Jump to content



Βλέπετε anime;


Legend1416003172

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply
  • 5 months later...

Λοιπόν :

Neon Genesis Evangelion

Cowboy BeBop

Rurouni Kenshin (Anime, Manga, OVA)

Ghost in the Shell (Movie, Anime Series 1 & 2)

Naruto (Manga)

Peacemaker Kurogane

Samurai Deeper Kyo

Macross Zero

'Ολα αυτά τα έχω στο PC. Τώρα αν βάλουμε και τα παλιά που έβλεπα ως πιτσιρίκι θα πρέπει να προσθέσω Saber Rider. Τά X-Men τα έβλεπα αλλά δεν νομίζω οτι είναι anime. Αλήθεια το Thundercats anime είναι ?

Link to comment
Share on other sites

Απάντηση προς τον Shadow KnighT 2 σελίδες πίσω.

Θα διαφωνήσω με την εκτίμησή σου περί θεών στο σπαθί. O Kyo δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να μετράει καθώς ποιό πολύ με μαγεία μου μοιάζει παρά με ξιφομαχία. To Berserk δεν το έχω δεί. Νομίζω πάντως οτι ο απόλυτος κυρίαρχος στο σπαθί είναι ο Hiko Seijuro απο Rurouni Kenshin. Μετα απο αυτόν όλοι οι άλλοι έιναι σκουπίδια... :D

Ο ποιό θεικός χαρακτήρας πάντως που έχω δεί σε anime είναι μακράν ο Saito Hajime απο το Kenshin. Η επιτομή του cool στα πάντα. Φωνή, αττάκες, attitude (Aku Soku Zan) ! Ο απόλυτος badass που είναι το άκρος αντίθετο του γλυκερού Himura Kenshin. Ακολουθούν ο Hiko Seijuro και Shinomori Aoshi (άντε και ο Kenshin και ο Shi-Shi-o Makoto) απο Kenshin και ο Oni me no Kyo απο Samurai Deeper Kyo o οποίος έχει και απο τις πιό cool ατάκες σε anime "You heard it too didn't you? The Voice of the Wind..." :banging: Και ο Spike Spiegel πλάκα έχει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπον μια απο τις αγαπημενες μου σειρες σε anime ειναι πλεον ελευθερη.

Οποιος θελει μπορει να την κατεβασει απο την παρακατω σελιδα.

http://www.smartbombstudios.com/public/Exosquad/

Ονομαζεται exosquad. Εχει 52 επεισοδια αν και ελειξε αδοξα καθως συγχωνευτηκαν κατι εταιριες που την εφτιαχναν και ο τριτος χρονος δεν αρχισε ποτε.

Σας διαβεβαιω οτι καποιοι απο εσας θα γινουν fanatic με τη σειρα και ο χρονος του να κατεβασετε καποια επεισοδια θα αμειφθει

RED DRAGON σου ειναι ευκολο να κανεις edit και να περασεις και ονοματα στις φωτογραφιες σου? Μερικα απο αυτα ειναι τελεια αλλα δε θυμαμαι ονοματα τοσο καλα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.