Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

παιδια παρουσιαζεται ενα σοβαρο θεματα με Lag οταν φτιαχνω team παρεα με φιλο και παραλληλα μιλαμε στο skype, το Lag που εχω ειναι απιστευτο... 

 

το αξιοπεριεργο ειναι οτι παρατηρείται μονο στο συγκεκριμενο παιχνιδι, εχει συμβει σε καποιον αλλον; χρειαζεται να κανω καποια επιπλεον ρυθμιση ισως;

 

εννοειται πως δεν ειναι προβλημα γραμμης adsl δικης μου ούτε του αλλου + οτι συμβαίνει μονο στο division .Σοβαρο lag  ingame Και σπασιματα φωνης στο skype

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί στο κάνει με το Skype αλλά χθες που με έκαναν group και άνοιξε το voip του παιχνιδιού / Uplay η εμπειρία ήταν πολύ καλή και δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα με lag, οπότε άνετα μπορείτε να βολευτειτε να αυτό αν δεν βρεις λύση.

Κάτι άλλο, πως είναι δυνατόν να έρχεται ο άλλος και να μπαίνει με το έτσι θέλω σε group μαζί σου μόνο και μόνο επειδή τον έχεις στην friend list(:p)... Μπήκε ο τυπάς ξαφνικά με τα 30lvl του και με έκαναν του αλατιού τα mobs που έγιναν ξαφνικά lvl 25, εγώ μόλις lvl 5...

Ενα pop-up να κάνεις accept ήταν ζόρι να βάλουν;

Lvl8 atm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FrOsT said:

 

Δεν ξέρω γιατί στο κάνει με το Skype αλλά χθες που με έκαναν group και άνοιξε το voip του παιχνιδιού / Uplay η εμπειρία ήταν πολύ καλή και δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα με lag, οπότε άνετα μπορείτε να βολευτειτε να αυτό αν δεν βρεις λύση.

Κάτι άλλο, πως είναι δυνατόν να έρχεται ο άλλος και να μπαίνει με το έτσι θέλω σε group μαζί σου μόνο και μόνο επειδή τον έχεις στην friend list(:p)... Μπήκε ο τυπάς ξαφνικά με τα 30lvl του και με έκαναν του αλατιού τα mobs που έγιναν ξαφνικά lvl 25, εγώ μόλις lvl 5...

Ενα pop-up να κάνεις accept ήταν ζόρι να βάλουν;

Lvl8 atm.

Αυτά είναι, αντί να πει κανα ευχαριστώ, τα ακούμε κι όλας!!! :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι, αντί να πει κανα ευχαριστώ, τα ακούμε κι όλας!!! :p

Ευχαριστώ κύριε Trooper που ήρθες και έκανες 2 αποστολές και ας πέθανα 3 φορές...

Friendly fire στο dz έχει στο group; ?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, FrOsT said:

 

Δεν ξέρω γιατί στο κάνει με το Skype αλλά χθες που με έκαναν group και άνοιξε το voip του παιχνιδιού / Uplay η εμπειρία ήταν πολύ καλή και δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα με lag, οπότε άνετα μπορείτε να βολευτειτε να αυτό αν δεν βρεις λύση.

Κάτι άλλο, πως είναι δυνατόν να έρχεται ο άλλος και να μπαίνει με το έτσι θέλω σε group μαζί σου μόνο και μόνο επειδή τον έχεις στην friend list(:p)... Μπήκε ο τυπάς ξαφνικά με τα 30lvl του και με έκαναν του αλατιού τα mobs που έγιναν ξαφνικά lvl 25, εγώ μόλις lvl 5...

Ενα pop-up να κάνεις accept ήταν ζόρι να βάλουν;

Lvl8 atm.

τελικα δεν ειναι θεμα μονο του skype  αλλά ακόμα και απο το inside voip του παιχνιδιου.

 

όταν είμαι μονος μου στο παιχνιδι  και στα Missions  το παιχνιδι τρεχει ομαλα με 40-50 fps αναλοβα βεβαια και τις ρυθμισεις που εχω. Απο τι στιγμη που κανω join σε squad  και μιλαμε με game voip η skype αμεσως πεφτει στα 20-30 με εντονα lag ενω η ομηλια ειναι αστα να πανε.. Το θεμα οπως προείπα ειναι οτι αυτο δεν συμβαινει με αλλο online game Και παραλληλη χρηση skype , ουτε ειναι θεμα ποιοτητας γραμμης. Ειναι πολυ περίεργο και δεν μπορω να σκεφτω και πιθανη λύση.  Ας ελπισουμε να είναι κανενα bug της ubi , διαφορετικα θα τη βγάλω alone wolf!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους

αξίζει η αγορά στα 45 € κουτιού η να προσπαθήσω μέσω  https://uk.gamesplanet.com/  στα 38€ ???

επίσης i5 2500k χωρίς overclock & GTX760 Windforce 2gb θα τρέχει η θα έχω πρόβλημα ???

 

σας ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

καλή τιμή ναι. μια χαρά θα παίζεις. εγώ με phenom II 1100Τ black και r9 290  παίζω κομπλέ ακόμα και στα medium τα γραφικά είναι πολύ ωραία

Έγινε επεξεργασία από filthy_dwarf
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φιλος μου το παιζει με 560ti +2500k στα low και παιζει απροβλιματιστα

Εχω βρεθει σε group που καποιο παιδι επαιζε με 5870 +2600k...... τριανταφυλλε πες  :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

State of the Game: March 15, 2016

Παράθεση

The game may have just released but we already have a new update for you to dive into!

This will be in your hands next week and fear not, more information about it will be revealed very soon so keep your eyes peeled.

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οχι ακομα, αλλα θα το παρω.

Θα την πω την αμαρτια μου, αλλα μαρεσε σε γενικες γραμμες. Απο ατμοσφαιρα με τραβηξε κυριως.

Νταξ δε θα πεσω με τα μουτρα, χαλαρα θα το παω...

Eχω αφησει και τον αλλο τον γερο τον @narta και με περιμενει...

To εχουν παρει και οι αλλοι οι n00bades απο το ac :bleh:, θα χει πλακα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος wolves έγραψε:

 

To εχουν παρει και οι αλλοι οι n00bades απο το ac :bleh:, θα χει πλακα...

Ναι αλλα αργεις,μια θα τρως  και θα πεφτεις κατω :p

 

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi_22.pn

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.