Jump to content



iphone 4 + IOS 7 εντυπωσεις


HILL.K

Recommended Posts

Oι BSODs ( LOL ? or... iBSOD ) παίζουνε μόνο στα 5s ή τις έχετε και στο 4 & 4s ? :D

Στο 5s έχουν αναφερθεί κάποιες περιπτώσεις όταν χρησιμοποιείται η εφαρμογή numbers του iWork. Συμβαίνουν κάποιες φορές και στις καλύτερες οικογένειες :rolleyes:

Στο 4s και 4 δεν έχει αναφερθεί κάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
καμια απολυτως, το IOS 7 ειναι πολυ βαρυ για το 4 και 4s

Στο 4S το ios7 πηγαινει τελεια και ουτε εχει αναφερθει οτι εχει θεματα. Την εχεις περασει σε 4S και δεν παει καλα ή απλα το λες ετσι...

Link to comment
Share on other sites

Στο 4S το ios7 πηγαινει τελεια και ουτε εχει αναφερθει οτι εχει θεματα. Την εχεις περασει σε 4S και δεν παει καλα ή απλα το λες ετσι...

Μισό λεπτο, δεν ειπα οτι δεν λειτουργει ή οτι εχει προβληματα...ισως να μην καταλαβα καλα τι ρωτησε ο suboy, η προσωπικη αποψη μου αποψη ειναι πως στο 4 που εχω εγω οπως και στο 4s ενός φιλου μετα την 7, το κινητο ''καθυστερει'' και αργεί περισσότερο σε γενικές γραμμές σε σχεση με πριν που ειχε την 6.

στο 5 της κοπελας μου με την 7 παει σφαιρα χωρίς προβληματα...

Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτο, δεν ειπα οτι δεν λειτουργει ή οτι εχει προβληματα...ισως να μην καταλαβα καλα τι ρωτησε ο suboy, η προσωπικη αποψη μου αποψη ειναι πως στο 4 που εχω εγω οπως και στο 4s ενός φιλου μετα την 7, το κινητο ''καθυστερει'' και αργεί περισσότερο σε γενικές γραμμές σε σχεση με πριν που ειχε την 6.

στο 5 της κοπελας μου με την 7 παει σφαιρα χωρίς προβληματα...

Προσωπικη αποψη για το πως τα παει στο iphone 4 δεν εχω αλλα στο 4S ολα κυλανε οπως με την ios6 εκτος οτι τις επαφες τις ανoiγει ελαχιστα πιο αργα με το πατημα της εφαρμογης αλλα σε καμια περιπτωση δεν εχω καταλαβει οτι καθυστερει ακομα και αν δουλευω ταυτοχρονα πολλες εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

Με 4s και την 7.0.3 δεν εχω παρατηρήσει κολλήματα αν εξαιρέσεις την κατανάλωση της μπαταρίας....

Με το 7.0.1 και το 7.0.2 δεν είχα θέμα. Με το 7.0.3, μου το έκανε κι εμένα. Μετά από ψάξιμο παρατήρησα ότι είχε ανοίξει μόνο του το Bluetooth και το Wifi. Ρίξε μια ματιά.

Link to comment
Share on other sites

Με το 7.0.1 και το 7.0.2 δεν είχα θέμα. Με το 7.0.3, μου το έκανε κι εμένα. Μετά από ψάξιμο παρατήρησα ότι είχε ανοίξει μόνο του το Bluetooth και το Wifi. Ρίξε μια ματιά.

Όχι φίλε μου, κλειστά τα έχω. Μέχρι στιγμής πήγα απο το 100% στο 20% με 1,5 μέρα αναμονή και 4 ώρες χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.