Jump to content



Αλκοολ,γυναικες,clubbing,PC,


aqua

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Αχαχαχαχαχχαα ->ea6gka

’παιχτος φίλε!!!:T:

Πόσο μα ποσο αλη8ινο!!! No offence στην δεσποινίδα

Και σε αυτό το φόρουμ έχετε προσέξει τι γίνεται όποτε λεει Γεια γυναίκα?!? 4000 views 2000 replies 56 σελιδες θρεντ!:upside:

Και σε ένα μοτοσυκλετιστικό φόρα που μιλάω το ίδιο σκηνικό....:TD:

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε.. μ'αρεσει που θεωρεις τους παρεβρισκομενους "κολλημενους" και θεωρεις "φυσιολογικο" και "real life" οταν κερνας γυναικες στα clubs...

Αν οι γυναικες σου τρωνε λεφτα για κερασματα και κουνηματα, τοτε δεν βλεπω διαφορα στο κολλημα απο αυτο με τους υπολογιστες, τα αμαξια κλπ

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια τα κανω και τα δυο σε τερσαστιο βαθμο !

και βγαινω σχεδον καθε βραδυ λογο και της δουλειας μου!

αλλα μετα οταν γυρναω σπιτι ανοιγω pc και βαζω thelab!

ακομα δεν εχω βρει τον τροπο πως το ενα αναιρει το αλλο!

και γκομενα να εχω παλι θα χαλαω λεφτα για το pc.....

Τα πραγματα ειναι πιο δυσκολα γιατι και τα δυο λειτουργουν σαν ναρκωτικα,το να βγαινεις να διασκεδαζεις,και το να κυνηγας τα mhz...

παραδειγμα αυτο που ειπα πριν οτι μολις γυρναω σπιτι απο κανενα club ανοιγω το pc:tomato:

Link to comment
Share on other sites

’λλη φάση τα MHz και άλλοι οι γυναίνες.... Και τα δύο χρειάζονται για έναν βασικό λόγο....

- Όταν βλέπεις μετά από 4-5 ώρες ότι το μηχάνημα σου με όσο ρεύμα και να του δώσεις δεν δέχετε να πάει ούτε 1MHz παραπάνω, για να μην το σπάσεις παίρνεις τηλ το αίσθημα και πας βολτίτσα να χαλαρώσεις...

- Όταν τώρα βλέπεις ότι το αίσθημα πάει να σου σπάσει τα νεύρα με τα κουφά και παράλογά (αρκετές φορές) που ζητάει..... Ανοίγεις το PC και ξεσπάς επάνω του....

Συμπέρασμα: Όλα τα πληρώνει το PC, στο τέλος!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sobig64

catgirl ποτε θα σε γνωρισουμε καλυτερα? :flower:

Eεεε!Σεμνα εσυ!

Λελουδακια μονο εγω της προσφερω της πατριοτησας μου! :D

Οσο για το θεμα...

Καλα τα πισια αλλα την ανθρωπινη επαφη δεν την ξεπερναει τπτ...

Βεβαια η υπερτατη απολαυση ειναι μετα απο καμια ωριτσα μαχης(aka sex) να αραξεις στον θρονο με ενα τσιγκαρακι κ συνεχιζοντας να πινεις τον κρασο,να σερφαρεις στο νετ χαλαρος! :upside:

Βεβαια η κυρα θα φωναζει αλλα....no worries αμα ειναι να παρει κ επιδορπιο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλα Γιωργο εχω λιωσει......:worship:

Aqua προσπαθησε να αλλαξεις για να μην σε εκμεταλλευονται αυτες που θελουν τα 50ευρα για να κουνηθουν.Αυτες ειναι δυστιχισμενες γκομενες!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πολυ σωστες αποψεις ειπωθηκαν και μακαρι να ειχα το χρονο να απαντησω στον καθενα προσωπικα,απλα δεν ειναι το θεμα οτι μας τρωνε τα φραγκα οι αιθεριες υπαρξεις(γουστο τους και καπελο τους και μακαρι να το αξιζουν),δεν εθιξα το θεμα περι γυναικας (Εξαλλου τις αγαπαω και σεβομαι την καθε μια τους ξεχωριστα)απλα περι νυχτας πιστευω,και δοξα τω θεω η νυχτα συνδυαζεται και με Clubbing και αλκοολ και γυναικες.Δεν με απασχολει ποσα φραγκα θα χαλαστουν για μια νυχτα αρκει να εχω περασει καλα,απλα το ερωτημα που με βασανισε και ανοιξα το Thread ειναι οτι κανουμε την οικονομια πολλες φορες εκει που δεν πρεπει και σκεφτομαστε να αγορασουμε μια cpu η πολυ απλα να κανουμε μια αναβαθμιση,και σκεφτομαστε ακριβα θα παει, ας περιμενουμε λιγακι να πεσουν οι τιμες,και μεχρι να πεσουν οι τιμες εχουμε χαλασει τα τριπλασια στη νυχτα η και παραπανω και κατα τ αλλα ακομα περιμενουμε να πεσουν,με απλα λογια πεταμε συνεχως τα χρηματα μας εκει που δεν πρεπει ειτε ειναι γυναικα η ξενυχτι ή και γω δεν ξερω πώς τι βρισκει ο καθενας.

Υ.γ Ακομα παιδευομαι να κανω την αναβαθμιση.....

Kisses

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Χθες, στις 14:26]

Eεεε!Σεμνα εσυ!

Λελουδακια μονο εγω της προσφερω της πατριοτησας μου! :D

Βεβαια η κυρα θα φωναζει αλλα....no worries αμα ειναι να παρει κ επιδορπιο :hehe:

Από που είσαι πατριώτή;

Να έρθω για το επιδόρπιο χι χι χι !!! :jump:

Χωρίς πλάκα... Από πού είσαι;;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από catgirl

Από που είσαι πατριώτή;

Να έρθω για το επιδόρπιο χι χι χι !!! :jump:

Χωρίς πλάκα... Από πού είσαι;;;

Χαααχχαα!!Θα σου φυλαξω το "κυριως πιατο" αν ειναι :hehe:

Λαρισαιος ειμαι,Γιαννουλη Λαρισας :D

Κ καθε καλοκαιρι στα παραλια(Αγιοκαμπο-Βελικα κλτ) ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.