Jump to content



Καινουργιο desktop help!!!


dimitris777

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
θα παω αλλα αποτι βλεπω τα μεγαλα μαγαζια δεν εχουν και πολυ ψαγμενες μπας και πρεπει να γυρισω κανενα πιο ψαγμενο μαγαζι?

Απο μαγαζια στην Αθηνα δεν γνωριζω πολλα πραγματα.Στην Πατρα που ειμαι εγω εχουμε public,plaisio και Κωτσοβολο απο θεμα οθονων σε υπολογιστες

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα !!ευχαριστω και παλι με μια μικρη αναζητηση βλεπω και μερικες touch , μακρια ?

Μακρια στο πολυ χαλαρο ομως!Μην τις κοιτας καν.

Τσεκαρε οθονουλες και στο skroutz.gr να δεις τι τιμες παιζουν και σε τι μαγαζια

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=30598]dimitris777[/MENTION]

Δημήτρη αν θες ποιότητα εικόνας δεν κοιτάς ΤΙΠΟΤΑ άλλο παρά μόνο πάνελ IPS. Αυτή εδώ η Dell Msystems.gr - Προϊόντα - Dell U2713HM Ultrasharp 27¨ Wide LED IPS δεν καταλαβαίνω πως τα έχετε μπερδέψει, είναι και IPS και ανάλυσης 2560Χ1440 και έχει Wide LED που σημαίνει ότι αποδίδει περισσότερα χρώματα από τις απλές led και απευθύνεται σε εραστές χρωμάτων και φωτογραφίας. Και είναι και σε πολύ καλή τιμή. Σου μιλάω εκ πείρας, εγώ έχω την αντίστοιχη 30άρα και απλά δεν υπάρχει καμία σύγκριση με οτιδήποτε άλλο.

Πιστεύω πως αυτή η οθόνη είναι ακριβώς αυτό που ζητάς.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=30598]dimitris777[/MENTION]

Δημήτρη αν θες ποιότητα εικόνας δεν κοιτάς ΤΙΠΟΤΑ άλλο παρά μόνο πάνελ IPS. Αυτή εδώ η Dell Msystems.gr - Προϊόντα - Dell U2713HM Ultrasharp 27¨ Wide LED IPS δεν καταλαβαίνω πως τα έχετε μπερδέψει, είναι και IPS και ανάλυσης 2560Χ1440 και έχει Wide LED που σημαίνει ότι αποδίδει περισσότερα χρώματα από τις απλές led και απευθύνεται σε εραστές χρωμάτων και φωτογραφίας. Και είναι και σε πολύ καλή τιμή. Σου μιλάω εκ πείρας, εγώ έχω την αντίστοιχη 30άρα και απλά δεν υπάρχει καμία σύγκριση με οτιδήποτε άλλο.

Πιστεύω πως αυτή η οθόνη είναι ακριβώς αυτό που ζητάς.

Ηταν η πρωτη που του προτεινα στο ποστ 27. :)

Link to comment
Share on other sites

Ηταν η πρωτη που του προτεινα στο ποστ 27. :)

Ναι, αλλά εδώ λες ότι είναι 1200!

Τrue.Ips panel εχει μονο που ειναι σε αναλυση 1920χ1200 αντι για 2560x1440!Μπορεις να πας και σε εκεινη την αναλυση μιας και υπαρχουν πολυ καλες οθονες.Eιναι καθαρα στην δικια σου προτιμηση και την οικονομικη σου ανεση!

Και πιο πριν λες ότι είναι μεν led, αλλά όχι ips! Το οποίο διόρθωσες μετά. Γι' αυτό λέω πως καταφέρατε να μπερδευτείτε! :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά εδώ λες ότι είναι 1200!

Και πιο πριν λες ότι είναι μεν led, αλλά όχι ips! Το οποίο διόρθωσες μετά. Γι' αυτό λέω πως καταφέρατε να μπερδευτείτε! :)

Βασικα εχεις δικιο για το led.Δεν ξερω αλλα με μπερδεψε μιας και στο skroutz δεν την αναφερουν ως ips οπως στο my system απο το οποιο ποσταρες το λινκ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=30598]dimitris777[/MENTION]

Δημήτρη αν θες ποιότητα εικόνας δεν κοιτάς ΤΙΠΟΤΑ άλλο παρά μόνο πάνελ IPS. Αυτή εδώ η Dell Msystems.gr - Προϊόντα - Dell U2713HM Ultrasharp 27¨ Wide LED IPS δεν καταλαβαίνω πως τα έχετε μπερδέψει, είναι και IPS και ανάλυσης 2560Χ1440 και έχει Wide LED που σημαίνει ότι αποδίδει περισσότερα χρώματα από τις απλές led και απευθύνεται σε εραστές χρωμάτων και φωτογραφίας. Και είναι και σε πολύ καλή τιμή. Σου μιλάω εκ πείρας, εγώ έχω την αντίστοιχη 30άρα και απλά δεν υπάρχει καμία σύγκριση με οτιδήποτε άλλο.

Πιστεύω πως αυτή η οθόνη είναι ακριβώς αυτό που ζητάς.

Καλημέρα και παλι και ευχαριστω για την βοήθειας σας όντως αυτή βλέπω οτι εχε αρκετά θετικά απλα δεν ξέρω αν με παίρνει για 27 εκει που ειναι το γραφείο θα δω και πο κοντα καμία . Επίσης θέλω να ρωτήσω η τελευταία που μου πρότεινε οι πάνω ο φίλος μας μου αρέσει εξίσου παρα πολυ και ειναι και 23 τι λέει ; Και βλέπω οτι ειναι και σε πολυ καλη τιμή , βγαίνει στις ίδιες ίντσες κα σε ακομα καλύτερο μοντελο ; . Asus MX239H | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και παλι και ευχαριστω για την βοήθειας σας όντως αυτή βλέπω οτι εχε αρκετά θετικά απλα δεν ξέρω αν με παίρνει για 27 εκει που ειναι το γραφείο θα δω και πο κοντα καμία . Επίσης θέλω να ρωτήσω η τελευταία που μου πρότεινε οι πάνω ο φίλος μας μου αρέσει εξίσου παρα πολυ και ειναι και 23 τι λέει ; Και βλέπω οτι ειναι και σε πολυ καλη τιμή , βγαίνει στις ίδιες ίντσες κα σε ακομα καλύτερο μοντελο ; . Asus MX239H | Skroutz.gr

Με ιδιο σχεδιο οχι δυστυχως.μονο σε 27αρα παει μετα

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μου αρέσει πολυ αυτή αμα τα παιδιά πουν καλές κριτικές θα πάρω αυτή γιατι ειναι και σε πολυ καλη τιμή

Πολυ καλη οθονη και με ελαχιστο bazel.Οπως και αυτη LG 23MA73D | Skroutz.gr η οποια ειναι και τηλεοραση

Link to comment
Share on other sites

Bazel ? καλα αυτή που μου έδειξες τωρα εχει χρόνο απόκρισης 14 δεν θα μπορω να παίζω ούτε ένα παιχνίδι .

χαχα.ασε τον χρονο αποκρισης.μια χαρα θα παιζεις τα παιχνιδια σου!Bazel εννοω το περιγραμμα της οθονης γυρω γυρω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.