Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


FANISTELROOY

Recommended Posts

Μια που λέγαμε για Google, εμένα από εχθές που κατέβασε κάτι updates, τα Google Services μου έχουν φάει 48% της μπαταρίας, ενώ δεύτερη είναι οθόνη, με 11% !!!

Ξέρω, η Ο+ φταίει...

 

same story και απο εδω...

Link to comment
Share on other sites

Μια που λέγαμε για Google, εμένα από εχθές που κατέβασε κάτι updates, τα Google Services μου έχουν φάει 48% της μπαταρίας, ενώ δεύτερη είναι οθόνη, με 11% !!!

Ξέρω, η Ο+ φταίει...

Όχι σε αυτήν την περίπτωση φταις εσύ που δεν έχεις απενεργοποιήσει την "σαβούρα". 

Και επιμένω πως δεν είχαν ιδέα ότι είχε πρόβλημα η 5.0.Χ.

Εκτός και αν η google την έβγαλε επίτηδες με μπαγκ ή /και τα τσακάλια που φτιάχνουν την κόλορ ος το πήραν χαμπάρι, και όλοι οι άλλοι samy/lg/htc/sony ούτε που το είδαν..

Έγινε επεξεργασία από panos444
Link to comment
Share on other sites

Όχι σε αυτήν την περίπτωση φταις εσύ που δεν έχεις απενεργοποιήσει την "σαβούρα". 

Και επιμένω πως δεν είχαν ιδέα ότι είχε πρόβλημα η 5.0.Χ.

Εκτός και αν η google την έβγαλε επίτηδες με μπαγκ ή /και τα τσακάλια που φτιάχνουν την κόλορ ος το πήραν χαμπάρι, και όλοι οι άλλοι samy/lg/htc/sony ούτε που το είδαν..

Σωστά, γιατί πριν το update δεν είχα "σαβούρα" και μετά το update, απέκτησα.

Επίσης, η λύση που δίνουν εδώ, είναι για να βγάλεις τη "σαβούρα":

http://www.reddit.com/r/oneplus/comments/3166dh/how_i_fixed_google_play_services_battery_drain/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άμα κάνεις και διπλό τόλουπ με κόκκινα παπούτσια, πόσο % έκπτωση έχει;;;

Εντάξει, είπαμε.. πετάς μια τιμή κ ψαχνόμαστε, πες το από την αρχή να τελειώνουμε. Και στη τελική, ναι, μπορεί να συνέφερε την τάδε χρονική στιγμή με τον τάδε συνδυασμό προσφορών, καρτών. Ποιο το νόημα;

 

Για να δούμε και το oxygen. Περιμένω εντυπώσεις γιατί βαριέμαι να βάζω/βγάζω άδικα.

 

E καλα μην τον περνεις και απο τα μουτρα να ενημερωσει ηθελε ο ανθρωπος :)

 

Βy the way, 280 κοστιζει ακομη στο Γερμανο το LG G3(αν εχει μεινει ακομη καμια συσκευη στο ραφι  :p ), το οτι παει και ακομη παρακατω (250 ευρω) αν πληρωσεις με πιστωτικη eurobank που αναφερει ο @panos444 δεν το γνωριζα!

Εγω παντως χθες τσιμπησα ενα και ημουν και τυχερος(λογο διαθεσημοτητας)  γιατι το ακυρωσε αλλος που το ειχε παραγγειλει, και ηρθε στα χερια μου, ξεπουλησαν g3 σε αυτη την τιμη :p

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χούμορ χούμορ  :D

Σε αυτή την τιμή, ναι, κι εγώ θα το έπαιρνα. Και την περίοδο που πήρα το oneplus one, αν είχαν την ίδια τιμή με το lg g3, ίσως το σκεφτόμουν πολύ πιο σοβαρά. Στα θέλω μου δεν είμαι και πολύ απαιτητικός, οπότε στο deathmatch μεταξύ τους λίγα θα με χάλαγαν.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χούμορ χούμορ  :D

Σε αυτή την τιμή, ναι, κι εγώ θα το έπαιρνα. Και την περίοδο που πήρα το oneplus one, αν είχαν την ίδια τιμή με το lg g3, ίσως το σκεφτόμουν πολύ πιο σοβαρά. Στα θέλω μου δεν είμαι και πολύ απαιτητικός, οπότε στο deathmatch μεταξύ τους λίγα θα με χάλαγαν.. 

 

Ναι μωρε και γω μην φανταστεις, δεν ειχα σκοπο να παρω κινητο, κομπλε ημουν με το g2 που ειχα,  αλλα μολις πηρα χαμπαρι την εκπτωση που παιζει στον Γερμανο πηρα σβαρνα τα καταστηματα του Γερμανου αλλα δεν ειχε μεινει ουτε ενα για δειγμα :p

Μετα περασα απο τον ΟΤΕ μπας και (ισχυει και στον Οτε αυτη η τιμη) και πετυχα εκει μια τελευταια συσκευη και την πηρα χωρις να το πολυ σκεφτω :bleh:

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια νομιζω στο γερμανο παιζει το LG G3 s Οχι το κανονικό g3

 

Tωρα που κοιταξα δεν υπαρχει στο site τους  πλεον, μαλλον ξεπουλησαν ολα.

Φυσικα και τα 280ευρω μετρητης (και 250ευρω απο οτι λενε τα παιδια με πιστωτικη) ητανε για το κανονικοτατο g3 με την 5,5inches οθονη, την 13αρα καμερα κτλ, ΟΧΙ το G3s.

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω περιεργο προβλημα αν ειναι και προβλημα

Οταν κουναω το κινητο ακουγετε απο το πανω μερος οτι κατι κουνιεται μεσα.Το κινητο ειναι μια εβδομαδας και 3 μερων(προλαβαινω νομιζω για επιστροφη)και δεν εχει πεσει παραπανω απο 10cm.Εβγαλα το backcover και αρχισα να το κουναω κρατοντας οσο γινεται την μπαταρια ή οτιδηποτε αλλο αλλα παλι ακουγεται που κατι χτυπιεται μεσα.Στο προηγουμενο one και που ειχε πεσει απειρες φορες ακομα και πριν το πουλησω δεν ακουγοταν τιποτα.Παντως απο το κουνημα φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι κατι απο μεσα στο πανω μερος τις συσκευης(μυπως η καμερα).

Εσυ τι λετε να στειλω μηνυμα στην εταιρια και να μου δωσουν κανενα αλλο ?

Επισης αυτο θα εχει εξοδα για εμενα και θα παρω κατι του κουτιου?

Έγινε επεξεργασία από chris2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.