Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Vasot

Recommended Posts

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
Seb κανουμε και συντακτικα λαθη? Το "to" στο be with you τι το ηθελες? Μεγεια στην πρασινιαρη csaris :p

κατι δεν μου πήγαινε και εμενα καλα με το to. Thanks mate, το διόρθωσα!

[MENTION=10015]csaris[/MENTION] θα κανω εφοδo στο κουριερ να πιασω πρωτος το full gk110 :p

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα σε βλεπω να περιμενεις κατω απο το σπιτι του και να του λες α ελα και σε περιμενα τοση ωρα φερε την καρτα γιατι πρεπει να φυγω...

LOL ειδες για να σε διορθωνω? Ειχα κανει και εγω typo στο παραπανω ποστ ειχα γραψει τον csaris ως ¨στην¨ χαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ετσι οπως το βλεπω τα χριστουγεννα η class 780ti θα χει 650€ και η 780ti reference κατω απο 600αρι,θα εξαρτηθει βεβαια απο το ποσο καλα πανε τα custom 290-290x

Το θεμα ειναι θα βγαλει 780τι class η μηπως ηταν η εκδοση class μονο για την απλη 780?

[MENTION=10015]csaris[/MENTION] Eφτασε???κανα σκορ θα δουμε η θα ποσταρω πρωτος εγω???:hehe::hehe:Αν και απο οτι θυμαμαι οι τιτανες μου ειχαν ερθει τετοια ωρα μεσημερακι

Link to comment
Share on other sites

Στο 1200Μhz core και 1900mhz mem χτυπαει ελαχιστα το 106% power limit.. Oποτε δεν χρειαζεται και bios.

Για δωσε μας και ενα valley στα 1200/1750mhz να δω που βρισκεσαι με mama bios!

ar5c.jpg

Τελειωνω στα 58-60fps και εσυ ξεκινας στα 52 fps ? :p

Δωσε μου ενα τελειωτικό στο Metro να μου φυγει το σαγόνι....

Οδοστρωτήρας out of the box ειδικη προσφορα απο την Nvidia για τον φίλτατο [MENTION=10015]csaris[/MENTION]...

Βλεπω το 64αρι να το εχεις....

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10015]csaris[/MENTION]

Kαλοριζικη η καρταρα Χρησταρα!:T:

Απο τα νουμερα που βλεπω στα μαμα της, δεν θελω να δω τι θα κανει οταν δειξει το αληθινο της προσωπο με custom bios, overvoltage και ιστοριες:hang3::suicide:

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζομαι και εγω καλο κομματι μου εκατσε asic 83,2%

[MENTION=10015]csaris[/MENTION] καλοριζικο το νεο πιπινομωρο!:baby:

zla9.png

Σε λιγο ξεκιναμε τα μαμα τεστακια και μετα στα μαιμουδιστικα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.