Jump to content



Star Wars : Battlefront (reboot)


GruntGR

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Τα minimum system requirements του game θελουν απο 7850 και πανω και να ειναι dx 11 η καρτα γραφικων.

Δηλαδή  με  5970  ΓΙΟΚ  ....να  μην  ψάχνω  άδικα ???????

 

με  αυτό  γίνεται  τίποτα ---->>>dxcpl direcxt11 emulator run directx 11 games with directx 10 cards

Έγινε επεξεργασία από velipsi
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή  με  5970  ΓΙΟΚ  ....να  μην  ψάχνω  άδικα ???????

 

με  αυτό  γίνεται  τίποτα ---->>>dxcpl direcxt11 emulator run directx 11 games with directx 10 cards

και  ξαφνικά  το  θαυμα  έγινε  ....το  παιχνιδάκι  με  τους  τελευταίους  drivers  ATI  παίζει  με  την  5970  ...χωρίς  να  πειράξω  τίποτα ...στα  1024 - 768 ...αρκετα  καλά  ....ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το τσιμπησα χτες το παιχνιδακι.. Οσο φτωχο και αν ειναι, ειναι παρα πολυ ωραιο και κυριως διασκεδαστικοτατο! Παιζεις και το χαιρεσαι ρε παιδι μου, σαν να εισαι μικρο παιδι! Και το performance του υπερβολικα καλο.. Οσα fps θες βγαζεις με τερμα smoothιλα!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αν θες κατι διαφορετικο ναι αν και δεν αξιζει να το παρεις 50e κοιτα να το βρεις απο καπου ποιο φτηνα.

Αν παλι θες shooter κοιτα και το Hardline οσο παρεξηγημενο και αν ειναι ολο και περισσοτερος κοσμος

το αγοραζει τωρα τελευταια διοτι εχουμε και μια μακρα περιοδο 8 μηνων μεχρι το επομενο Battlefield.

Link to comment
Share on other sites

είχα παίξει και τα 2 σε beta και κλείνω προς star wars γιατί

διαφέρει περισσότερο από το bf4 σε σχέση με το Hardline.

αν θα με κρατήσει και δε θα το βαρεθώ σε λίγους μήνες δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος juno12 έγραψε:

άλλη μία ερώτηση, η deluxe edition περιλαμβάνει και τα επερχόμενα dlc, maps κλπ 

ή πρέπει να πάρω την ultimate edition;

 

Πρεπει να παρεις την ultimate για να εχεις και τα dlc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Play it free for 4 hours.

STAR WARS™ Battlefront™ (Trial)

Experience epic battles on a galactic scale. Download the trial and get 4 hours to immerse yourself in an authentic Star Wars™ experience.

 

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/trials

 

36.5 gb , αγια κουραδα ..... :p 

 

ποιος θελει να βαρεθουμε παρεα ? 

Link to comment
Share on other sites

Να κατεβάζω για 9 ώρες ώστε να παίξω για 4?

No thanks!

 

Ps: Έχουν ξεφύγει τελείως οι απαιτήσεις σε disk space.... Κάθε νέο triple A title θέλει 50 gb κατά μέσο όρο.Με 120gb ssd δεν πας πουθενά πλέον.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Υπάρχει κανείς που ασχολείται ακόμη? Επειδή το σκεφτόμουν τώρα που το έχουν ρίξει στα 5€, αλλά αμφιβάλλω ότι θα έχει ακόμα κόσμο για multiplayer, το singleplayer κομμάτι αξίζει τον κόπο?

Link to comment
Share on other sites

Γω σημερα πηρα το season pass γιατι πολυ απλα ηταν δωρεαν για λιγες μερες. Αφου το περασα, προσπαθησα να παιξω σε καποιο απο τα dlc αλλα δε βρηκε καν σερβερ. Ενω στα main maps μου εβρισκε αμεσως. Ισως ομως εφταιγε κατι αλλο διοτι σημερα γενικα η συνδεση μου ολο ηταν αδυναμη με βαση την ea. Οπως το εχω παρατηρησει και τις τελευταιες μερες με το bf1. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.