Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


Recommended Posts

Το εβαλα αλλα δες πχ που εχει το "OK" εμενα. 

 

Βεβαια θα μου πεις εχω Ελληνικα και το το "ΒΡΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.." σπρωχνει τα υπολοιπα αλλα στην 11s δεν υπηρχε προβλημα, φαινοταν ολα

post-39207-0-30532500-1430391657_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα αλλα δες πχ που εχει το "OK" εμενα.

Βεβαια θα μου πεις εχω Ελληνικα και το το "ΒΡΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.." σπρωχνει τα υπολοιπα αλλα στην 11s δεν υπηρχε προβλημα, φαινοταν ολα

Ναι έχεις δίκιο. Αν πατήσεις κάτω δεξιά που αχνοφαίνεται ένα γράμμα μήπως πιάσει;
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο. Αν πατήσεις κάτω δεξιά που αχνοφαίνεται ένα γράμμα μήπως πιάσει;

Το εχω βαλει το μονοχρωμο οκ. Πατησα εκει στη γωνιτσα και το καταφερα. Το θεμα ειναι αν υπαρχει λυση για αυτο γιατι και καπου αλλου πετυχα ιδιο σκηνικο (το ΟΚ πολυ ακρη) αλλα δε θυμαμαι που..

Link to comment
Share on other sites

Για το one plus αναφέρομαι

Προφανώς, στο thread είσαι :)

Απλά δε γνωρίζω το ακριβές καθεστώς με καταστήματα κι αντιπροσωπείες. Για αυτό σου είπα τι ισχύει νομικά κι από εκεί και πέρα βλέπεις αν ταιριάζει στην περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Έλα και ήρθαν τα Lollipόπια!! Περνάω γιατί το βαρέθηκα όπως είναι τώρα και βλέπουμε. Το πολύ πολύ να σκυλοβρίζω όλο το τριήμερο :hehe: :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακό σαν πρώτη άποψη. 5.0.2 εδώ. Κάπου διάβαζα οτι δεν μπορείτε να απενεργοποιήσετε τα data εύκολα ή κάτι τέτοιο; Έμενα κατευθείαν τα έβγαλε στη notification bar οπότε το on/off είναι παιχνιδάκι.

 

Το superSU 2.0.2 δεν ξαναπερνιέται και πρέπει να διαβάσω να δω τι παίζει..

Link to comment
Share on other sites

Ναι έφυγε το ρουτ και παλεύω να δω πώς θα το ξανακάνω γιατί πετάει error στο τελευταίο superSU (2.47)

 

Τα data γινονται on/off αφου πατησεις το εικονιδιο και σου ανοιξει το υπομενου, πανω πανω εχει διακοπτάκι για on/off κ όντως κλεινουν. Μια εφαρμογή που χρησιμοποιώ για τηλέφωνα μέσω data πλέον λέει disconnected.

Link to comment
Share on other sites

Αν πέρασες rootαρισμένη, απλά ενεργοποίησέ το από τα developer options.. αν όχι, θες root

 

Αυτό είναι το θέμα μου, ότι δεν γίνεται κατευθείαν με ένα κλικ όπως το wifi. Θέλει να πας μέσα στο μενού. Ούτε από widget γίνεται με ένα κλικ που δοκίμασα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εχθές το βράδυ μου πέρασε ΟΤΑ την 12.0-YNG1TAS17L, ενώ ήμουν ήδη με 12S... Δεν είχα σημειώσει version...

Τι είναι αυτή, update ή η ίδια;

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολειθειτε καν με το root του dev. options.

Περναμε πρωτα τελευταιο TWRP και μετα τελευταιο SuperSu.

 

Kαλη ειναι και η CoS12 αλλα εγω δεν την μπορω γιατι θελω 2-3 πραγματα που δεν τα εχει (date σε status bar/clear recents κατω δεξια/livedisplay)

Aσε που ειναι ακομα 5.0.2 (wtf) 

 

Euphoria και τα μυαλα στα καγκελα!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.