Jump to content



Ελληνικα μαγαζια για παραγγελια υπολογιστη!


TheHacker

Recommended Posts

Ξερει καποιος κανα δυο μαγαζια κατα προτιμηση Αττικη στα οποια μπορεις να φτιαξεις τον δικο σου υπολογιστη ή να αγορασεις parts και να στον "δεσουν" εκεινοι? Μου ειπαν το visionstudio αλλα ειναι θεσ/νικη και δν βολευει θα ηθελα να μιλησω αυτοπροσωπος ....ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική άποψη έχω για το msystems. Γενικά θεωρείται από τα σωστότερα και πληρέστερα καταστήματα στην Αθήνα με προσωπικό που έχει γνώσεις και με εξυπηρέτηση after sales που δε σου δημιουργεί ποτέ παράπονο.

Από ότι είδα έδωσαν και δώρα στο φετινό διαγωνισμό του TheLab. Μπορεί σε ορισμένα προϊόντα να είναι ελάχιστα ακριβότεροι αλλά δε σε νοιάζει με τη συνολική εξυπηρέτηση που προσφέρουν.

Επίσης καλά καταστήματα που ψωνίζω αρκετά και χωρίς παράπονα είναι το mgmanager και το priveshop.

Τα links

Msystems.gr - The Original Computer Store

Αναβάθμιση Υπολογιστή - Περιφερειακά - Δικτυακά - MgManager

www.priveshop.gr

Link to comment
Share on other sites

pc1

αψογη παραδοση,τιμες προιοντων

Στο πρώτο διαφωνώ κάθετα και δε νομίζω να είμαι ο μόνος

Το vision μια και αναφέρθηκε,δεν το εχω σε πολλή υπολειψη πλέον.

Απο μένα msystems ,egate ,και ακούω καλα λόγια για mg και ok.

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο διαφωνώ κάθετα και δε νομίζω να είμαι ο μόνος

Το vision μια και αναφέρθηκε,δεν το εχω σε πολλή υπολειψη πλέον.

Απο μένα msystems ,egate ,και ακούω καλα λόγια για mg και ok.

sent from mobile

οτι εχω παραγγειλει μεσα σε μια βδομαδα το εχω.

εγω παντως δεν εχω κανενα θεμα και πλεον ειναι τοπ στις προτιμησεις αλλα και στους γνωστους μου

Link to comment
Share on other sites

μμμμ ευχαριστω για τις προτασεις...το ξερω πως το Msystems ειναι καλο σε ολους τους τομεις αλλα δν εχει μεγαλη ποικιλια και αυτο δν μ αρεσει... δεν θελω να περιοριζομαι...μαλλον e-gate ;) ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.