Jump to content



VGA Διαξιφισμοί


astrolabos

Recommended Posts

Μα δεν ειναι θεωριες οπως εδωσες νουμερα το ιδιο εκανε και ο [MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] μαλλον συμπληρωσε τα σωστα νουμερα γιατι βλεπει και κοσμος που δεν την θελει την καρτα για αζωτο αλλα για καθε μερα αντε μεχρι νερο.Καμια συνωμοσια!

αμφισβήτησα τα νούμερα του 9000+rpm? τι εννοείς συμπλήρωσε τα σωστά νούμερα, δεν σε καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply
αμφισβήτησα τα νούμερα του 9000+rpm? τι εννοείς συμπλήρωσε τα σωστά νούμερα, δεν σε καταλαβαίνω.

Ας εδινες εσυ πρωτος να νουμερα που εδωσε ο Πανος για να μην κανουμε αυτη την συζητηση τωρα!Απλο? πιο απλο δεν μπορω να το κανω για να καταλαβεις

Δεν ασχολουμε αλλο.Μονο μην παει και παρει ο απλος κοσμος καρτες 290χ και τιτανες και περιμενει να δει αυτα τα νουμερα.Οποτε για να καταλαβεις να γραφεις πιο πανω οτι ειναι με αζωτα οχι απλο οc οπως το παρουσιασες και μην μου πεις οτι ολοι ξερουν απο νουμερα και ρολογια γιατι αυτο δεν ισχυει υπαρχουν και ανθρωποι που τωρα αρχιζουν να στηνουν συστηματα και να ψαχνουν.Οποτε με την τσεπη του καθεμιανου δεν παιζω ουτε εγω ουτε εσυ ουτε κανεις μας!Ελπιζω να καταλαβες τωρα!!!

Link to comment
Share on other sites

ο τίτλος του Thread είναι "VGA Διαξιφισμοί" - δεν είναι "VGA για παιχνίδια", ούτε "VGA ocing με αέρα και νερό". Άρα δεν καταλαβαίνω γτ θεωρείς το πόστ μου άκυρο.

Σου ειπα και πριν το οτι το thread εχει αυτο τον τιτλο δεν σημενει οτι ειναι και prive για καποια μελη.Ειναι κοινο και το διαβαζουν και αλλα μελη που πιθανον να μην ξερουν απο τετοια και θεωριες συνομοσιας οπως χλευαζετε.Και να προσπαθουν να συγκεντρωσουν πληροφοριες για συστημα που στηνουν και οταν πανε να παρουν καρτα μονο αυτα τα νουμερα δεν θα δουν και 8α ποναει η τσεπη τους που διαβασανε αυτα και πραξανεΜπορει να σου φαινετε χαζο αυτο που λεω αλλα ετσι ειναι

Link to comment
Share on other sites

Oxι αυτοι μας ανακαλυψαν:alien::alien::alien: .Ρε δωστε σωστα νουμερα στον κοσμο και αφηστε τα φανταστικα νουμερα απο αζωτα και κιροζινες.Α οσο για τις υπογραφες μας επειδη θηγεις οικονομικο κομματι της τσεπης του καθενος μας και τραβαει πολυ και παιδακι προσωπικα δεν ειμαι ας εδινες και εσυ τα ευρω να ανακαλυπτες :alien::alien::alien:

My apologies. :)

Link to comment
Share on other sites

παιδεσ τα γουστα πληρωνονται, αλλοι τα αφηνουν στισ πουτ@νεσ , και αλλοι στo hardware.. οπωσ και να εχει και τα δυο ειναι gk@ules!:rofl::banging::banging:

Άμα μπορείς και τα δύο, είσαι άρχοντας :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

NVIDIA GeForce GTX 780 Ti has great overclocking potential | VideoCardz.com

Στο 3DMark11 + Fire Strike

GTX 780 Ti is about 6% faster than R9 290X, this is out-of-the-box performance. With overclocking GTX 780 Ti can be 15-23% faster than R9 290X.

To illustrate, GTX 780 Ti scored 6100k points in 3DMark 11 with 1246 MHz clock, and let me remind you, we are still talking about reference cooler.

g1t8.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κοινο μπορει να εχει αυτο εδω ...

με μια 290Χ + 10% oc ; :hehe:

Μπορω να σου πω με σιγουρια την διαφορα που θα εχει παντως:p

Η μια θα ειναι παντελως αθορυβη και η αλλη θα σου παιρνει τα αυτια το coil whine:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πεντε μηνες αργησε η κοκκινη απο την πρασινη 780 αλλα εφερε τα πανω κατω ...

Συνεχιζω να ψαχνω τιτλους παιχνιδιων που θα πεισουν αγοραστες να πρασινισουν.

Για στριψιμο F1 2013 - Grid II - Dirt πας κοκκινη

Για μπαμ και κατω BF4 πας κοκκινη

Για γραφικα Crysis 3 - Metro LL παλι στην κοκκινη

αντε ρε παιδια βοηθηστε με λιγο τι εμεινε στην πρασινη εκτος του unigine multiplayer ;

Link to comment
Share on other sites

Πεντε μηνες αργησε η κοκκινη απο την πρασινη 780 αλλα εφερε τα πανω κατω ...

Συνεχιζω να ψαχνω τιτλους παιχνιδιων που θα πεισουν αγοραστες να πρασινισουν.

Για στριψιμο F1 2013 - Grid II - Dirt πας κοκκινη

Για μπαμ και κατω BF4 πας κοκκινη

Για γραφικα Crysis 3 - Metro LL παλι στην κοκκινη

αντε ρε παιδια βοηθηστε με λιγο τι εμεινε στην πρασινη εκτος του unigine multiplayer ;

Γιαννο Καλημέρα! !! Εχεις καταλαβει οποτε οτι ηρθε η ωρα να παρεις μια κοκκινη και να ξεφορτωθείς την πράσινη σου δινωντας την στον Πανο. [MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] και ετσι κανεις 2 καλες κινήσεις και ειστε και οι 2 μες στην τρελή χαρά.:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γιαννο Καλημέρα! !! Εχεις καταλαβει οποτε οτι ηρθε η ωρα να παρεις μια κοκκινη και να ξεφορτωθείς την πράσινη σου δινωντας την στον Πανο. [MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] και ετσι κανεις 2 καλες κινήσεις και ειστε και οι 2 μες στην τρελή χαρά.:hehe::hehe::hehe:

Καλημερα Αζα. :D

Οτι θα την παρω την κοκκινουλα δεν τιθεται θεμα.

Για την πρασινουλα μου δεν εχω αποφασισει ακομα την τυχη της.

Εχω και κατεβαστηρι εχω και αλλο για ταινιες ... θα δω. :hehe:

Τι να πουλησω ρε συ Αζα ; Εδω μιλαμε για σκοτωμα πια οχι για πουλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Αζα. :D

Οτι θα την παρω την κοκκινουλα δεν τιθεται θεμα.

Για την πρασινουλα μου δεν εχω αποφασισει ακομα την τυχη της.

Εχω και κατεβαστηρι εχω και αλλο για ταινιες ... θα δω. :hehe:

Τι να πουλησω ρε συ Αζα ; Εδω μιλαμε για σκοτωμα πια οχι για πουλημα.

Εαν δεν την δωσεις βαλτην στο αλλο για ταινιες!Και αν παθεις και μαθεις απο την κοκκινη αρκουδα κανεις τραμπα κοκκινη για ταινιες ετσι και αλλιως παντα οι ΑΤΙ ειχαν πιο ζεστα χρωματα και πρασινη για παιχνιδια:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.