Jump to content



Κατα - Ζητειται cpu waterblock


Dark Oblivion

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.

Θελω λιγο τα 'φωτα' σας... εχει κανεις να προτεινει κανα site για αγορα block cpu?

Ηξερα σαν ενα απο τα καλυτερα το Aquatunning... αλλα τωρα τελευταια εχει πεσει πολυ σε στοκ κομματιων και δεν βλεπω 'ασπρη μερα'.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν ριχνεις μια ματια στο ελληνικο eworld?

Το κοιταξα... ενα συγκεκριμενο block της Koolance (CPU-370SI)που ψαχνω δεν το εχει.

Εχει το προηγουμενο μοντελο. Ψαχνω κατι σε μαυρο τελειως... αλλα αυτα που εχει το eworld δεν μου αρεσουν καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Το κοιταξα... ενα συγκεκριμενο block της Koolance (CPU-370SI)που ψαχνω δεν το εχει.

Εχει το προηγουμενο μοντελο. Ψαχνω κατι σε μαυρο τελειως... αλλα αυτα που εχει το eworld δεν μου αρεσουν καθολου.

Στειλτου ένα μαιλ δεν έχεις να χάσεις κάτι... Εγώ ήθελα κάτι quick release/connect τς οποία δεν τα είχε στο είτε και μου τα έφερε ύστερα από ομιλία μαζί του

Link to comment
Share on other sites

Το κοιταξα... ενα συγκεκριμενο block της Koolance (CPU-370SI)που ψαχνω δεν το εχει.

Εχει το προηγουμενο μοντελο. Ψαχνω κατι σε μαυρο τελειως... αλλα αυτα που εχει το eworld δεν μου αρεσουν καθολου.

Aquatuning - Der Wasserk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.