Jump to content



OffTopic Archive


DJD

Recommended Posts

  • Replies 3,8k
  • Created
  • Last Reply

Φιλαρακο χαλαρα θα ειχες μπει στην blacklist εδω και καιρο μ'αυτα που γραφεις κατα καιρους

αλλα εχε χαρη που προσφερεις τοσο γελιο απλοχερα...

εσυ να'σαι καλα

συνεχισε το θεαρεστο εργο του Trobocop, Οvervolt, Vagabond κ.α...

τελικα παντα χρειαζομαστε ατομα σαν κι εσενα στο φορουμ

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτά που γράφω σε χαλάνε, μην τα διαβάζεις. Έχω δικαίωμα να γράφω ό,τι θέλω μέσα στα πλαισια των κανόνων χρήσης του Forum. Αλλά τι να πω... Αφού δε βρέθηκε ένας admin να σβήσει το post σου... Όσο για το ποιος πρέπει να μπει blacklist... Το αφήνω στη νοημοσύνη σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από darkCount

Για να πω την αλήθεια και γω θα ήθελα να τον ακούσω το λόγο.

Δεν έχει περάσει απαρατήρητη η "δυσκοιλιότητα" στις απαντήσεις σου totally_wired...να μάθουμε και μεις πιο το ζόρι τελικώς?????

ban him the son of a bitch!

κοιτα,ενα δικιο μπορει κ να το'χει ο ξαδερφος σχετικα με τον χιπρο,

δυο χρονια φτιαχνει μαξιμαιζερ ο χιπρο ολοι μπραβο κ μπραβο

τρια χρονια φτιαχνει τον δια ολοι μπραβο κ ξανα ματα μπραβο

κλανει ο χιπρο ολοι μπραβο τι ωραιο αρωμα κ τι αρμονια αυτο το παιδι!

με το δικιο του να ειναι ο ενας(?) που εχει βαρεθει ολες αυτες τις τυμπανοκρουσιες καθε τρεις κ λιγο!

αλλα απτην αλλη κ ο π@στης ο χιπρο ειναι (οπως λεει κ ο Shamino) the most famous electronic guru overclocker from Greece!!! μαλλον δε καταλαβε τι ακριβως σημαινε το hellas στην ετικετα του κουτιου!

αρα σχεδον με το δικιο του εχει τοσους φαν!

το παλικαρι (ο χιπρο ντε) το κατεχει το θεμα,εχει το μερακι κ τα φραγκα* ωστε να κανει το χομπι του (αν κ ειναι μερος της δουλειας,αλλα παραμενει χομπι το κλοκινγ) κ να το κανει πολυ καλα!

*οπως κ οι περισσοτεροι καλοι κλοκερς στηριζονται στον παραγοντα φραγκα! (βλεπε απο πανω,κατω κ τα λοιπα!)

Σας διαβαζω καιρο κ εχω κανει κ γω Ο/Κ το πισακι μου αλλα ειναι ενας μικρος αθλονας κ δεν εχω σκορ να ποσταρω κ να μπω στην κλικα κ γιαυτο δεν ειχα κανει ρετζιστερ τοσο καιρο!

ε σημερα ειπα να κανω,αν κ νομιζω οτι το μπανακι το εχω...........αλλα δε με πολυνοιαζει εχω θα μπαινω οταν χρειαζομαι κ θα διαβαζω ενα απο τα καλυτερα ελληνικα φορα του ειδους,οπως κ το διπλα μαγαζι,αλλα νομιζω οτι ερχεται δευτερο.....

τεσπα γαματ@ πολι ΟΤ βγηκα κ κουραστικα......

p.s.1α ξαδερφε ηθελα να σου πω οτι παλιοτερα δε σε συμπαθουσα κ παρα πολυ,αλλα τελευται αρχιζεις κ ανεβαινεις λιγακι....

p.s.2που εχετε βαλει αυτα τα σμαιλις ωρε?

τοσο καιρο τα εβλεπα κ τα γουσταρα κ τωρα που ηρθε η ωρα δε τα βρησκω..#@$%^$%@$ΓΜΤ#$@%^$#%

cya boyz

keep cloking n pateting!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [17-08-2006 11:52]

Αφου δεν μπορεις να το καταλαβεις μαλλον δεν θα το χρειαζεσαι κιολας!

Χωρις καποιο ειρωνικο τονο..

απλα εσυ καταλαβες οτι ειναι πολυ νεος κ δε προκειτε να θελει παραπανω ρευματα στις αθλιες μνημες που θα εχει αρα κ δε το χρειαζετε ε???

κ ξες ε?

δε το λεω ειρωνικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eλεος φιλε...μεχρι και το username σου δειχνει οτι δεν σεβεσαι καν τον εαυτο σου...

