Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


FANISTELROOY

Recommended Posts

Επιστροφή σε λιγότερο απο 5,5 δεν υπάρχει. Προς το παρόν το βολευτικα.

Ενα ενοχλητικό που εχω βρει είναι όταν μιλάω και θέλω να το κλείσω, πρεπει να πατήσω το κουμπί για να ανοίξει η οθόνη για να πατήσω end call.

Το κανει και σε άλλους;

Έχει ρύθμιση να κλείνει την κλήση με το power. Εγώ το έχω βάλει έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή σε λιγότερο απο 5,5 δεν υπάρχει. Προς το παρόν το βολευτικα.

Ενα ενοχλητικό που εχω βρει είναι όταν μιλάω και θέλω να το κλείσω, πρεπει να πατήσω το κουμπί για να ανοίξει η οθόνη για να πατήσω end call.

Το κανει και σε άλλους;

Θες να πεις πως όταν το πάρεις από το αυτί σου, δεν ανοίγει η οθόνη;

Αν όχι, υπάρχει η λύση που σου πρότειναν πάνω. Αν ναι, υπάρχει θέμα μάλλον!

Link to comment
Share on other sites

Να δουμε ποσο θα εχουν στους Κινεζους.

Γιατι, οκ, πληρωσαμε 20€ μεταφορικα Αγγλια-Γερμανια-Ελλαδα για το κινητο, αλλά για ακουστικα ειναι πολλα.

Εχω και τα πιστονια, αλλα εννοειται οτι θα παρω και αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σε μαγαζι και "δοκιμασα" τα περισσοτερα flagships και εχω να πω οτι το oneplus ειναι σκαλες ανωτερο στην ποιοτητα και την αισθηση που σου δινει. Θα ελεγα μονο το M8 μου αρεσε μονο κιαυτο ομως χανει σε αισθηση στο πισω μερος και δε μαρεσουν και τα on screen κουμπια. Παντως παρολο που συχαθηκα το iPhone απο software/μπαταρια, εχω να πω οτι δεν συγκρινεται το design και η ποιοτητα του με κανενα. OPO ftw!!!!:man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώντας ξανά τον [MENTION=4602]Bonito[/MENTION] για την πρώτη πρόσκληση (ο αδερφός αναμένει), ρωτάω αν υπάρχει κάποια άλλη διαθέσιμη, όχι για μένα για πολύ φίλο μου.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φλάσαρα (γιατί βαριόμουν να το κάνω manually) ένα αρχειάκι και ανέβασα την ένταση σε ακουστικό, μεγάφωνο και μικρόφωνο αν θυμάμαι καλά. Θα το ψάξω ξανά αν θες, να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.