Jump to content



Βλέπετε anime;


Legend1416003172

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

ΠΑΙΔΙΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ:jump:

ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ NARUTO ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΡΕΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ:rolleyes:

ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο KENSHIN:worship: :worship:

ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ FTP ....

Link to comment
Share on other sites

Naturo εννοεις!!

Ftp δεν εχω ψαξει αλλα απο kazaa-emule θα βρεις αρκετα αν και καλυτερα για εμενα να κατεβαζεις για να βλεπεις τι σου αρεσει και μετα να τα αγοραζεις ή να τα βρισκεις απο φιλους.

Link to comment
Share on other sites

εγώ βασικά μιας και βάλατε αυτο το topic θα ήθελα να αναφέρω οτι ειμαι καρα-φαν των anime...ο λόγος ειναι οτι με αυτα μεγάλωσα και θα παρακαλούσα οποιος έχει δεκαετίας 80-(90 αρχες) να κάνουμε ανταλαγή και λέω μερικούς τίτλους :

kabamaru ig ano (ninja boy)

geta robot (space robot)

Voltron (το robot με τους 5 τιγρεις που ενωνονται)

υποβρυχιο κεραυνος

καπτεν χαρλοκ

jumaru (ενα robotaki το οποιο εδεινε μαχες σε ρινκ και το κινουσε με εναν υπολογιστη ενα παιδι)

Machine Z

ενα που δεν 8υμαμαι το ονομα του αλλα ο χαρακτηρας του πρωταγονιστη ηταν ενας με πρασινα μαλια απο το διαστημα πολυ χαρακτηριστικο παιδικο....

αυτα ειναι μερικα αν θυμηθω αλλα θα ενημερωσω οποιος εχει οτιδιποτε απο αυτα αν εποικηνωσησει μαζι μου :bigsmile: :o

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο θεος στο σπαθι ειναι ενας,η μαλλον 2.Ο Kyo απο το Samurai Deeper Kyo,και ο Gutts απο το Berserk.Οι υπολοιποι ειναι απο κατω :Ρ

Δωρακι για οσους εχουν dsl η καλυτερη συνδεση, www.boxtorrents.com.Αν μια σειρα δεν εχει γινει licensed, θα τη βρειτε εκει.

Link to comment
Share on other sites

Διορθωσε λιγο το λινκ σου. Αφησε ενα κενο μετα το com

Mηπως θυμαται κανεις μια σειρα με κατι διαστημοπλοια? Ενα τυπο που τα μαλλια καλυπταν το μισο του προσωπο και ειχε μια ουλη? Φαινοταν καλο

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το λαθος link.Το διορθονω τωρα.Η σειρα που λες ειναι το Captain Harlock,και προσφατα αρχισαν να διακινουνται dvd rips των πρωτων 6 επεισοδειων,τα οποια εσπευσα να κατεβασω :Ρ.Δεν δινω link γιατι δεν ξερω αν εχει γινει licensed,αν καποιος το θελει με δικη του ευθυνη πμ :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Red dragon. Οσα ειπες κορυφη μολις παρω κατι αnime που παρηγγειλα ετοιμασου για ανταλλαγες!

morfea-dsl θα περιμενω φιλος :) :) :)

Υ.Γ μαματη η φωτο που εχεις

Link to comment
Share on other sites

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

παιδία βρήκα μερικές παλίες VHS στο ebay δείτε

αυτο --- > εδω

το κακο ειναι οτι δεν ειναι μεταφρασμενες¨:cry: :cry: εστειλα σε email σε κατι video clubs στην Αθηνα που ισως εχουν αποθηκες και εχουν φυλαξει τιποτα...:cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Morfea αυτο ειναι το Manga του Hellsing,δλδ το ιαπονικο κομικ πανω στο οποιο βασιστηκε το ανιμέ.Ξεκιναει παρομοια με το ανιμε αλλα συνεχιζει αρκετα διαφορετικα,και ειναι κλασεις ανωτερο.Μετα το 2ο τομο οπου εχει τελειοσει και η ιστορια που παρουσιαζεται στο ανιμε,μπλεκονται ναζι,βατικανο και δε συμμαζευεται.Α το 5ο volume εχει ηδη κυκλοφορησει εδο και μερικες βδομαδες,μην βλεπεις που λενε οτι βγαινει τελη φλεβαρη.Φημες για τηλεοπτικη συνεχεια της σειρας υπαρχουν εδω και χρονια,αλλα επισημως τπτ ακομα :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Μηπως πρεπει να οργανώσουμε μια ωραία ανταλλαγή anime ? :) Να πει ο καθενας τι έχει κλπ και να κανονίσουμε είτε DVD ανταλαγές είτε συνάντηση με δίσκους...

συνφωνώ και επαυξάνω κολητέ...γι αυτο αλλοστε δημιούργησα και ενα τοπικ με τίτλο ανταλαγή anime αλλα δεν έγραψε κανεις :cry: :cry: ¨

εγώ βασικά ψάχνω για πανπάλαια anime κυριώς γιαπονέζικα οπως kabamaru jumaru και τέτια που ειναι καπως δυσκολο να τα βρεις...τωρα για anime που κυκλοφόρησαν μπορώ να βρω πολύ ευκολα,το βιντεο κλαπ που περνω ταινιες εχει παρα παρα πολλες και αν θέλει καποιος μπορω να νοικιασω καποια και να του την κανω μια κοπια

cy guys and dont take the mountais

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.