Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


FANISTELROOY

Recommended Posts

post-10518-1416078731,4884_thumb.jpg

Γύρισα από διακοπές και ήρθε και η δεύτερη γυάλινη ζελατίνα. Ελπίζω να κρατήσει περισσότερο από την πρώτη.. :/

Εδιτ: δεν κράτησε.. Έσπασε κιόλας..!

20€ για ζελατινες που κρατάνε μια μέρα.

Έγινε επεξεργασία από panos444
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]63743[/ATTACH]

Γύρισα από διακοπές και ήρθε και η δεύτερη γυάλινη ζελατίνα. Ελπίζω να κρατήσει περισσότερο από την πρώτη.. :/

Εδιτ: δεν κράτησε.. Έσπασε κιόλας..!

20€ για ζελατινες που κρατάνε μια μέρα.

σου επεσε κατω και εσπασε?

Link to comment
Share on other sites

σου επεσε κατω και εσπασε?

Έσπασε πανω απο το ακουστικό ελαφριά. Το έβαλα στην κ@λοτσεπη και είχα και ένα κλειδί πίνακα φαίνεται όπως ακούμπησε έσπασε. Το έβγαλα αμέσως και δεν ακούστηκε κάτι, το είχα ξεχάσει το κλειδί.. :/

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι ο γρηγορότερος φτηνότερος τρόπος να πάρω το κινητάκι τώρα επιτόπου?

Απο κάποια αγγελία είναι ο συντομότερος τροπος. Εκει βέβαια όλα τα ξυπνοπούλια προσπαθούν να βγάλουν 150 και 200 ευρώ κέρδος αλλα λέμε τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Το oneplus πρεπει να εχεις invite και να το παρεις μεσω γερμανιας κτλ,αλλιως πληρωνεις καπελο σε κινεζομαγαζο και περιμενεις και 15-20 μερες και πριν λιγο διαβαζα για ενα που εσκασε η μπαταρια του σε μια κωλοτσεπη(android police νομιζω)

Το G3 κλεινει μονο του,σπαει καπου στο μικροφωνο και κατι αλλα κουσουρια

Το G2 κατι με την οθονη κατι με το gps

Νομιζω την LG την εχει η αρβατο που εχω διαβασει τα μυρια και εδω και αλλου

Το Μι4 πανακριβο ακομα και μη διαθεσιμο απο οσο ξερω

Ενα κινητο με εγγυηση της προκοπης που να μπορεις να το αγορασεις να εχει καλη καμερα να μην εχει προβληματα με το που το αγοραζεις και να μην πληρωσεις 450+ ευρω δεν υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

οφτοπικ

Ενα κινητο με εγγυηση της προκοπης που να μπορεις να το αγορασεις να εχει καλη καμερα να μην εχει προβληματα με το που το αγοραζεις και να μην πληρωσεις 450+ ευρω δεν υπαρχει?

Samsung Galaxy S4 I9506 (16GB) | Skroutz.gr

+ μια custom touchwiz rom (αν σε ενοχλεί το lag/bloatware)

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σημερις και το δικο μου!

Σε πρωτη φαση ενθουσιαστηκα απο το rough (for her pleasure) πισω καλυμα και το ποσο ευκολα μπηκε το screen protector. Εντυπωσιακα features για το κινητο.

Yellow tint δεν εχει... ειναι κατι που παιζει να μου σκασει μετα ή αν το εχεις θα στο βγαλει εξ'αρχης?

Link to comment
Share on other sites

Yellow tint δεν εχει... ειναι κατι που παιζει να μου σκασει μετα ή αν το εχεις θα στο βγαλει εξ'αρχης?

Η μπαταρία :sarcastic:

Το oneplus πρεπει να εχεις invite και να το παρεις μεσω γερμανιας κτλ,αλλιως πληρωνεις καπελο σε κινεζομαγαζο και περιμενεις και 15-20 μερες και πριν λιγο διαβαζα για ενα που εσκασε η μπαταρια του σε μια κωλοτσεπη(android police νομιζω)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στάθηκα μια φορά τυχερός :) Μου ήρθε απευθείας από την OnePlus.

Όποιος ενδιαφέρεται ας αφήσει ένα μήνυμα μιας και αν πρέπει η αγορά να γίνει μέσα σε 24 ώρες, δεν το κόβω να προχωρήσω.

Καλησπέρα σε όλους, μου ήρθε invite. Μπορώ να το κάνω claim και να το χρησιμοποιήσω σε μερικές μέρες;
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.