Jump to content



Super Pi 25sec


tristeno1416003162

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 14:57]

Αλλη Ερώτηση : Που μπορώ να βρώ μια VODAFONE LIVE συσκευή με επεξεργαστή INTEL P4 Prescott που να μη μου κάψει το κεφάλι και το αυτί ????? :( :( :p

:jump: :jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Ααααμμμμμμμ..........Είδατε βρε κουτά που γιά ΟΛΑ έχει προβλέψει και σκεφτεί η μαμά Intel...........Θέλει να μας κάνει οικονομία...........γιατί αγοράζοντας έναν Prescott σήμερα ΔΕΝ ξοδεύουμε άλλα χρήματα για : μηχανή του καφέ , τηγάνι , ρεύμα έξτρα για τις μπριζόλες μας , κ.αλλ. ....... ;):)

Link to comment
Share on other sites

οταν η AMD εψηνε καφε ολοι την αποπαιρναν....οποτε λυπαμαι αλλα δε θα παρω $ntel,

ποσως με ενδιαφερει το 1δευτερολεπτο οταν με τον Α64 εχω το κεφαλι μου ησυχο.....ενω

με τον presHOT η ΔΕΗ σου στηνει αγαλμα.....

Link to comment
Share on other sites

χεχε....πηρες δλδ 64μπιτο για οικονομια στη δεη?? καλη οπτικη.....δεν το ειχα σκεφτει ετσι ομολογουμενος....να λοιπον το νεο σλογκαν της amd,καντε οικονομια με τους νεους επεξεργαστες μας,οχι αλλη σπαταλη ενεργειας στον πλανητη,ban ολους τους ενεργοβορους σατανικους και ιμπεριαλιστικους ιντελ ΤΩΡΑ! θα γινει χαμος,ειδικα με την green piece απο πισω θα κατακτησει τελικα η amd τον πλανητη....

ας σοβαρευτουμε.απο την αλλη βεβαια,μπαινουν σιγα σιγα και οι βασεις για ενα υδροψυχτο μελλον στους η/υ...εκει ειναι που τολμησε και η ιντελ να πατησει.και μαλλον τελικα θα δικαιωθει σε οριζοντα 2-3χρονων .για να δουμε.ενα ειναι σιγουρο,γουσταρω να σκιζονται για παρτη μου....η amd + η intel ....οχι το αντιστροφο ετσι?? προσοχη....

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω λεφτα να παρω 64bit,απλα βλεπω οτι οι οροι αντιστραφηκαν και πρεπει ολοι να το παραδεχτουμε....εκτος αν οταν ο AMD βγαζει ζεστη ειναι κακο και οταν βγαζει ο $ntel ειναι καλο......τοτε ας οψεται ο μητσοτακης...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.