Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


adpanos

Recommended Posts

Χρηστο αυριο θελω νουμερακια πριν μαιμουδεψεις την καρτουλα. :p

pjrd.jpg

Generic VGA video card benchmark result - Intel Core i7-4770K,ASUSTeK COMPUTER INC. MAXIMUS VI IMPACT

Παλι μαιμουδιες αρχισες ρε [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] ακομα δεν πηρες την κουτση? :hehe::p

Kαποια νουμερα πριν η καρτα παρει ποδι.

9lry.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παλι μαιμουδιες αρχισες ρε [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] ακομα δεν πηρες την κουτση? :hehe::p

Χρηστο εγω εσκασα 20+ για την asus μονο και μονο για να μην με λες μαιμουδιαρη.

Suche nach "r9 290" - Hardware, Notebooks & Software

62y7.jpg

ουτε bios flash ουτε πειραγματα στον οδηγο ... και o μπουμπουνας 4770 στα μαμα του. :T:

Kαποια νουμερα πριν η καρτα παρει ποδι.

9lry.jpg

Τις ειδες και μονο σου τις διαφορες οταν ηρθες σπιτι μου με τον Τακη στο Metro LL.

Τις βλεπεις και τωρα ...

Αν δεν τις πιστευεις μπορεις να ξαναερθεις αλλα αυτη τη φορα αν δεις οτι τα νουμερα μου ειναι καθαρα οπως και πριν θα βαλεις αγγελια τη νεα σου καρτουλα.

Ψηνεσαι ;

Έγινε επεξεργασία από zpaf
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] και λοιποί...Βλέποντας την 290 και εκτιμώντας τις custom που έρχονται, πόσο πιστεύεται ότι αξίζει η αγορά μεταχείρο 780;εγώ πιστεύω 350...όταν δε έρθουν και οι customies λογικα΄θα φεύγουν στα 300 ...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Τωρα πανω απο 350 Σπυρο δεν θα εδινα οπως σου ειπα κ σε πμ εφοσον με 400 παρα κατι παιρνεις νεα 290 που ειναι λιγο ανωτερη. 300-330 ειναι το ιδανικο αλλα ολοι πουλανε τρελιτσα και τις δινουν 400-450

Link to comment
Share on other sites

άσε να πουλάνε τρελίτσα,,,μια βόλτα από ebay και θα βρείς used με 2-2.5 χρόνια υπόλοιπό giga asus στα €300-330 + το πολύ €30 μεταφορικά και είσαι gg

αν έχετε γνωστό από ocn και τα λέτε καλά παίζουν και εκεί ευκαιρίες - προχθές πήρα για φίλο από φίλο αμερικάνο μέσα στο ocn την evga 780 SC ACX του για €290 + €25 μεταφορικά first class international - καλά δεν είναι ; :dirol:

Link to comment
Share on other sites

Aντε φλασαρε τι καθεσαι!:D

Τι να flashαρω βρε Πανο.

Ακομα ψαχνω να βρω τον λογο που η καρτουλα μου παιρνει 1000 ποντους πανω στο 3dmark11 και οχι μονο ...

Overclockers UK Forums - View Single Post - The AMD R9 290 (non x) Thread

Link to comment
Share on other sites

Τι να flashαρω βρε Πανο.

Ακομα ψαχνω να βρω τον λογο που η καρτουλα μου παιρνει 1000 ποντους πανω στο 3dmark11 και οχι μονο ...

Overclockers UK Forums - View Single Post - The AMD R9 290 (non x) Thread

Δεν σε πιανω τι εννοεις?

Τα 16,5κ στο 11αρι, στα ρολογια που την τρεχεις, δεν ειναι κατι το φυσιολογικο δηλαδη, ποσο επρπε να ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε πιανω τι εννοεις?

Τα 16,5κ στο 11αρι, στα ρολογια που την τρεχεις, δεν ειναι κατι το φυσιολογικο δηλαδη, ποσο επρπε να ειναι?

Δεν βλεπεις οτι ο αλλος εχει 1000 κατω gpu score ;

Overclockers UK Forums - View Single Post - The AMD R9 290 (non x) Thread

Link to comment
Share on other sites

Ο Χρηστος μας εδωσε νουμερακι απο fire strike με την Χ που ειχε ...

Kαποια νουμερα πριν η καρτα παρει ποδι.

9lry.jpg

και στα ιδια περιπου ρολογια εγω με την non X εχω το ιδιο gpu score ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.