Jump to content



LG G2


Alexopus6

Recommended Posts

Πρωτα αποτελεσματα απο μπαταρια με optimus + bruce +art = 4 h Sot με 40% μπαταρια.μενουν αλλα 60.wifi + sync on.

Λειπουν καποια features οπως eco k smart charging..και δεν εχει και adblock στο hosts file ...αλλα τετοια μπαταρια δεν εχω δει σε καμια g3 rom.

Ειδωμεν...

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
Link to comment
Share on other sites

Μπα, δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο, αλλά λίγο υπερβολικό το "χάλια" :)

Εγώ κάτι Sony earphones των 15-20 ευρώ νομίζω. Συγκριτικά με τα LG, ο ήχος είναι αρκετά καλύτερος, συν ότι μου κάθονται καλά στα αυτιά και δεν βγαίνουν με την παραμικρή κίνηση. Το μόνο θετικό είναι τα κουμπάκια που έχουν όλα τα Hands free (αν μπορώ να τα χαρακτηρίσω έτσι γιατί όλη την ώρα τα ξαναβάζω στα αυτιά μου)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις ενημερώθηκα από το support της LG ότι όλα τα μοντέλα LG G2 D802, ανεξαρτήτου χωρητικότητας καλύπτονται από εγγύηση.

Η μόνη διαφορά είναι ότι τα εισαγόμενα από την LG Hellas αντικαθίστανται ενώ τα όλα τα υπόλοιπα επισκευάζονται.

Επειδή με ενδιαφέρει λοιπόν η αγορά του, γνωρίζει κανείς το 28mobile.com; Έχει το 32GB στην τιμή του 16GB (skroutz) και βλέπω ότι το διαφημίζουν πολύ YouTubers.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις ενημερώθηκα από το support της LG ότι όλα τα μοντέλα LG G2 D802, ανεξαρτήτου χωρητικότητας καλύπτονται από εγγύηση.

Η μόνη διαφορά είναι ότι τα εισαγόμενα από την LG Hellas αντικαθίστανται ενώ τα όλα τα υπόλοιπα επισκευάζονται.

Επειδή με ενδιαφέρει λοιπόν η αγορά του, γνωρίζει κανείς το 28mobile.com; Έχει το 32GB στην τιμή του 16GB (skroutz) και βλέπω ότι το διαφημίζουν πολύ YouTubers.

Αυτο ισχυει και για τα μη ευρωπαικα δλδ??

Optimus 1.3.1 + Bruce + ART

Wifi + Sync ολες τις ωρες που ηταν αναμενη η οθονη..

Αρκετη ομιλια..

1η πληρης αποφορτ.

e888e03e9bb3d1182f5634d3c5eb3b8d.jpg6d8ace6085b9edb19d01fec9d09cf04c.jpg

Τετοια μπαταρια δεν ειχα σε καμια G3 Rom. Επισης προγραμματα τυπου Cleaner,Battery Doctor σιγουρα τρωνε μπαταρια..αρα περισσοτερο κακο κανουν.

Με τρωει να βαλλω και CloudyG3 με τον Bruce να δω τι κανει...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και περιμένω τόσο καιρό, λέτε να περιμένω λίγο ακόμα μήπως έχει καμία πτώση τιμής με τις ανακοινώσεις/κυκλοφορίες των νέων ναυαρχίδων;

Η αυτό θα συμβεί, η θα εξαφανιστεί και δεν θα το βρίσκεις :-)

Mobile

Link to comment
Share on other sites

ηδη φτηνο ειναι.. ποσο να παει αντε να παει 250? παρτο εκει 280-285 που το βρισκεις να το χαρεις :p εγω δε το μετανιωσα ειναι κινηταρα!! μεταβαση απο galaxy S plus οποτε τεχνολογικο σοκ καταλαβενεις χαχα,ενιωσα οταν απο pentium 100mhz πηγα σε pentium 4 1.5 ghz :p

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ και επαυξάνω...περίμενα περιμενα το One+one αλλά μάταια ...χτύπησα ένα μεταχείρο-καινούργιο LGG2 Και το ευχαριστιέμαι παρόλα τα προβλήματα που έχω αντιμετωπίσει από τα custom roms κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ένας φίλος έχει πάρει το LG G2 πριν 20 μέρες περίπου και έχει το εξής πρόβλημα που το έκανε από την αρχή , όταν ανοίγει το wifi κάποιες φόρες δεν ανοίγει και ανεβοκατεβαίνουν οι μπάρες της ένδειξης σαν τρελές. Αυτό σταματάει ΜΟΝΟ με επανεκκίνηση του κινητού και όταν ανοίξει το κινητό το wifi είναι ανοιχτό. Υπάρχει κάποια λύση άραγε μέσο του λειτουργικού ή πρέπει να το στείλει πίσω?(εάν το έχει το wifi 24/7 ανοιχτό δεν έχει πρόβλημα)

Link to comment
Share on other sites

παρόλα τα προβλήματα που έχω αντιμετωπίσει από τα custom roms κτλ...

Come on..ευχαριστω θα επρεπε να λες..τι να πουν και οι κατοχοι S4 με το ανυπαρκτο Dev..

Ναι δοκίμασε αλλά τίποτα.

Μηπως εβαλε τπτ εφαρμογες απο τον θειο torrent και κολλησε τπτ?

BTW

Βγηκε Update στην Optimus..1.3.2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.