησης να μου το στείλει Ελλάδα, σωστά;

Χάνω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Με τις εταιρείες προώθησης δεν χρειάζεσαι κάποιον άνθρωπο να αναλάβει κάτι. Αυτή είναι η δουλειά τους.

Μπορείς να αγοράσεις απευθείας από κινέζικο κατάστημα αν δεν θες να περιμένεις πρόσκληση. Νομίζω έρχεται και λίγο πιο φθηνά. Απλά έχεις 1 χρόνο εγγύηση αντί για 2.

Με πρόσκληση χαμηλότερη τιμή είναι Γαλλία και Γερμανία από Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Προς παν ενδιαφερόμενο:

1. Βρίσκουμε invite :p

2. Googlάρουμε tunnelbear και κατεβάζουμε το αντίστοιχο πρόγραμμα (vpn φάση-free). Αλλάζουμε την ip μας σε Γερμανική (έχει κ μερικές άλλες χώρες) με ένα κλικ κυριολεκτικά.

3. Στήνουμε ένα λογαριασμό (επίσης δωρεάν) στο mailboxde

4. Αγοράζουμε από oneplus.net με 305 €

Το mailboxde θα ζητήσει χρήματα μόλις παραλάβει το πακέτο κ ανάλογα που θα πρέπει να το στείλει θα χρεώσει.

*Paypal needed

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.