Jump to content



Βλέπετε anime;


Legend1416003172

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Kaman327

:tomato: :tomato: αφού λέγανε να βάλουν ελληνικούς υπότιτλους. Θα ποστάρο κανένα μην στο site τους μπας και πάρω καμιά απάντηση....Thanxs!

Mα το torrent που σε λέω δεν είναι απ'το animeclipse...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

βρήκα ένα torrent αλλά δεν λέει αν έχει αγγλικούς υπότιτλους.Περιέργο είναι όμως γιατί πριν από 2 μήνες που είχα κοιτάξει δεν έβρισκα περιοχή 88 σε torrent μόνο το καινούριο,που το έχω και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

ναιιιιιιιιιι!!!!!το ξέρω.......άσε..... κατέβαζα από stage 4 από το 16 episode και πάνω lol!τα άλλα δεν τα είχα δει...... λοοοοοοοοολ!μλκας......τώρα έχω κατεβάσει το stage 4 1-6 episodes ,stage 3 , stage 1&2 96% , και το movie που έχει ! :D μαμείιιιι!!!!!! GOD FOOT :p

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα Jumaru κατεβασα οσο μεχρι και το 15 επεισοδιο.Αλλα ειναι με υποτιτλους .μικρος το εβλεπα μεταγλωτισμενο.Ξερετε που θα βρω τα υπολοιπα.

Ακομη ψαχνω και για τον Kabamaru.Kανενα linκ.Το ειχα βρει στο emule και πρεπει να ηταν και το μεταγλωτισμενο. αλλα δεν κατεβαζει με τιποτε.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κατεβασα κι εγω 7-8 επεισοδια kabamaru απτο μουλαρι, ειδικα το πρωτο ( vhs1-ep1 ) ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ, ειχα να το δω χρονια :D βρηκα και σε τορρεντ area 88 + το remake πολυ καλα και τα 2 αλλα το πρωτο ( παραγωγη του 80' σημειωτεον ) ειναι αξεπεραστο, η σκηνη που ο Shin εχει χαθει στην ερημο μου εχει μεινει χαραγμενη στην μνημη απο τοτε που το εβλεπα στο junior's tv, απτο remake επεισοδια οπως το 6ο και 11ο ξεχωρισαν ασχημα αλλα οι μαχες στο παλιο ητανε πιο ρεαλιστικες και η μουσικη απαιχτη, αλλο 80's αλλο trance (μονο το intro μαρεσε :p ) ffs

Το γμτο ειναι πως δεν τα βρηκα μεταγλωττισμενα, οι φωνες που ειχανε δωσει ελληνες στον kanzaki,shin και mickey ητανε απιστευτες :( ουτε καν σε αγγλικη μεταγλωττιση δεν μπορεσα να τα βρω αλλα τελικα αυτο δεν χαλασε ΤΟΣΟ πολυ την εμπειρια, σιγουρα το καλυτερο αντιπολεμικο anime με αεροπλανα που υπαρχει :D

Link to comment
Share on other sites

Ανανεωμένη Λίστα:

Rurouni Kenshin (Anime, OVA, Manga, Movie)

Neon Genesis Evangelion (Anime, Manga)

Bleach (Anime, Manga)

Samurai Deeper Kyo

Cowboy BeBop (Anime, Movie)

Ghost in the Shell (Movies, Anime, Manga)

Peacemaker Kurogane

και ελαφρά Dragonball Z

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kaman327 [12-03-2006 18:26]

Στο μουλάρι έχει όλα τα επεισόδια από Kabamaru. Ειναι ελληνικά dub. Μέχρι τώρα έχω κατεβάσει 3

Νομίζο πωσ μπορώ να βρω μερικά επισόδια αλλά δεν νομίζω πως μπωρό να τα ανεβάσω online... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 12:01]

AF?

ΝΑΙ είναι επισόδια φτιαγμένα από fans του είδους... κάπου είδα ότι φτάνουν σε απίστευτα επίπεδα μεταμορφώσης. είδα στο NET κάτι τέτοια επισόδια αλλά με 56K θα τα κατεβάσω σε μία χιλιετιρίδα... τουλάχιστον!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 12:01]

AF?

δοκίμασε στο DVD VIDEO PLANET δίπλα στα :sick:goodys:sick: έχει πόλλά manga και σειρες και ταινίες. πχ LODOS WAR. Όλα τα επισόδια. και πολλά άλλα.

ΥΓ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΒΑΛΑ ΑΥΤΟ....!;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.