Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


Recommended Posts

Για θυμίστε μου... Εγώ που δεν έχω κάποιον από Αγγλία και σκέφτομαι να το πάρω από εκεί, ποια είναι η διαδικασία; Από Γερμανία τον ξέρω τον τρόπο

Πάρτο από Γερμανία τότε. Να μην ψάχνεις αντάπτορες φόρτισης κτλ.

Ας αφήσω και αυτό εδώ: http://www.ebay.com/itm/16GB-Snapdragon-801-Oneplus-One-5-5-Quad-core-4G-LTE-Smartphone-Unclocked-White-/171551147175?_trksid=p2053445.m2306.l5203 16άρι περίπου 240€.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή παίζει και στην international εκδοση το επομενο update (android 5) να είναι απο την oneplus και όχι cyanogen ?

 

 

*έχει κανείς συνδεδεμενο bluetooth ακουστικό ; μιλουσα σημερα viber, και οταν μου ερχοντουσαν μυνηματα στο whatsapp, ο ηχος επαιζε απο το τηλεφωνο και μετα ξανα-μεταφερόταν στο ακουστικο (bluetooth). αυτο γινόταν για 1 δευτερολεπτο, όσο επαιζε ο ηχος ειδοποιησης του μυνηματος.

Έγινε επεξεργασία από Bonito
Link to comment
Share on other sites

Το ξύλινο κάλυμμα πίσω πήγα να αγοράσω αλλά δεν το βλέπω. :/ ήθελε πρόσκληση μέχρι πριν λίγες μέρες..

 

 

εδώ είσαι :hehe: :hehe:

 

http://www.ebay.com/itm/Official-Oneplus-One-Bamboo-SwapStyle-Back-Cover-Rare-/111530203043

Έγινε επεξεργασία από Spirosssss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι τις απόψεις σας, μιας και όσο περισσότερα διαβάζω, τόσο πιο πολύ δυσκολεύομαι να βγάλω ασφαλές συμπέρασμα...

Για να μη μακρηγορώ, το ερώτημα είναι το εξής:

OnePlus One 64GB Vs LG G3 32GB

Ποιο διαλέγω και γιατί;
(Χωρίς να συμπεριλάβουμε ως κριτήριο τη διαφορά τιμής. Με ενδιαφέρει απλά να επιλέξω τη καλύτερη συσκευή ανάμεσα σε αυτές τις 2).

Link to comment
Share on other sites

Δε βρίσκω λόγο για root και roms εκτός αν έχεις όρεξη για πειραματισμούς. Το κινητό είναι σφαίρα κι απροβληματιστο ενώ η CM είναι πολύ καθαρή σαν rom.

Ακριβώς αυτό. Το έχω γράψει ξανά οτι το συγκεκριμένο κινητό είναι υπερ-πλήρες και άριστο όπως έρχεται απο το εργοστάσιο. Με την επίσημη ρομ και τις εργοστασιακές ρυθμίσεις είναι ένα σταθερότατο και ταχύτατο κινητό που δεν χρειάζεται να πειράξεις απολύτως τίποτα.

 

Αν αρέσκεσαι στους πειραματισμούς φυσικά και θα βρείς πρόσφορο έδαφος όχι όμως οτι θα κάνουν απαραίτητα το κινητό πιο γρήγορο κλπ. Για το θέμα δε της σταθερότητας και των κολλημάτων που αντιμετωπίζουν πολλοί απο εκείνους που το ρουτάρουν δε το συζητώ. Σου παραθέτω και ένα screenshot σημερινό για να πεισθείς ακόμα πιο εύκολα  :p

post-62588-0-62199800-1417506441_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.