Jump to content



OffTopic Archive


DJD

Recommended Posts

βασικα εσυ chill out

εδω δεν ειναι Mirc , ουτε chat

τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ δεν ειναι ΦΩΝΑΖΩ

τα κεφαλαια ειναι ΔΙΝΩ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ Η ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΗΜΑ , ΣΑΝ highlight ειναι για μενα

δεν βλεπεις 500 εικονιδια με χαμογελακια κτλ?

βλεπεις να την λεω σε καποιον ?

Μηπως το κανω και συστηματικα?

στο παλικαρι που ρωτησε τουπα μεχρι και να παω με το πολυμετρο μου να τον βοηθησω και να ποσταρουμε αποτελεσματα

ελεος , τι αλλο πλεον

τι απολυτος μου λες

και στο κατω κατω σε αυτο το thread εχω βγει λαθος μονο 1 φορα στις αρχες που συζητουσαμε για το ποτε ζεσταινεται το μοσφετ μεχρι να παρεμβει ο hipro

μεχρι πριν λιγο καιρο και συ και γω λυναμε τετοια θεματα και αποριες , σε θυμαμαι

τοτε δεν σε θυμαμαι Moderator , μπορει να κανω και λαθος

τωρα ηρθες για παρατηρηση?

ετσι εκανε και ο αλλος (δεν λεω ονομα) που μου ειπε οτι SPAMαρω ΤΙΣ DATABASES επειδη ελεγα "μπραβο" στα παιδια οταν ανεβαζαν νεο Spi /32M/1M/hexus

Και γω απο τοτε δεν δεν ξαναειπα τιποτα στα thread αυτα παρα ΜΟΝΟ αν ειχα να ανεβασω νεο σκορ

απο τοτε εχω δει 500 μπραβο απο αλλους και κανενας δεν τους ειπε οτι SPAMαρουν τις databases...

anyway με ξερετε πολυ καιρο τωρα και δεν δεχομαι παρατηρησεις στα καλα καθουμενα

τεσπα ποσταρω απο την 3η σελιδα ανελιπως και απανταω σχεδον σε ΚΑΘΕ νεα απαντηση

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,8k
  • Created
  • Last Reply

γιατί είσαι τόσο απόλυτος?

και το λάθος που δέχτηκες οτι ήταν λάθος μόνο όταν το είπς ο guru για μένα ήταν χοντρο.....κία αλλά δε το σχολίασα

δε θα με πικάρεις επειδή απο χτες είμαι πράσινος...

αμα σ'αρέσει

το να σε δικαιολογούν άλλοι/όλοι

"Να ξεκαθαρίσω ότι κανένα πρόβλημα δεν έχω στα ποστ του Beetle απλά είναι το στιλ του που σε άλλους μπορεί να φανεί επιθετικό."

εμένα δε μου αρκεί

φιλικά πάντα :flower:

έτσι?

και για τις λίστες να παραπονεθείς σε όσους στην είπαν όχι σε μένα

μαζί λύναμε προβλήματα γιατί όχι και τώρα πάλι φιλικά απαντάω όταν ξέρω

ψάξε να δεις τα σημερινά μου ποστ

Link to comment
Share on other sites

Beetle...

Ότι είσαι απόλυτος σε μερικά πράγματα είσαι...και δεν στο έχω πεί μόνο και μια φορά...(και δεν ειμαι πράσινος)

Ακόμα και αν έχεις δίκιο με την απολυτότητα(:p) που δείχνεις....το χαλάς όλο

Φιλικά πάντα Yours AN7 :p:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 19:50]

εδω δεν ειναι Mirc , ουτε chat

τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ δεν ειναι ΦΩΝΑΖΩ

τα κεφαλαια ειναι ΔΙΝΩ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ Η ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΗΜΑ , ΣΑΝ highlight ειναι για μενα

πολυ σωστα, εδω δεν ειναι Mirc ουτε chat. ειναι forum. και στα fora τα κεφαλαια ειναι οντως "φωναζω". οταν θελουμε να δωσουμε προσοχη σε μια λεξη ή σε ενα νοημα χρησιμοποιουμε τα bold.

ειναι αγραφοι κανονες, τους βρηκαμε ετσι. το για μενα δεν εχει χωρο στην επικοινωνια, ειδικα οταν ο αλλος δε σε ξερει, δε σε βλεπει και δε σε ακουει, και το μονο πραγμα που υπαρχει στο οποιο να μπορει να στηριχθει ειναι οι κανονες της επικοινωνιας μεσα στο forum.

