Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

για όποιον τον ενδιαφέρει να το πάρει φθηνά!

http://www.steamgifts.com/trade/sfEaE/h-the-division-uplay-code-nvidia-w-28-paypal-sold-out-atm

 

εδώ με nvidia codes που γίνονται redeemed στο uplay..

Σίγουρα θα παίξουν και πιο φθηνές τιμές μόλις αρχίσουν να σκάνε κιάλλες προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dj_ALeX said:

Ανάλογα για ποιό titan μιλάς... αν μιλάς για τον keplerato μην περιμένεις και πολλά...

Ρε με την κεπλερα την 770 σε ultra εβγαζα 30-40 fps , ειναι δυνατον ΤΙΤΑΝ SLI να εβγαζε τοσα ακομη και σε παραθυρο; Του ειπαμε δις του Fatalara οτι μπορει να φταιει το SLI του , και  λεει παλι για windowed και κρασαρισμα στο full screen, χωρις να μας αποσαφηνιζει εαν τελικα το εβγαλε το SLI να δοκιμασει ΧΩΡΙΣ αυτο full screen. Το εβγαλες ρε μαν το SLI να δουμε ΧΩΡΙΣ αυτο αν δουλευει; Στο ειπα και 1-2 σελιδες πισω, το bug μπορει να οφειλονταν σε ΒΕΤΑ+sli. 

Link to comment
Share on other sites

Αν googλαρα σωστά το σύμβολο της τιμής είναι ρούπια.

 

πιο φθηνό the division πεθαίνεις

 

οπότε το παιχνίδι κάνει ~23€

είναι για uplay.

Το site είναι του ινδού φίλου,αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ από κει,πάντα on demand παίρνω από κεινον.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 25 Φεβρουαρίου 2016 at 10:41, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ρε με την κεπλερα την 770 σε ultra εβγαζα 30-40 fps , ειναι δυνατον ΤΙΤΑΝ SLI να εβγαζε τοσα ακομη και σε παραθυρο; Του ειπαμε δις του Fatalara οτι μπορει να φταιει το SLI του , και  λεει παλι για windowed και κρασαρισμα στο full screen, χωρις να μας αποσαφηνιζει εαν τελικα το εβγαλε το SLI να δοκιμασει ΧΩΡΙΣ αυτο full screen. Το εβγαλες ρε μαν το SLI να δουμε ΧΩΡΙΣ αυτο αν δουλευει; Στο ειπα και 1-2 σελιδες πισω, το bug μπορει να οφειλονταν σε ΒΕΤΑ+sli. 

Το bug ειναι στη beta και εμφανιζεται και σε sli και μη sli σε μικρο ποσοστο παιχτων. Οτι και να κανεις αν το εχεις απλα δεν φτιαχνεται και οταν πας να βαλεις fullscreen κρας με το που ακουμπησες το κουμπι. 

 

Σε απαντηση ανθρωπου της ubisoft σε τετοιο θεμα ελεγε οτι το windowed mode αυτη τη στιγμη εχει προβλημα στο performance και καλο ειναι να μην χρεισημοποιηθει στη beta.

 

Με αλλα λογια καποιος με μουντζωσε.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ομως... Αν ειναι σε περιορισμενο αριθμο παικτων , ησουν γκαντεμης. Συμβαινει μονο με ΤΙΤΑΝ/Kepler ή μπορει να συμβει σε οποιονδηποτε; Πολυ κουφο.. Παει ομως περασε η BETA. Λογικα δε θα κουβαλαει το ιδιο προβλημα και στο Full Game..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, valantismp said:

Βαλε και τα 3 BIG DLC (απο οτι εχω διαβασει) αργοτερα θα ανεβει το level cap...(λογικα παντα)!

Ναί αλλά αν είναι από την τρίτη που βγαίνει μέχρι το Σάββατο να έχω τελείωσει τα πάντα και να είμαι DZ μέχρι το καλοκαίρι που βγαίνει το πρώτο DLC... Καλά κρασιά 
και κακά τα ψέματα παιδιά στο DZ τουλάχιστον της Beta πήγαινες από εδώ και από εκεί να σκοτώσεις διάφορους για τα drops...το οποίο (λόγο περιοχής) μετά απο 3-4-5-6-7-8-9-10 γύρες στα ίδια και στα ίδια μέρη σκοτόνοντας τα ίδια και τα ίδια, ας τα πώ "mobs", βαριώμουν . Ελπίζω να βάλουν quests και μέσα στο Dark zone ή κάτι άλλο και όχι να τρέχουμε random από εδώ και από εκεί να ψάχνουμε να σκοτώνουμε κόσμο...

 

EDIT : Για δείτε και λίγο αυτό : https://www.vg247.com/2016/01/15/the-division-what-happens-when-you-hit-level-cap/

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Πραγματικα ομως... Αν ειναι σε περιορισμενο αριθμο παικτων , ησουν γκαντεμης. Συμβαινει μονο με ΤΙΤΑΝ/Kepler ή μπορει να συμβει σε οποιονδηποτε; Πολυ κουφο.. Παει ομως περασε η BETA. Λογικα δε θα κουβαλαει το ιδιο προβλημα και στο Full Game..

Το μονο κοινο που ειχαν οσοι το ανεφεραν ηταν οι οθονες 1440p 144 hz οπως και η δικια μου δλδ. Απαντηση για το τι φταιει δεν υπαρχει απλα λενε οτι το ξερουν.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Nemesis89 έγραψε:

Ναί αλλά αν είναι από την τρίτη που βγαίνει μέχρι το Σάββατο να έχω τελείωσει τα πάντα και να είμαι DZ μέχρι το καλοκαίρι που βγαίνει το πρώτο DLC...

Δεν νομιζω στο κανονικο game να πηγαινει τοσο γρηγορα το leveling οσο πηγαινε στη beta.

Το οτι λεει 30 δεν ξερουμε ακομα πως θα μεταφραζεται αυτο σε ωρες, xp κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι έχει προοπτική, μαζί με 3 κολλητούς @Dj_ALeX @PANOSMAMBAX που λιώσαμε τις beta περάσαμε καλά. Βέβαια περισσότερο DZ ήμασταν για lootάρισμα και χαβαλέ, το θέμα είναι το παιχνίδι όταν κυκλοφορήσει να έχει περιεχόμενο να σε τραβήξει να παίξεις και εκτός DZ περισσότερο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.