Jump to content



μεγαλο διλλημα στην επιλογη κινητου


sakinor

Recommended Posts

καλισπερα,παιδια,

θελει γνωστος-κοπελα της οικογενειας μου καινουργιο κινητου.ειδε μου λεει την προσφορα που εβαλε ο κωτσος για το iphone 4 και λεει στην επομενη φουρνια που θα ερθει να παρει ενα.

να επισημανω θα αγοραστει με τις κλασσικες δοσεις-γραμματια δλδ αγορα απο αλλου δεν γινεται δυστηχως

το θεμα ειναι εσεις πιστευεται αξιζει? κινητο με specs του 2010 και τιμη sammy S3.

απο την αλλη δεν θελει καμια αλλη επιλογη παρολου που τις προτεινω φθηνοτερο οπως lumia 5-620 η κανα s3 mini

απο χρηση απλα πραγματα, facebook,internet και 5-6 εφαρμογες.

ακουω:shifty:

Link to comment
Share on other sites

καλισπερα,παιδια,

θελει γνωστος-κοπελα της οικογενειας μου καινουργιο κινητου.ειδε μου λεει την προσφορα που εβαλε ο κωτσος για το iphone 4 και λεει στην επομενη φουρνια που θα ερθει να παρει ενα.

...

Και πολύ καλά θα κάνει. Το iPhone είναι ένα εξαιρετικό προϊόν, καλοφτιαγμένο και εύχρηστο. Εντάξει, και ακριβό. Αλλά σου κάνει τη ζωή εύκολη. Να το πάρει χωρίς δεύτερη σκέψη.

Edit: καλορίζικο.

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά θα κάνει. Το iPhone είναι ένα εξαιρετικό προϊόν, καλοφτιαγμένο και εύχρηστο. Εντάξει, και ακριβό. Αλλά σου κάνει τη ζωή εύκολη. Να το πάρει χωρίς δεύτερη σκέψη.

Edit: καλορίζικο.

Το πήρε είπαμε. 2 πόστ παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα σας με τα γραμμάτια ποιο είναι; Θα του κάνετε κουμάντο με τι και πως θα πληρώσει; Δεν σας καταλαβαίνω μερικούς.

Εγώ πάλι απορώ που πολλοί απ' ότι φαίνεται δεν γνωρίζουν το γνωμικό "Άπλωνε τα πόδια σου μέχρι εκεί που φτάνουν"...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι απορώ που πολλοί απ' ότι φαίνεται δεν γνωρίζουν το γνωμικό "Άπλωνε τα πόδια σου μέχρι εκεί που φτάνουν"...

Ειναι σαν τις γκομενες που νομιζουν οτι ολες ειναι διμετρες :woot:

Link to comment
Share on other sites

και μιας και το θέμα πάει για στίκυ,να πω κι εγώ την άποψή μουυυυυ

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

(πολλές φορές τρελαίνομαι με τα πρόβατα, αλλά κάποιες φορές, απλά υποκλίνομαι στην εταιρεία και το μάρκετινκ. Απίστευτη επιστήμη.Άμα χειροτερέψει η κρίση προβλέπω θέμα

"πουλάω νεφρό.Δεκτή και ανταλλαγή με iphone7")

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω το προβλημα με το καταωαλωτικο δανειο του κωτσοβωλου, στην τελικη η κοπελα δεν εχει πιστιωτικη γιατι ειναι σχετικα μικρη. στην τελικη πηρε ενα καλο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.