Jump to content



Middle-earth: Shadow of Mordor [Action, RPG](2014)


tragikos

Recommended Posts

@Devastator

Κάνε κανένα driver update στην κάρτα.

με 344.11 είμαι της NVIDIA

δεν νομίζω οτί έχει πιο πρόσφατο

btw το έχουν κι άλλοι το θέμα :laughing:

αν και εμένα μου το κάνει στιγμιαία, οχι έτσι full disco

EDIT: Λύθηκε, options ---> textures high αμα είσαι χωρίς HD pack και ultra αν είσαι με

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Λύθηκε
Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανείς με ati; Έπαιξα λίγο και σχεδόν κάθε φορά που πάω να κάνω interrogate captain το pc κάνει restart. Δε κλείνει απλά το game, όλο το pc κάνει restart. Νταφακ δηλαδή.

δε θυμαμε ποτε το κανει και σε πιο σημειο αλλα 2 φορες μου κανε το εξης μαυρη οθονη και ηχος συνεχομενος κολλημενος και τσιριχτος παιζω με 14.7 βετα 3

συνερχετε μονο με ρεσταρτ ( θα δοκιμασω και σημερα να το δω)

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανείς με ati; Έπαιξα λίγο και σχεδόν κάθε φορά που πάω να κάνω interrogate captain το pc κάνει restart. Δε κλείνει απλά το game, όλο το pc κάνει restart. Νταφακ δηλαδή.
Κανενα προβλημα εδω. Ολα τα settings τερμα in game. Ειμαι με catalyst 14.9
Link to comment
Share on other sites

καλό φαίνεται το παιχνιδάκι... κάποιες εξηγήσεις /τιπς για να αρχίσουμε σωστά ή κάνουμε ότι θέλουμε με οποια σειρά θέλουμε τις αποστολές; Αυτοί οι captain/warchief που ξεπαστρεύουμε "ξαναγενιούνται"; Προχωράω στον χάρτη προς ένα σημείο και ότι βλέπω κοκκινο το εξοντώνω; Βαθμό δυσκολίας δεν όρισα πουθενά...δεν έχει;ή όσο παίζεις λογικά θα αυξάνεται;

ρε μαμώτο πόσο δύσκολο είναι να ξαναβγάλουν ένα KOTOR, ένα Jedi Outcast σαν τα batman και το mordor...υβρίδια μου φαίνονται όλα αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Ναι με οποία σειρά θες τις κανεις, εγω π.χ έκανα ολα τα power missions στην αρχη για να ανοίξω ολα τα tier με τα skill και στη συνέχεια τα λευκά μέχρι να βάλω φουλ ζωή και elf shot, μετα τα κάνω όπως μου έρχεται. Οι captain- warchief αντικαθιστούνται απο άλλους που είτε πηρε προαγωγή γτ σε σκότωσαν η γτ έκαναν duel με κάποιον αλλο captain. Το αν θα σκοτώσεις οτι παίζει ειναι θέμα των ορέξεων σου και του βρίσκεσαι και εκει ειναι και ο βαθμός δυσκολίας, αν εισαι σε fortress και σου ξεφύγει αυτός που θα βαρέσει το συναγερμό θα σε κυνηγάει όλο το fort και μπορεί να έρθουν και κανα δυο τρεις captain, βάλε σε αυτο οτι η ζωή δεν ανεβαίνει αυτόματα μόνο μέχρι το 50% η με rune και έχεις έναν καλο λόγο να αρχίσεις να τρέχεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς πως ενεργοποιείς το gamepad?Γιατί με το χειριστήριο δεν κάνει καμία κίνηση...

εχω παρατηρησει πως σε ορισμενα παιχνιδια , για να εντοπιστει το controller πρεπει να ανοιξεις το παιχνιδι με εκεινο συνδεδεμενο

Link to comment
Share on other sites

τα δοκίμασα...

X360ce

http://code.google.com/p/x360ce/

Είναι xbox360 controller emulator, αφού ρυθμίσεις το χειριστήριο σου τα παιχνίδια θα το βλέπουν σαν xbox360 controller.

http://youtu.be/TFnjrcFnv6Q

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.