Jump to content



Star Wars : Battlefront (reboot)


GruntGR

Recommended Posts

Παίζει πουθενα 30-35 ευρώ; Εχω μείνει με τα γραφικά στον Endor.

Ειχα κάποια θέματα stuttering με το μηχανημα μου και δε ξερω αν θα έχουν λυθεί στη final. Είχα πάνω απο 60 fps αλλα microstuttering.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εχει single αξιοπρεπες τούτο δω;

 

Campaign δεν υπαρχει αλλα εχει τα missions τα οποια αποτελουνται απο 3 modes. training - story mission's - survival's με 6 πιστες στο καθε ενα οπου για να τα ξεκλειδωσεις ολα τα αστερακια θελει αρκετη δουλιτσα. Επαναλαμβανομενο μεν αλλα με διαφορετικο επιπεδο δυσκολιας καθε φορα.

 

Το modes στο mp ειναι αρκετα και καλυπτουν τους παντες. ξερο tdm - droid capture - αερομαχιες - γενικα μαχες με αερομηχανες και τα βαρια droid machines και 2 - 3 modes με τους hero character's. 

 

btw εχει κατεβασει κανεις το app για τα κινητα? Εκτος απ τα stats εχει και  turn base mini game οπου οσο παιζεις και περνας τις πιστες παιρνεις in game τα coins. 

 

Μετα απο 16 ωριτσες θα ελεγα πως τους φαν τους εχει καλυψει σιγουρα σε μεγαλο βαθμο για να το λιωσουν. Τοπια - ηχοι - οπλα σε μια συνταγη που εχει τρελο κοσμο πολλα χρονια τωρα.  Ειναι πολυ γρηγορο game, ισως σε καποια modes θα επρεπε να ειναι λιγο πιο  balance για να υπαρχει και καποια τακτικη. Επικρατει λιγο τουρλουμπουκι κοπαδι in game οπου ολοι τρεχουν σαν δαιμονισμενοι. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

και ειχα αρχισει να ανυσυχω οτι ολα πηγαν καλα με την με τη Dice

 

Star Wars Battlefront suicide glitch grants players invincibility

 

hahaha λες και πηγαν σε Raid ειναι  :sarcastic:  :sarcastic:  :sarcastic:  :sarcastic:  :sarcastic:

 

Έγινε επεξεργασία από AstraLgr
Link to comment
Share on other sites

Star Wars Battlefront PC player count is poor, dominated by Fallout 4

 

I was wondering why a quick mid-afternoon game of Star Wars Battlefront quickly turned into a frustrated wait for players, rather then my quick lunch-break frag fest that it was intended to be. With this title being released only just recently, sometimes it seems neigh on impossible to get a match going unless you're playing at peak times.

post-42672-0-22197700-1448608759.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λεει αυτος εγω παντως οτι ωρα και να μπω βρισκει παιχνιδι σε δευτερολεπτα και αν σε βαλει σε καινουργιο game που δεν εχει κοσμο ξαναψαχνεις και εισαι κομπλε παλι σε δευτερολεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτη τη φαση δεν ξερω ποιο ηταν μεγαλυτερο fail?αυτο η το hardline..Μαλλον το hardline..Αυτο σε 2 ωρες beta το βαρεθηκα αλλα ειχε καλουτσικα γραφικα..Το hardline ουτε αυτο..;p.Αυτο εχει κ το ονομα οποτε θα τσιμπησει κοσμο..ασχετα που σε μια βδομαδα το εχεις βαρεθει..Aπο gameplay 0.Learning curve 0.Τεσπα σε κανα μηνα το κοβω τελειως dead..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

EA Is Trying To Pay Off Famous People To Say They Like Star Wars Battlefront

It seems like EA has been paying famous people to say they like Star Wars Battlefront.

This could be due to the hatred towards the game by many gamers. Benjamin Burnley, of Breaking Benjamin, recently posted an image of a broken Star Wars Battlefront Xbox One Disc claiming that EA wanted to pay him to say he liked it.

He also said that EA had ruined Star Wars.

[GS] EA Is Trying To Pay Off Famous People To Say They Like Star Wars Battlefront

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:eek:  :eek:  :eek:

"Martin admits that you will need a very advanced PC to play the game with his mod enabled, but it’s difficult to go back to the normal game after seeing what it could have potentially looked like."

 

"The mod drains around 30-40 FPS."

 

Αυτό είναι σχεδόν real time rendering (if true)!

Αν όντως δείχνει έτσι (θέλω να το δώ τουλάχιστον σε βίντεο because expectation vs reality...) τότε ναι αναβαθμίζω ότι απαιτείται στο πισί μου, για να το παίξω.... 

Έγινε επεξεργασία από cyberdyne
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό είναι σχεδόν real time rendering (if true)!

Αν όντως δείχνει έτσι (θέλω να το δώ τουλάχιστον σε βίντεο because expectation vs reality...) τότε ναι αναβαθμίζω ότι απαιτείται στο πισί μου, για να το παίξω.... 

 

Πάρε ένα δείγμα από GTA V πως φαίνεται με το παραπάνω Mod.. το ίδιο θα είναι και στο SW

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα δείγμα από GTA V πως φαίνεται με το παραπάνω Mod.. το ίδιο θα είναι και στο SW

 

 

άλλο το GTA V σε framerate και άλλο τα BF4 - Battlefront  η μέρα με την νύχτα σε frames per second !

Link to comment
Share on other sites

άλλο το GTA V σε framerate και άλλο τα BF4 - Battlefront  η μέρα με την νύχτα σε frames per second !

 

Ναι ρε παιδι μου αλλα μιλαμε ποιο πολυ για να καταλαβει πως θα φαινεται γιατι με τις εικονες οκ ποσο θα καταλαβεις?

 

 

Επισης προσεξτε με αυτο αμα το βαλετε μην φυγουν ακλαφτα τα BAN γιατι ολα αυτα θεωρούντε Cheat Tools etc..

Την επαθα μια φορα στο BF3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.