Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


FANISTELROOY

Recommended Posts

Βλέπουμε. Όπως είναι οι ταινίες στο σκληρό, κάνω copy paste. Δεν κάθομαι να κατεβάσω άλλη έκδοση για το κινητό.
Που να περιμένεις να κατέβει τώρα ολόκληρη ταινία σε 720p.... έχετε πρόβλημα εκεί που είσαι με τις ταχύτητες του internet απ'ότι μαθαίνω !!!!

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα βάλει ταινία στο opo αφού το κράτησα μια μόνο μέρα. Αλλά στο note και στο m8 κατευθείαν αντιγραφή από τον σκληρό 720 & 1080p. Πχ τώρα που ερχόμουν είδα στο αεροπλάνο το need for speed και ήταν μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Σε τέτοιες διαστάσεις οθόνης ρεαλιστικά δεν κάνει διαφορά το 3.5 γιγα 720 με το 8++ γίγα 1080.

Αν είναι στα φρύδια σου ο χώρος και το transfer time βάζουμε και BR rip, απλά λεω ;)

Kαι το λέει κάποιος που σταμάτησε τα 720 γιατί του την σπάγανε στην 60άρα.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από lte γιατί δεν έχω κάνει την μετατροπή της σιμ παίζει άψογα. Βασικά κανένα πρόβλημα δεν έχει βγάλει μέχρι στιγμής!

Ήρθε και η δεύτερη tempered glass ζελατίνα! :)

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από lte γιατί δεν έχω κάνει την μετατροπή της σιμ παίζει άψογα. Βασικά κανένα πρόβλημα δεν έχει βγάλει μέχρι στιγμής!

Ήρθε και η δεύτερη tempered glass ζελατίνα! :)

Για 4g χρειάζεται καινούργια σιμ?? Αφού είναι μικρο σιμ δεν είναι και 4g???:p

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε ρε παιδια εχω καρτα απο το 2006-8 δεν θυμαμαι ποτε και εχω 4g κανονικα...

Πήρες τηλ η έγινε αυτόματα;

Δεν έχω χρόνο να δω ούτε γιατί δεν μου κάνει μια αναβάθμιση..

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά, τόσο κινέζικα online μαγαζιά το έχουν, γιατί ντε και καλά πρέπει να το αγοράσετε με πρόσκληση;

Εκτός και αν θέλετε τα 32GB στα χρήματα (σχεδόν) του 16GB, τότε πάω πάσο. (Για όσους έχουν πρόβλημα με τα GB)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.