Jump to content



Star Wars : Battlefront (reboot)


GruntGR

Recommended Posts

Mπα το μυριστηκαν αυτο.Mε mexico οτι και να κανεις με Vpn η Hola σε πεταει $ η λιρες αγγλιας.

Μπα, και το μυρίστηκαν, και σαχλαμάρες. Επειδή δεν παίζει το Hola, δεν πάει να πει ότι δεν υπάρχουν άλλες λύσεις. Ψάξτε το και λίγο, μη θέλετε μασημένη τροφή.

37.50€

Spoiler :

post-33266-0-25230400-1447797504_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο και στα δυο... απο καρτα μου λεει οτι δεν μπορει να κανει verify και απο paypal τα κλασσικα. Θα δοκιμασω το βραδυ μετα τις 12 αλλα δεν το κοβω. Ποτε θα σταματησει επιτελους αυτο το ανεκδοτο???

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το πρώτο 4ωρακι. Δεν έχω προλάβει να κάνω όλα τα missions και από mp δεν έχω δει τπτ πάρα μόνο ένα γρήγορο round. Στα medium που το βάλα στην αρχή στα missions είμαι στα 100+ fps και στα ultra πέφτουν στα 85 σταθερά (vga msi 280x) . Αναλυτικά στοιχεία το βράδυ για mp κλπ.

Ps. Μπορούμε να βάζουμε origin id και κάποιος εκ των mods να κάνει μια λίστα στο πρώτο post σε περίπτωση που κάποιοι θέλουν coop παρέα?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακυρο και στα δυο... απο καρτα μου λεει οτι δεν μπορει να κανει verify και απο paypal τα κλασσικα. Θα δοκιμασω το βραδυ μετα τις 12 αλλα δεν το κοβω. Ποτε θα σταματησει επιτελους αυτο το ανεκδοτο???

 

Μια απο τα ίδια . Εχω ξενερώσει .

Link to comment
Share on other sites

Για το καλο σας δουλευει το origin, αλλα εσεις εκει, επιμονη.... :p

Δεν ξερω τι λεει ο καθε κολλημενος με το bf που θελει ρεαλισμους αλλα εμενα το game μου αρεσε πολυ και το διασκεδασα στην beta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

παιδες, δεν ξερω τι λετε για νταβατζιλικια και εξτρα μελλοντικα addons/ expansions επι πληρωμη,  εγω παιζω ενα παιχνιδι 2 μερες τωρα που flawless οπτικα σε 1440p και δε μπορω να ξεπερασω το ποσο ομορφο ειναι, εχει καποια πραγματα που θελουν διορθωση φυσικα, αλλα ειναι star wars game, ειναι φτιαγμενο για τους φανς, να δινει την αισθηση οτι εισαι εκει, οτι εισαι μεσα στις διασημες μαχες των ταινιων και αυτο το κανει εξαιρετικα. χωραει αρκετων διορθωσεων φυσικα αλλα ειναι ενα γρηγορο, ευχαριστο, και αρκετα immersive game. Η Μουσικη εχει δεσει τελεια, σε κανει να παιζεις ασταματητα, δε την εχω βαρεθει (ακομη). Το flight combat ειναι λιγο ΓΤΠ, αλλα κλαιν μειν, πας βολτουλα. το fast loading μετα απο καθε kill ειναι πολυ καλο, ενω το body collision me friendly player ειναι αρκετα εκνευριστικο, θα πρεπε να το αφαιρεσουν τουλαχιστον για τους παιχτες στην ιδια ομαδα. καθε ο αλλος στο διαδρομο, και εσυ πεφτεις πανω του. ρεαλισμος μεν, not good for fast playing δε.

 

οσοι ενδιαφερονται για τιμες ας ριξετε μια ματια και στο g2play.net

Link to comment
Share on other sites

Και φτάνω σπίτι με μια χαρά , φτιάχνω ένα διπλο καπουτσίνο , ανοίγω τη θήκη , βγάζω το dvd και εκεί η απόλυτη ξενέρα.... είχα ξεχάσει οτι στο νέο rig δεν είχα συνδέσει το DVD αφού κυριολεκτικά μου είναι άχρηστο . Τελευταία φορά το είχα χρησιμοποιήσει το 2010 . :(  . Θα ξηλώσω απο το pc της γυναικας γιατι είναι κρίμα να το κάνω download . Ελπίζω μετά παο τέτοια ταλαιπώρια να αξίζει τον κόπο!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.