Jump to content



Nvidia 760 - Φήμες λένε για 25 Ιουνίου


Volrath

Recommended Posts

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

παιδια να κανω μια ερρωτηση ? γλυκο κοιταω την 760...και ενδιαφερομαι να παω για sli μιας και η τιμη ειναι δελεαστικοτατη...κοιταω για αυτην εδω χ2

απο τα νουμερα σε διαφορα benches αλλου μενει πισω η 7950 αλλου η 760.. θεωρειται λοιπον τιμια αγορα για gaming? δυνατοτητα οικονομικη να παμε σε 770 δεν παιζει μιας και στις 2χ760 φτανουμε ξεπερνωντας για λιγο το χρηματικο οριο..

ευχαριστω εκ των προτερων ..

Link to comment
Share on other sites

τη σκεφτομαι για αναβαθμιση της 5670 μου:D

τροφοδοτικο Corsair HX520W

Corsair HX520W 520W Review

Μητρικη abit ip35pro

AnandTech | abit IP35-Pro: Houston, We Have a Winner

4x2gb

samsung 840 120gb

Cpu Q9400 @3.52Ghz

ειναι "συμβατη" με το συστημα μου?

90% για editing(photoshop κτλ) και BR 3d κ 10% παιχνιδια σε 1080p medium ρυθμισεις..

ειναι "υπερβολη"?

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερρωτηση ? γλυκο κοιταω την 760...και ενδιαφερομαι να παω για sli μιας και η τιμη ειναι δελεαστικοτατη...κοιταω για αυτην εδω χ2

απο τα νουμερα σε διαφορα benches αλλου μενει πισω η 7950 αλλου η 760.. θεωρειται λοιπον τιμια αγορα για gaming? δυνατοτητα οικονομικη να παμε σε 770 δεν παιζει μιας και στις 2χ760 φτανουμε ξεπερνωντας για λιγο το χρηματικο οριο..

ευχαριστω εκ των προτερων ..

Σωτηρη εγω θα τις επαιρνα ανετα.

Στην τιμη αυτη το sli ειναι λουκουμι και οι επιδοσεις που θα παρεις εξαιρετικοτατες :)

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

τη σκεφτομαι για αναβαθμιση της 5670 μου:D

τροφοδοτικο Corsair HX520W

Corsair HX520W 520W Review

Μητρικη abit ip35pro

AnandTech | abit IP35-Pro: Houston, We Have a Winner

4x2gb

samsung 840 120gb

Cpu Q9400 @3.52Ghz

ειναι "συμβατη" με το συστημα μου?

90% για editing(photoshop κτλ) και BR 3d κ 10% παιχνιδια σε 1080p medium ρυθμισεις..

ειναι "υπερβολη"?

Βρε συμβατη θα ειναι.

Το θεμα ειναι οτι λογικα θα εχεις ενα ''μπουκαλακι'' λογω cpu σε ορισμενους τιτλους παιχνιδιων.Αν μπορεσεις να τον ανεβασεις και αλλο θα μπορουσες να το περιορισεις μεχρι ενα βαθμο.

Link to comment
Share on other sites

Σωτηρη εγω θα τις επαιρνα ανετα.

Στην τιμη αυτη το sli ειναι λουκουμι και οι επιδοσεις που θα παρεις εξαιρετικοτατες :)

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Και εγώ λοιπόν στην λίστα αναμονής για στοκαρισμα ξανά από την evga. Η αλλιώς σε f5 Mode και θέλω να πιστεύω ότι θα είναι η τελευταία αναβάθμιση που αναγκάζομαι να κάνω μιας και η τιμή είναι σκέτος πειρασμός

:-)

Sent from my GneX4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

και εγω αγορασα 2 χ 760 sc acx απλα οι υποψιες μου περι notify me επιβεβαιωθηκαν :).

ουτε φωνη ουτε ακροαση ..παλι καλα που ειχα βαλει σαν home page την σελιδα με την καρτα :)

Link to comment
Share on other sites

Λέπι δεν έμεινε :p

λογικο εχω την εντυπωση... απλα τωρα πιστευω οτι η επομενη παρτιδα ερθει λιγο πιο τσιμπημενη σε τιμη.. οπως το πιστευα και ολες αυτες τις μερες αναμονης που βεβαια η evga με διεψευσε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.