Link to comment
Share on other sites

καταρχας ποτε δεν με δικαιολογει κανενας , απλα ελειπα και προλαβε και εγραωε το παλικαρι κατι

αν ειναι σε κανονες να απαγορευεται τα κεφαλαια γραμματα τοτε ζηταω συγγνωμη

αν ειναι αγραφος κανονας τοτε στο δικο μου το ξερο κεφαλι υπαρχει ο δικος μου αγραφος κανονας που λεει απλα οτι το υφος το καταλαβαινεις και δεν υπηρχε κανενας λογος να φωναξω

τα κεφαλαια τα βαζω απο την μερα που ξεκινησα και οκ βαριεμαι το bold

οσο για το πρασινος κοκκινος απλα θα σου πω οτι αναγκαστικα να δω αν εγινες moderator μονο και μονο επειδη το στυλ που απαντησες ηταν στυλ "σου κανω παρατηρηση" , αλλιως δεν θα το προσεχα καν αν εχεις γινει ή οχι

στα 26 χρονια μου εχω περασει απο πολλες υπευθυνες θεσεις και εχω χρεωθει παρα πολλα ατομα στο κεφαλι μου και ενα θα σου πω , παρτο σαν συμβουλη

οταν κατα καποιο οποιονδηποτε τροπο μπορεις να "κουμανταρεις" (βλεπεις τα εισαγωγικα?) καποιους , πρεπει να το κανεις με σωστο τροπο ωστε να μην το καταλαβαινουν οτι το κανεις

με σενα αδερφε τι να εχω να χωρισω , τοπα και μονος μου , μαζι μιλουσαμε ποσες ωρες και λυναμε θεματα ,δεν εχω τιποτα μαζι σου, δεν σου επιτεθηκα ποτε

και το "φιλικα παντα" εγω το ξεκινησα και το σταματησα αναγκαστικα γιτι εγινε πλακα πλεον

εσυ στα καλα καθουμενα μου εκανες ανουσια παρατηρηση σε ενα thread που με εχεις δει να ποσταρω εκατομμυρια φορες και υποτιθεται με τη ματια του "πρασινου" μπορεις να κρινεις ποτε εχω ξεφυγει και ποτε οχι

ε, ρε φιλε δεν ξεφυγα , αν ειναι δυνατον

οσο για το θεμα με τον γκουρου , απλα θα σου πω οτι δεχτηκα το λαθος μου οταν ηρθε τεκμηριωμενη απαντηση με τυπους και φυσικη

θαχεις καταλαβει οτι μερικα πραγματα τα ψαχνω και οταν δεν μου απαντανε ικανοποιητικα απλα δεν το πιστευω

δεν το δεχτηκα τοτε γιατι το ειπε ο hipro , το δεχτηκα γιατι ηταν τεκμηριωμενη απαντηση

για τις λιστες δεν παραπονεθηκα σε σενα ρε μαστορα

απλα σου ανεφερα ενα γεγονος

ειδες που πιανεσαι χωρις λογο?

για μενα λοιπον ενας κανονας υπαρχει: απαξ και δεν προσβαλω κανενα , δεν λεω μπαρουφες ,βοηθαω απο δω , βοηθαω απο κοντα ,ε οκ το υφος ειναι υφος , ετσι εγινα

αμα ειναι καντε με μπαν για το υφος

ελαχιστοι εχουν παρεξηγηθει μεχρι τωρα απο το υφος μου

απολυτος ειμαι στο οτι κατι αν το ειδα ετσι ,η το ακουσα ετσι το μεταφερω με απολυτο τροπο ακριβως οπως το εζησα και το ειδα

δεν εχω πει ποτε οτι ο δικος μου τροπος ειναι ο μονος σωστος

κοιτα στο ποστ μου που το εκανε copy paste ο spyrus

που ειμαι απολυτος? στην ψυξη με το jumper@4V? λαθος ειναι?

στο να μην δωσει κατω απο 3,2 απο την 5αρα ? λαθος ειναι?

το οτι πυρωνει η μητρικη απο πισω? λαθος ειναι?

το οτι ειναι καλιτερες οι γραμμες απο την 5αρα?

