Jump to content



WildStar


env0y

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

γαμωτο ... μια η σαπιλα το TERA ... μια η σαπιλα το lineage2

αυτο αξιζει , αλλα να πληρωνω καθε μηνα το βλεπω "νιαχ" .

Ξερει κανεις μετα απο ποσο λιωσιμο ειναι καποιος σε θεση να "αγοραζει" με gold την συνδρομη του ?

ομως το wildstar δεν παιζει με controller , double faaaaaaaaaail

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

γαμωτο ... μια η σαπιλα το TERA ... μια η σαπιλα το lineage2

αυτο αξιζει , αλλα να πληρωνω καθε μηνα το βλεπω "νιαχ" .

Ξερει κανεις μετα απο ποσο λιωσιμο ειναι καποιος σε θεση να "αγοραζει" με gold την συνδρομη του ?

ομως το wildstar δεν παιζει με controller , double faaaaaaaaaail

Καλά και lineage και Tera με συνδρομή ήταν κάποτε...

Αν καταφέρω να μπω στην Beta θα δοκιμάσω με το xbox360 controller πάντως :p

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γαμωτο ... μια η σαπιλα το TERA ... μια η σαπιλα το lineage2

αυτο αξιζει , αλλα να πληρωνω καθε μηνα το βλεπω "νιαχ" .

Ξερει κανεις μετα απο ποσο λιωσιμο ειναι καποιος σε θεση να "αγοραζει" με gold την συνδρομη του ?

ομως το wildstar δεν παιζει με controller , double faaaaaaaaaail

Δεν μπορείς να αγοράσεις με "gold" την συνδρομή σε pay 2 play game.Αυτό είναι χαρακτηριστικό των free 2 play games και των "Premium","Gold packs","Tera club" όπως το λένε.Βέβαια και πάλι δεν είναι σίγουρο ότι θα το υποστηρίζει πχ στο Tera δεν μπορείς να αγοράσεις το Tera club με gold.Στο Aion Free 2 Play όμως μπορείς.

Νο comment για τον controller,δεν έχω δοκιμάσει ποτέ mmo με controller.

Μπορείς να περιμένεις μέχρι να γίνει free 2 play,μπορεί σε ένα μήνα,εξάμηνο,σε ένα χρόνο ίσως και ποτέ.

Στο Aion όταν ήταν pay 2 play και το αγόραζες είχε μέσα 30 μέρες.Για να τις ενεργοποιήσεις όμως έπρεπε να αγοράσεις και ένα μήνα επιπλέον.Δεν ξέρω αν θα το κάνουν και με το Wildstar αυτό.

Προς στιγμήν μπες στην Open beta explore δες το game και μετά αποφάσισε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να αγοράσεις με "gold" την συνδρομή σε pay 2 play game.Αυτό είναι χαρακτηριστικό των free 2 play games και των "Premium","Gold packs","Tera club" όπως το λένε.Βέβαια και πάλι δεν είναι σίγουρο ότι θα το υποστηρίζει πχ στο Tera δεν μπορείς να αγοράσεις το Tera club με gold.Στο Aion Free 2 Play όμως μπορείς.

Νο comment για τον controller,δεν έχω δοκιμάσει ποτέ mmo με controller.

Μπορείς να περιμένεις μέχρι να γίνει free 2 play,μπορεί σε ένα μήνα,εξάμηνο,σε ένα χρόνο ίσως και ποτέ.

Στο Aion όταν ήταν pay 2 play και το αγόραζες είχε μέσα 30 μέρες.Για να τις ενεργοποιήσεις όμως έπρεπε να αγοράσεις και ένα μήνα επιπλέον.Δεν ξέρω αν θα το κάνουν και με το Wildstar αυτό.

Προς στιγμήν μπες στην Open beta explore δες το game και μετά αποφάσισε.

σε αυτό το game κατά κάποιο τρόπο μπορείς :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1666]FrOsT[/MENTION] [MENTION=1215]nucleus[/MENTION]

ειχα μπει στην πρωτη beta του wildstar , δυστυχος δεν παιζει κοντρολ , και το ποντικι μου δεν εχει 100 κουμπακια ετσι ωστε να βαλω τα skills , οποτε κινηση με AWSD , καμερα με ποντικι , και skills με 1-2-3-4-5 μου ειναι ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡα πολυ δυσκολο !

επισης δεν διαβασες καλα την περιγραφη του game

Business Model | WildStar

C.R.E.D.D. , tradable και σου δινουν 30 μερες συνδρομη , αν δεν κανω και το WoW εχει/ειχε κατι τετοιο αποτι μου ειχανε πει

[MENTION=23830]psygreg[/MENTION]

για να αναφερω lineage , καταλαβαινεις για τι βαθμο βαρεμαρας μιλαω XD

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και άλλα κουμπιά γύρω από τα wasd με άμεση πρόσβαση από το χέρι που χρησιμοποιεί τα wasd, πέρα από το 3 στα αριθμητικά αντε αν έχει και μεγάλα χέρια το 4 είναι άχρηστα.

Το είδα το Creed αλλά στην αρχή θα είναι δύσκολο πιστεύω, όταν αρχίσουμε να παίζουμε endgame και να βγάζουμε σοβαρά πόσα τότε θα είναι viable για κάποιον που ξοδεύει χρόνο στο παιχνίδι.

Βέβαια βλέπω και διάφορα παρακλάδια στην μαύρη αλλά ας μην συζητήσουμε για πλαγιές μεθόδους :D

Το wow πότε δεν είχε κάτι αντίστοιχο, μονο στη μαύρη εκεί αγοράζεις gametime με gold.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι , και εγω πιστευω πως στην αρχη , τουλαχιστον 1 χρονο , το CREED να ειναι ασυμφορο και δυσαναλογο του gold . φιλε μου παλευα 4-5 μεσα στο game , και δεν καταφερα να παιξω σωστα οπου και να βαζα τα skill . Στην τελικη εβαλα απλα ενα skill στο back του ποντικιου μπας και βγαλω ακρη .

Ποντικι με καραμπινα , engineer με ονομα Petroukios :p

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν είχα διαβάσει το Business Model αφού το υποστηρίζει μια χαρά.

Οπότε το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι πόσο χρόνο θα πρέπει να αφιερώσεις μέχρι να μαζέψεις το χρήμα για τα C.R.E.D.D που θα χρειαστείς μιας και απο το παράδειγμα που έχει στην σελίδα είσαι στην περίπτωση του BROFESSIONAL :)

Link to comment
Share on other sites

οχι πως δεν εχω 15ε τον μηνα , απλα μου ειναι καπως "αντι" στην νοοτροπια , ποτε μου δεν εχω παιξει με pay2play . αλλα ουτε εχω σκοπο να δωσω σωμα και ψυχη πανω στο χαζοκουτι . Αμα ας πουμε ειναι με νορμαλ λιωσιμο , να βγαζεις εναλαξ τα subscription , μου φαινεται τελειο . ( να κρατας και κανα gold για δικο σου gear e!!!!! )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.