Tα υπολοιπα ειναι πολυ βαρια που εχεις γραψει και δεν θα τα σχολιασω

αυτο για τα φραγκα ...ακυρο..ο καθεις οτι γουσταρει κανει τα $$$ του...τι κολλημα εχεις εσυ?

ε σημερα ειπα να κανω,αν κ νομιζω οτι το μπανακι το εχω

με τετοια νοοτροπια ας μην εμπαινες καθολου...

με ολες αυτες τις εκφρασεις που λες και τοσα πραγματα που ξερεις δεν μου φαινεσαι για μελος που διαβαζες και ξαφνικα αποφασισες να μπεις...αλλα για διπλο login..

Link to comment
Share on other sites

για την ιστορία, γράφεται με ένα "ν", μεγάλε ;)

Πολύ το γουστάρω το φιλαράκι μας που έχει κάνει εγγραφή 15 φορές και έχει φάει άλλα τόσα bans. Κάνει καινούριο email account = 10 λεπτά. Κάνει καινούρια εγγραφή στο TheLab = άλλα 10 λεπτά.

Ban = 20 δευτερόλεπτα...

keep'em coming newbie ;o

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα τη αφυπνιση απο τον φιλο ΓΤΠ77 εδωσα τη λυση , ελπιζω οριστικη...ψεκασα μεσα στο κουτι με ΤΕΖΑ και δεν εμεινε ουτε ενα BUG. η μικρη τερεζα πατησε στο ΤΕΖΑ και ΤΕΕΕεεεζααααα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 01:47]

λοιπον μετα τη αφυπνιση απο τον φιλο ΓΤΠ77 εδωσα τη λυση , ελπιζω οριστικη...ψεκασα μεσα στο κουτι με ΤΕΖΑ και δεν εμεινε ουτε ενα BUG. η μικρη τερεζα πατησε στο ΤΕΖΑ και ΤΕΕΕεεεζααααα

To nick μου είναι gdp77 και όχι "ΓΤΠ77" . Το "τ" δεν είναι "δ" (το αντίστοιχο d του αγγλικού πληκτρολογίου).

Ντροπή σου και ντροπή και σε κάθε mod εδώ μέσα που το βλέπει και δεν κάνει τίποτα επειδή έχω διαφορετικές απόψεις από τις δικές του. Αν είχα τολμήσει να ειρωνευτώ εγώ θα είχα φάει ban (πόσο μάλλον να βρίσω).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77

To nick μου είναι gdp77 και όχι "ΓΤΠ77" . Το "τ" δεν είναι "δ" (το αντίστοιχο d του αγγλικού πληκτρολογίου).

Ντροπή σου και ντροπή και σε κάθε mod εδώ μέσα που το βλέπει και δεν κάνει τίποτα επειδή έχω διαφορετικές απόψεις από τις δικές του.

o καθένας βλέπει αυτό που θέλει όπως το θέλει. Δεν μπορούμε να αναγκάσουμε κάποιον να δει τα πράγματα με τη δικιά μας λογική. Κακώς που μας έμπλεξες σε αυτό. Αν έχεις πρόβλημα που ο ea6gka έλαβε το d σαν τ μπορείς να του ζητήσεις το λόγο με pm. Αν σε βρίσει ή θίξει την προσωπικότητα σου στο φόρουμ, τότε θα επέμβουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77

To nick μου είναι gdp77 και όχι "ΓΤΠ77" . Το "τ" δεν είναι "δ" (το αντίστοιχο d του αγγλικού πληκτρολογίου).

Ντροπή σου και ντροπή και σε κάθε mod εδώ μέσα που το βλέπει και δεν κάνει τίποτα επειδή έχω διαφορετικές απόψεις από τις δικές του. Αν είχα τολμήσει να ειρωνευτώ εγώ θα είχα φάει ban (πόσο μάλλον να βρίσω).

Η αληθεια ειναι πως ολος ο κοσμος σε εχει βαρεθει, ολο ποστ για κονροε bugs και δε ξερω και γω τι. Κατα τ'αλλα ναι, καποια bugs υπαρχουν , οπως υπαρχει σε καθε πραγμα που σχετιζεται με υπολογιστες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

o καθένας βλέπει αυτό που θέλει όπως το θέλει. Δεν μπορούμε να αναγκάσουμε κάποιον να δει τα πράγματα με τη δικιά μας λογική. Κακώς που μας έμπλεξες σε αυτό. Αν έχεις πρόβλημα που ο ea6gka έλαβε το d σαν τ μπορείς να του ζητήσεις το λόγο με pm. Αν σε βρίσει ή θίξει την προσωπικότητα σου στο φόρουμ, τότε θα επέμβουμε.

Κανένας σε αυτή την χώρα δεν ξέρει τι σημαίνει ΓΤΠ? Καλή φάση....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.