Jump to content



Προτάσεις για μαζεμένο cube gaming pc


MV040

Recommended Posts

άρα η πρόταση ποια είναι?

Ανάμεσα στα corsair obsidian 250d και fractal node 304, εγώ προτείνω το δεύτερο.

Πιο συμμαζεμενο και κατά την προσωπική μου άποψη πιο όμορφο.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

άρα η πρόταση ποια είναι?

προτασεις ηδη εχουν γινει, και θα γινουν κι αλλες.

εγω σου τονιζω καποια σημεια που πρεπει να προσεξεις, για να μην βρεθεις με ενα κουτι το οποιο, επειδη ακριβως δεν κοιταξες καποιες λεπτομερειες, δεν σε καλυπτει σε καποια σημεια που εσυ θα ηθελες..!!

πχ εσυ μπορει να εχεις 5 δισκους και το κουτι το οποιο θα επιλεξεις, να εχει 4 θεσεις..!!

ή μπορει να μην χωρεσει η καρτα γραφικων που θελεις να βαλεις, επειδη δεν εχει το καταλληλο μηκος ελευθερο..!!

αυτα τα σημεια παιζουν ρολο σε τετοια κουτια. αλλο τα MIDI - Full tower, και αλλο τα CUBE...!!

Link to comment
Share on other sites

ναι όντως γούστα... απλά η χρήση που προορίζεται είναι gaming όχι τίποτα ultra high settings και htpc ταινιες και browsing... οπότε δεν υπάρχει λόγος ούτε για oc ούτε για μεγαλύτερο budget.

Link to comment
Share on other sites

Τα single fan (H90 etc) μπαίνουν σίγουρα στο Node (υδρόψυξη + Titan + 4 δίσκοι σε μαζεμένο αθόρυβο out of the box κουτί; Yes please!). Για κάτι πιο hardcore θέλει πατέντες. Πάντως όλα γίνονται. Πολλές ιδέες εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.