Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


FANISTELROOY

Recommended Posts

Το αναλύσαμε στις πρώτες σελίδες :p Best marketing trick ever, δημιούργησαν τρελό hype για το flashship killer και ο κόσμος τσίμπησε μια χαρά. Το κινητό αξίζει βέβαια ειδικά στην τιμή που έχει, αλλά είναι φυσικά overhyped λόγω του όλου invite system (που θεωρητικά έγινε γιατί δεν είχαν μεγάλη μονάδα παραγωγής - και καλά).

Βασικα, ειναι overhyped γιατι ειναι τρελο, θεοτρελο value for money.

Μου φαινεται λογικο να μην μπορουν να καλυψουν την ζητηση.

Link to comment
Share on other sites

Σούπερ είναι, εκτός από το μέγεθος που κάνει τις τσέπες να φαίνονται μικρές δεν έχω παράπονο. Με browser δεν έχω καταλήξει μιας κι ο καθένας έχει τα δικά τους θέματα.. μέχρι στιγμής έχω απορρίψει UC, FF και CM. Συνέχεια έχει ο Dolphin.

Link to comment
Share on other sites

αν βρω πρόσκληση (υπάρχει κάποιος καλός χριστιανός/μωαμεθανός/μουσουλμάνος/βουδιστής/αθεος που θέλει να την δωρίσει ας επικοινωνήσει με πμ) σκέπτομαι να προχωρήσω με την μέθοδο του φαντομά για το 64αρη...στο σάιτ της αυπνίας τις πουλανε βεβαια τις προσκλήσεις από 30 έως 50 ευρώ...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Να παρακαλάς να μη χαλάσει :hehe:

:hehe::hehe: το φαντάστηκα!!

Εγώ πλεον, κοιτάω ποιος έχει το καλυτερο service και ποσα χρονια εγγυηση δινει πριν αγοράσω οτιδηποτε.

Καλα τα specs κτλ. αλλα αμα εχεις καει πολλες φορες το βλεπεις αλλιως

Link to comment
Share on other sites

Σούπερ είναι, εκτός από το μέγεθος που κάνει τις τσέπες να φαίνονται μικρές δεν έχω παράπονο. Με browser δεν έχω καταλήξει μιας κι ο καθένας έχει τα δικά τους θέματα.. μέχρι στιγμής έχω απορρίψει UC, FF και CM. Συνέχεια έχει ο Dolphin.

Boat browser.

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe: το φαντάστηκα!!

Εγώ πλεον, κοιτάω ποιος έχει το καλυτερο service και ποσα χρονια εγγυηση δινει πριν αγοράσω οτιδηποτε.

Καλα τα specs κτλ. αλλα αμα εχεις καει πολλες φορες το βλεπεις αλλιως

Και ποια έχει καλή εγγύηση;

Παντού ξεκρεμαστος θα μείνεις.

Link to comment
Share on other sites

Και η LG δεν έχει καλό service?

Ναι εαν το κινητο σου ειναι LG HELLAS και οχι παρεισαγωγή από skroutz.gr.

Εαν ειναι παρεισαγωγή τοτε πρεπει να το στείλεις στην χώρα προέλευσης.

Link to comment
Share on other sites

Την οποία αντιπροσωπεύει η ARVATO?

Δεν μίλησα μόνο για htc και Sony πχ που τα έχει η arvato. Αλλά και πάλι έχεις περισσότερες ελπίδες απ'το να μιλάς με Κίνα και να σου κάνουν τον Κινέζο. Εδώ τουλάχιστον έχεις ένα φυσικό μαγαζί να πας να φωνάξεις και κάποιον να του στείλεις μια καταγγελία αν χρειαστεί.

Εμένα αυτός ήταν ένας βασικός λόγος που έδωσα το one plus και πήρα το m8.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.