Jump to content



ΑΤΙ 9600 SE


George007

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Εγω φιλε με 1 celeron στα 900 mhz και αυτην την καρτουλα παιζω ανετα το need for spped underground 1 σε 1024-768 αναλυση(Η καρτα ειναι και agp 4x).Τωρα κρεινε μονος σου!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: ATI

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα πως ειναι η καλυτερη καρτα γραφικων που υπαρχει αλλα σε σχεση με τα λεφτα της ειναι αξιολογη.Μιλαω σωστα?Και μην σιγκρινεις την φχ 5200 με την radeon 9600.Tρωι σκονη η φχ και ας ειναι στα 128 βιτ!

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με την 9600SE η 5200 τρώει ΧΟΝΤΡΑ σκόνη!!! Καμία σχέση η μέρα με την νύχτα!!! Φίλε καρφοτός για 9600 η 5200 ούτε ενα colinmcrea 04 στα τερμα low δεν παίζει... Ενώ η 9600 πέζει χαλαρά UT 2004 σε πολύ καλό επίπεδο.... Στα λέω επιδή έχω δεί και τις δύο απο κοντά ;)

Link to comment
Share on other sites

Το πόσο καλή η κακή είναι εξαρτάται απο τις απαιτήσεις του καθενός.Αν θελεις να παίζεις παλιά(σχετικώς παλιά) και απλά παιχνιδάκια η κάρτα σου κάνει,αν θέλεις κάτι περισσότερο θα πρέπει να ψάξεις για κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dj_Seps

Εγω φιλε με 1 celeron στα 900 mhz και αυτην την καρτουλα παιζω ανετα το need for spped underground 1 σε 1024-768 αναλυση(Η καρτα ειναι και agp 4x).Τωρα κρεινε μονος σου!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: ATI

Πλακα κανεις ρε......

Σε Tualatin 1.5 με 4200ti ψιλοσερνετε σε σενα δηλαδη πως παιζει ανετα?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Πλακα κανεις ρε......

Σε Tualatin 1.5 με 4200ti ψιλοσερνετε σε σενα δηλαδη πως παιζει ανετα?????

Τα εχουμε ξαναπει αυτα, το ανετα δεν λεει τιποτα αφου ειναι υποκειμενικο, γι'αυτο πρεπει να λεμε ποσα fps βγαζει με το fraps.

Link to comment
Share on other sites

Πεδια εγω δεν ξερω για fraps και φραπεδες το μονο που ξερω ειναι οτι εγω τρομερες απαιτησεις δεν εχω για παιχνιδια(αφου χρησιμοποιοω το πσ μου μονο για προγραμματισμο)αλλα το νφσ 1 το παιζει ανετα!Τωρα το νφσ 2 δεν το συζητω καθολο γιατι δεν με παιρνει!!!:cry: :cry: :rip:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου George007! Ειμαί νέο νέο μέλος του thelab, και θέλω να σου πω πως πρίν 9600ΧΤ που έχω αύτη τη στίγμη είχα 9600SE. Η κάρτα είναι τέλεια για τα λεφτά της! αυτή τη στιγή παίζει NFS 2 με αρκέτα καλά γραφικά!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LAW

Γειά σου George007! Ειμαί νέο νέο μέλος του thelab, και θέλω να σου πω πως πρίν 9600ΧΤ που έχω αύτη τη στίγμη είχα 9600SE. Η κάρτα είναι τέλεια για τα λεφτά της! αυτή τη στιγή παίζει NFS 2 με αρκέτα καλά γραφικά!!!!!

Πες τα ρε ξαδερφε!!!!!Ατι τελικα...

Παιδες γυρισα χθες την 5900GE για RMA και μου εδωσε -μεχρι να αλλαξω καρτα- ο LAW την 9600SE και στις ιδιες μη σας πω κ πιο βαριες ρυθμισεις το nfsu2 παιζει πολυ καλυτερα απο την 5900GE...

Thanx ξαδερφε...καλως ηλθες! χαχαχα λοοοολ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dj_Seps [23-11-2004 16:35]

Πεδια εγω δεν ξερω για fraps και φραπεδες το μονο που ξερω ειναι οτι εγω τρομερες απαιτησεις δεν εχω για παιχνιδια(αφου χρησιμοποιοω το πσ μου μονο για προγραμματισμο)αλλα το νφσ 1 το παιζει ανετα!Τωρα το νφσ 2 δεν το συζητω καθολο γιατι δεν με παιρνει!!!:cry: :cry: :rip:

:OT: Τι pc έχεις;;:OT:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από saradis1 [Σήμερα, στις 22:50]

για παλια παιχνιδια ειναι ok.αλλα για καινουργεια παιχνιδια υστερεί.

Δεν θα έλεγα το ίδιο αλλά σαφώς η 9800ΧΤ είναι κορυφή σε σχέση μ 'αυτή...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.