Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


FANISTELROOY

Recommended Posts

Δεν είναι διαθέσιμη. Βγήκε λινκ και πήραν πρόσκληση κάποιοι μετά από 2 ώρες τυχαία. ΔΕΝ μπορεί να την αγοράσει ο οποιοσδήποτε. Απλά τους έμειναν κάποιες και τις έδωσαν με προσκλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν αυτά τα 3 κορίτσια :wub:

FxVOsnI.png

επειδή θα λείψω ως το μεσημεράκι... στείλτε pm και θα τις έχετε το απόγευμα!

Έλα ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! B)

Εχω και εγώ αλλες 6.Οποίος θέλει μου λεει
Link to comment
Share on other sites

Που τις βρισκετε τοσες πολλες;

 

Εμενα μου εστειλε μια η Oneplus σε ενα mail ενα μηνα μετα την αγορα, η οποια εληγε κιολας 24 ωρες μετα την αποστολη του mail.

Link to comment
Share on other sites

Που τις βρισκετε τοσες πολλες;

 

Εμενα μου εστειλε μια η Oneplus σε ενα mail ενα μηνα μετα την αγορα, η οποια εληγε κιολας 24 ωρες μετα την αποστολη του mail.

 

Δε νομίζω πραγματικά οτι υπάρχει "σταθερό" πλάνο για τον τρόπο που δίνονται οι προσλήσεις.  Έχω ακούσει για αποστολή 3 προσκλήσεων, για αποστολή 6 προσκλήσεων και για αποστολής μίας πρόσκλησης. Σε άλλες περιπτώσεις λήγουν σε 24 ώρες και σε άλλες σε 3 μέρες. Ειλικρινά νομίζω οτι το σύστημα είναι "όσα έρθουν κι όσα πάνε" με τις προσκλήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα στο μηνα και κατι μου ηρθαν με μειλ δυο προσκλησεις(εληγαν στο 24ωρο) που δεν φαινοταν στον λογαριασμο της ουανπλας και τωρα ηρθαν αλλες 6 που κρατανε 6 μερες(5 πλεον) που φαινονται στα invites του λογαριασμου.οπως στην φοτο πιο πανω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι προσκλήσεις νομίζω πως λήγουν στο 24ώρο ΝΑΙ, αλλά απο την στιγμή που τις κάνεις claim.

 

Μέχρι να την κάνεις claim δεν νομίζω πως ισχύει αυτό το 24ώρο. Τουλάχιστον αυτό είδα στα 2 1+1 που πήρα. 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με mail είχε έρθει μία που δεν φαινόταν μέσα στο λογαριασμό μου. Αν θυμάμαι καλά ήταν 24ωρη και ΔΕΝ χρησιμοποιήθηκε τελικά..

Αν κι αυτές πάνε άκλαυτες εδώ, ή θα τις βάλω στο myphone ή θα τις μοιράσω σε κάνα twitter/instagram σε άγνωστους.. κρίμα είναι.. εγώ νόμιζα πως θα γυρίσω και θα μου τις έχουν ζητήσει όλες.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πρέπει να είναι ευχρηστο και προσωπικά παρολο που συμπαθω το oneplus δε θα επαιρνα 5.5 inch ξανα. εχω αρκετα μεγαλο χέρι και δεν με βολευει. Οποτε φανταζομαι οτι το γυναικειο χερι θα ειναι πιο μικρο και το κινητο θα ειναι λιγοτερο ευχρηστο.

 

 

 

 

Για κάντε ενα check, έχει σε όλους την Αννίτα Πάνια στο T9 ?

Link to comment
Share on other sites

Θα το σπασω... :p noob rant

Mahdi μια βδομαδα.... μετα απο 3-4 φορες που εχω πατησει home button κατα λαθος θυμαμαι οτι πρεπει να ξαναενεργοποιησω software keys η immersive mode.

Το immersive δεν εκανε απολυτως τιποτα μεσα στο asphalt για καποιο λογο οποτε ειπα να παω στα software keys που τα ξερω απο CM11 και τα εμπιστευομαι.

Τα ενεργοποιω... σβηνουν τα hw keys αλλα ΔΕΝ εμφανιζονται απο κατω τα sw keys οπως γινοταν στη μαμα CM11.

Οποτε δεν μπορω να κανω τιποτα απο settings. Ουτε να βγω home, ουτε τιποτα.

Εβαλα google "sw keys do not appear", "hw keys/immersive mode mahdi one plus" και σχετικες γενικες ερωτησεις και δεν ειδα προκοπη.

Παιρνει ποδι ο Mahdi και ερχεται ο Cyanhacker (διαβασα κατι καλα και ειπα να πειραματιστω)

Παλι τα ιδια.

Εχει βαλει κανεις απο εδω μεσα κατι αλλο απο CM11 να μου πει ποτς ντιαολο εμφανιζονται τα sw keys???

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πρέπει να είναι ευχρηστο και προσωπικά παρολο που συμπαθω το oneplus δε θα επαιρνα 5.5 inch ξανα. εχω αρκετα μεγαλο χέρι και δεν με βολευει. Οποτε φανταζομαι οτι το γυναικειο χερι θα ειναι πιο μικρο και το κινητο θα ειναι λιγοτερο ευχρηστο.

 

 

 

 

Για κάντε ενα check, έχει σε όλους την Αννίτα Πάνια στο T9 ?

 

Στις 5.5 inch υπάρχουν πολλά κινητά, το θέμα είναι ότι τόσο  ο λόγος πλευρών του oneplus όσο και ο σχήμα/υφή της πλάτης του είναι τέτοια που προσφέρουν εξαιρετικό grip. Προέρχομαι από 5S και πραγματικά δε χρειάστηκε πάνω από μιά βδομάδα να το συνηθίσω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.