Jump to content



LG G2


Alexopus6

Recommended Posts

Είμαι με CloudyFlex ! Επική rom ! απόψεις με την official lolli?

Εγω τωρα την βαζω δεν εχω προλαβει καθολου. Αλλα τοσο καιρο οι Leaked Rock Solid ειναι...

 

EDIT

 

Με μια πρωτη επαφη δεν εχει καμια σχεση με τις Ported του G3...Υπαρχουν αλλαγες στο εμφανησιακο και λειτουργικο κομματι..τωρα απο επιδοσεις και μπαταρια..τα λεμε μολις τελειωσει σε κανα 2 μερουλες..

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
Link to comment
Share on other sites

Φοβερη μπαταρια μεχρι στιγμης..Smooth like butter.

 

Η καμερουλα σκοτεινιασε λιγο αλλα εχουμε Xcam..

 

TWRP δεν εβαλα ακομα μονο Root.

 

Πωω γουσταρω παλι θα οργι@σουν με στο XDA..με τις μοντες...Αυτα ειναι...

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εεε ρε τι κάνετε βραδιάτικα... 

Μόλις τώρα τέλειωσε και έχω να πω ότι πάει νερό! Έχει βέβαια μερικά πραγματάκια που με χαλάνε οπτικά αλλά θα τα αφήσω για αύριο αργότερα, το μεσημεράκι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φοβερη μπαταρια μεχρι στιγμης..Smooth like butter.

 

Η καμερουλα σκοτεινιασε λιγο αλλα εχουμε Xcam..

 

TWRP δεν εβαλα ακομα μονο Root.

 

Πωω γουσταρω παλι θα οργι@σουν με στο XDA..με τις μοντες...Αυτα ειναι...

Η ταχύτητα της κάμερας πώς είναι? Έχει βελτιωθεί τίποτα σε σχέση με στοκ ΚΚ?

Link to comment
Share on other sites

Η ταχύτητα της κάμερας πώς είναι? Έχει βελτιωθεί τίποτα σε σχέση με στοκ ΚΚ?

Δεν ξερω να σου απαντησω γιατι ειμαι/ημουν με Xcam και αγορασμενα Xcam Settings. Σιγουρα η stock Loli ειναι πιο αργη σε σχεση με Xcam.

 

Επισης ο ηχος ειναι Stock Παλι..:p

 

Περιμενουμε τους  Dev..

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν πάτε στις ρυθμίσεις, κλείδωμα οθόνη, μπορείτε να ενεργοποιήσετε το "Κινούμενη εικόνα καιρού";

Ναι κανονικα. Τσεκαρε αν εχεις το Sync ανοιχτο για να παιξει γενικως αυτη η ρυθμιση.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ζηταει να βαλω πολη και οταν βαζω μου λεει οτι υπαρχει ειδη.. και δε μπορω  να κανω tick εκει στο weather animation.

επισης η μπαταρια αναγνωριζεται σαν 1900Mah  αλλα μαλλον μονο οπτικο bug ειναι γιατι μεχρι στιγμης ειναι οκ... θα δω μετα απο 1-2 circles ποσο screen on μου βγαζει.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ζηταει να βαλω πολη και οταν βαζω μου λεει οτι υπαρχει ειδη.. και δε μπορω  να κανω tick εκει στο weather animation.

επισης η μπαταρια αναγνωριζεται σαν 1900Mah  αλλα μαλλον μονο οπτικο bug ειναι γιατι μεχρι στιγμης ειναι οκ... θα δω μετα απο 1-2 circles ποσο screen on μου βγαζει.

Same here. Γι αυτό ρώτησα. Το ίδιο μου έκανε και στη Cloudy όσο αφορά το καιρό.

 

Ναι κανονικα. Τσεκαρε αν εχεις το Sync ανοιχτο για να παιξει γενικως αυτη η ρυθμιση.

Thanks, θα το τσεκάρω να δω ;)

 

Edit #1: Δεν λειτουργεί με τίποτα. Μου λέει ότι έγραψε παραπάνω ο @overclocked, συνέχεια!

Edit #2: Με ανοιχτό GPS για εντοπισμό τοποθεσίας με άφησε να το επιλέξω αλλά όπως προείπε ο GV, δεν εμφανίζει τίποτα στην οθόνη κλειδώματος 

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ζηταει να βαλω πολη και οταν βαζω μου λεει οτι υπαρχει ειδη.. και δε μπορω  να κανω tick εκει στο weather animation.

επισης η μπαταρια αναγνωριζεται σαν 1900Mah  αλλα μαλλον μονο οπτικο bug ειναι γιατι μεχρι στιγμης ειναι οκ... θα δω μετα απο 1-2 circles ποσο screen on μου βγαζει.

 

Ειναι Bug πριν καν βγει το kdz αυτο με τα 1900Mah. 

 

Same here. Γι αυτό ρώτησα. Το ίδιο μου έκανε και στη Cloudy όσο αφορά το καιρό.

 

Thanks, θα το τσεκάρω να δω ;)

 

Edit: Δεν λειτουργεί με τίποτα. Μου λέει ότι έγραψε παραπάνω ο @overclocked, συνέχεια!

Εγω το ανοιγοκλεινω και δεν μου ζηταει πολη. Η εφαρμογη καιρος εχει βρει ηδη που ειμαι..αλλα το animation δεν παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μαρέσει με τις custom rom είναι τα μοντάκια ηχου που έχω βάλει καθώς οι stock / ακόμα και οι cloudy από μόνες τους έχουν χαμηλά τον στοκ ηχο 

 

Εδώ το modάκι 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2799537

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μαρέσει με τις custom rom είναι τα μοντάκια ηχου που έχω βάλει καθώς οι stock / ακόμα και οι cloudy από μόνες τους έχουν χαμηλά τον στοκ ηχο

Εδώ το modάκι

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2799537

Παιζει και στην loli αυτο??

 

EDIT:

 

1h 15Min φορτιση απο 25-100%. 

 

Οποτε και το bug που λεγανε οτι αργει να φορτισει (1h 40min) δεν υπαρχει μαλλον.

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.