τα 4 παραπανω ειναι ΚΑΝΟΝΑΣ πλεον στο thread ,ε , εκει ειμαι απολυτος , ετσι ειναι , τι να του πω , "ξερεις καλο θα ηταν κτλ" μα δημοτικο ειμαστε?

anyway ,μη το χαλασουμε το thread και ειναι μια χαρα μεχρι τωρα

σε οσους τους πειραζει το υφος μου , αυτο ειναι , δεν εχω αλλο

αν εκανα κατι παρανομο ωστοσο ζηταω συγγνωμη

με τους Moderator δεν εχω κανενα προβλημα αρκει να μην γινεται η παρουσια τους αισθητη με "κακο" τροπο (εβαλα εισαγωγικαααα)

και με σενα darksaga εχουμε φαει ψωμι και αλατι που λεει ο λογος , απλα δεν περιμενα παρατηρηση δημοσια , ας εστελνες ενα πριβε ρε αδερφε

για μενα ειναι ληξαν το επεισοδιο

φιλικοτατα το σκαθαρι με το περιεργο υφος

:daisy: :daisy: :hi: :hi:

Link to comment
Share on other sites

χαχα :D

αν ημουν γυναικα θα ειχε πιο πολυ πλακα αυτος ο "ατυπος"-"ευγενικος" καβγας που ξεκινησαμε σημερα(φιλικα παντα :) )

προς το παρον δεν ειμαι αλλα αμα κατσω λιγο ακομα στα χανια μεχρι το πτυχιο μπορει να εχω γινει χελουδακη και εγω...:blink: :blink:

:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 18:38]

Φιλε SPC...δεν ξερω τι σχεση εχεις με τας Εξοχοτης Moderatoria/Webmastoria κτλ...αλλα σε καμια των εριπτωσεων δεν θα σε αφησω να με περιπαιζεις ετσι...

Κατα πρωτον...δεν ειμαι στην εξοχη...και δεν μου εμαθε κανενας τιποτα...

καταδευτερον....σε μαγαζια που εχουν δικη τους εισαγωγη εμενα η εμπειρια μου ειναι πολυ καλη μιας και οταν δινεις χαλασμενο...'η και καλα χαλασμενο...σου το αλλαζουν αν οχι την ιδια μερα...την αμεσως επομενη...(δεν κανω πλακα)...

Κατα τριτον προσεχτε σας παρακαλω τα λογια σας και τον τροπο συμπεριφορας απεναντι μου, μιας και δεν γνωριζομαστε και αο εχθες για να μου μιλατε με αυτο το υφακι και να μου βαζεται φατσουλες.....γκε γκε?

Ρε Bill πολύ αγριεμένο σε βλέπω, σα να έχασες το χιούμορ σου (και πήρες και σβάρνα και τα άλλα thread για να μου την πεις).

Relax.

1. ''Σχέση'' δεν έχω (αν και ο θεός το ξέρει πόσο θα το ήθελα, αχχχ μπήκε και η άνοιξη (Μικρούτσικος tm) :p). Εσύ από την άλλη επιδιώκεις να υποκλέψεις την potential σχέση μου με χρήση μάλιστα δικών μου (πνευματικά κατοχυρωμένων) μέσων (profi). :p

2. Αν μετά από 1,5 χρόνο που γνωριζόμαστε, αυτό το post το θεωθείς προσβλητικό, πάω πάσο.... (φατσούλα δεν έβαλα πάντως :p).

Επί του θέματος: Ο καθένας έχει την άποψή του αλλά επέτρεψέ μου απλώς να μιλάω εκ (λίγο μεγαλύτερης - ωχ θα ''αρπάξει'' πάλι :p) πείρας στο τι μπορεί να τραβήξεις από τέτοιες περιπτώσεις.

Προσοχή: Δεν κατακρίνω την μέθοδο (παραεισαγωγή) αλλά την νοοτροπία που συνήθως πηγαίνει ''πακέτο'' (την οποία στην πράξη και ως ένα βαθμό κατανοώ (μικρά περιθώρια κέρδους) αλλά σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογώ).

(Βαγγεεεεελ: Μάζεψέ τον! :p)

EDIT: Αν υποψιαστώ ότι με δούλεψε το καθαρματάκι , θα το φάω! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Μαιστα μαιστα...μαλλον καποιος αλλος εχει χασει το χιουμορ του....:(

Τα σβηνω ολα τα προηγουμενα ποστ...και οταν θες να ξαναγινουμε........''φιλοι''...ξερεις εσυ...αρχισε παλι τις γλυκες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

υπάρχει πραγματικός λόγος αντιπαράθεσης?

ο ένας εκπροσωπέι τους παρα(λληλους)εισαγωγείς και ο άλλος τους εισαγωγείς?

chill out

κακό RMA έχει τύχει σε όλους μας και απο όλους,νομίζω

ρε...πλακα κανουμε....:D

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ρε Μονικ αφού δεν κάνεις πλάκα

και αφού έσβησες post δεν έσβησες?

γιατί δεν του ρίχνεις spell να πάρεις το frag?

παρακαλώ να μην ξεσπάτε σε προσωπικές επιθέσεις...

και εγώ πλάκα έκανα

χα

χα.-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.