Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


FANISTELROOY

Recommended Posts

[MENTION=15582]fantomas[/MENTION] δε μου έχει έρθει ακόμα το κινητό, μα αν δεν γίνεται από κάποιο μενού, δοκίμασε με έναν άλλο launcher. Π.χ. στο τωρινό μου κινητό χρησιμοποιώ τον nova ο οποίος είναι ΥΠΕΡπλήρης! Για θέματα χρήσης ram δεν ξέρω να σου πω μα έχε υπόψιν σου πως τον τρέχω ικανοποιητικά σε κινητό με 1gb ram και δεν έχει θέμα. Π.χ. τώρα καταλαμβάνει 32.2mb

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15582]fantomas[/MENTION] Ο Trebuchet νομίζω δεν έχει επιλογή για carousel. Όντως, ο Nova έχει πολύ πράμα για πειράματα, όπως κι ένας άλλος που δεν θυμάμαι πως λέγεται τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Πόση ώρα σας παίρνει για πλήρη φόρτιση;

Λοιπόν, νόμιζα ότι είχα μια χαζή φόρτιση, αλλά φοβάμαι ότι η αργή φόρτιση επαναλαμβάνεται: 6 ώρες για να πάει από 15% στο 85%. Το σκηνικό επαναλήφθηκε στις τελευταίες 3 φορτίσεις :hm:

Δοκίμασα και τον μανίσιο Samsung φορτιστή 2A που είχα από το Note 2, αλλά και τον δικό του (OPO, 2.1A). Καμία βελτίωση...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, νόμιζα ότι είχα μια χαζή φόρτιση, αλλά φοβάμαι ότι η αργή φόρτιση επαναλαμβάνεται: 6 ώρες για να πάει από 15% στο 85%. Το σκηνικό επαναλήφθηκε στις τελευταίες 3 φορτίσεις :hm:

Δοκίμασα και τον μανίσιο Samsung φορτιστή 2A που είχα από το Note 2, αλλά και τον δικό του (OPO, 2.1A). Καμία βελτίωση...

Τι καλώδιο χρησιμοποιείς;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με τα στοκ καλώδια, το έβαλα πριν ετοιμαστώ για δουλειά κ ήταν 28% και μισή ώρα μετά ήταν 68!! O.o!! Και προφανώς με έβγαλε όλη μέρα μέχρι τώρα στο 30% με αρκετό 3g αλλά όχι κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το καλώδιο της samung έβγαζε 1,2 και απο το hp touchpad που είχα 1,9

Όπως και ο φορτιστής ο samsung σε σχέση με τον 2 amp απο το touchpad μεγάλη διάφορα

Πρέπει να βρείς τον κατάλληλο συνδυασμό φορτιστή- καλωδίου για να πεις οτι παίρνεις το maximum

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, νόμιζα ότι είχα μια χαζή φόρτιση, αλλά φοβάμαι ότι η αργή φόρτιση επαναλαμβάνεται: 6 ώρες για να πάει από 15% στο 85%. Το σκηνικό επαναλήφθηκε στις τελευταίες 3 φορτίσεις :hm:

Δοκίμασα και τον μανίσιο Samsung φορτιστή 2A που είχα από το Note 2, αλλά και τον δικό του (OPO, 2.1A). Καμία βελτίωση...

Τι διαολο? Φτυσμενος απο τον Αλλαχ εισαι? Ειναι συνωμοσια για να μεινεις για παντα στο note 2.

Τοσες μερες και δεν εχει κανει κιχ το τηλεφωνο.

Το μονο παραπονο που εχω ειναι οτι 5-6 φορες παταω κατα λαθος σε παιχνιδι το "home" button και με πεταει εξω.

Link to comment
Share on other sites

Τι διαολο? Φτυσμενος απο τον Αλλαχ εισαι? Ειναι συνωμοσια για να μεινεις για παντα στο note 2.

Τοσες μερες και δεν εχει κανει κιχ το τηλεφωνο.

Το μονο παραπονο που εχω ειναι οτι 5-6 φορες παταω κατα λαθος σε παιχνιδι το "home" button και με πεταει εξω.

Virtual buttons + Immersive mode

n00b :haha:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.