Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


adpanos

Recommended Posts

Εγω παρηγγειλα ηδη αλλα που 290Χ με 490;

Ρε μαν τον ακρατητο εχεις :p

Δεν ειπαμε οχι βιασυνες & περιμενουμε τις custom κατα τα χριστουγεννα;

Εχεις ηδη πουλησει την προηγουμενη και εισαι με intel HD & δεν εχεις να παιξει ουτε solitaire;

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] καλοριζικη φιλε μου.

Δεν πιστευω να εχεις κανενα gta4 εγκατεστημενο ετσι για σημειο αναφορας του bench του;

Link to comment
Share on other sites

Βαλε λιγο την γριουλα (Χ58) του Τακη, βαλε και οτι την εχει σε silent mode (80C temp target).. ε ενταξει φυσιολογικο το σκορ.

Λοιπον επεδη μου ρθε καπως, ετρεξα το 11 στα ρολογια του [MENTION=28628]kyr..[/MENTION] αλλα και παλι δεν...

Δλδ τι μηχανακι εχει ο Kyr δεν γραφει κιολας. Τεσπα.

Μην χαλαμε και το νημα αποψε ειναι η χαρά του Zpaf με το καινουργιο μωρο.:yes4:

99um.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επεδη μου ρθε καπως, ετρεξα το 11 στα ρολογια του [MENTION=28628]kyr..[/MENTION] αλλα και παλι δεν...

Δλδ τι μηχανακι εχει ο Kyr δεν γραφει κιολας. Τεσπα.

Μην χαλαμε και το νημα αποψε ειναι η χαρά του Zpaf με το καινουργιο μωρο.:yes4:

99um.jpg

[MENTION=9802]takis-pa[/MENTION]

μπορει να παιζει ρολο οτι εχω μεγαλυτερο boost!

και ενα στα ρολογια της ghz(με κλειστο το ρευμα αν το ανοιξω μπουσταρει παραπανω ακα μεγαλυτερο σκορ)

oepg.png

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0-20.png

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

zpaf τρεξε τα overclocked ρολογια που εχεις σε firestrike extreme συνεχομενα 5-6 φορες θα φανει εαν αντεχει ο πυρηνας το overclock ιδιαιτερα με default ψυκτρα που εχεις...να την χαιρεσαι και καλοδουλευτη την καρταρα σου... :)

Υ.Γ Δεν εισαι ο μοναδικος με ASUS και ELPIDA μνημες εμενα που ειναι και BF4 edition υποτιθεται την πηρα για hynix τρομαρα μου... :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] καλορίζικη!

[MENTION=7477]adpanos[/MENTION] περσινά ξινά σταφύλια :p Σε λίγο καιρό θα κυκλοφορήσουν Hawaii-based. H S10000 έχει κλείσει χρόνο (για αυτό και στα slides τη συγκρίνουν με fermi και όχι με kepler)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.