Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

Με sweet fx φαίνεται ωραίο! Απο κεί και πέρα σαν game το έχω παίξει και στις 2 του beta... ντάξει δεν είναι κάτι το τρομερό......btw τα hacks πάνε σύννεφο λέμε! Έχουν βάλει zero damage hack ορισμένοι, με LMG στο κεφάλι και ο τυπάς σαν να μην συμβαίνει τπτ :haha::p

Link to comment
Share on other sites

 

Πηγαίντε στο 2:30 για δράση.

 

Μία ώρα πριν, το μέλος sebastian έγραψε:

Install επαιξα για 10 λεπτά, unistall....ψηλό πατατα θα ελεγα! 

 

Μάλλον κι εσύ δε το κατάλαβες το παιχνίδι :p

Link to comment
Share on other sites

Επιμενω οτι το παιχνιδι δεν εχει ταυτοτητα... ΕΙΝΑΙ τυπικο shooter και  δεν εχω ιδεα γιατι λετε οτι "δεν το καταλαβαμε". Τι ακριβως να καταλαβουμε;

Οτι θελει να μιμηθει destiny, mass effect και generic 3d person shooters all together? Οτι το παντρεμα ειναι fail ? Οτι το παιχνιδι ερχεται ονλαιν , αλλα μολις τελειωσει δε θα εχει replayability ? (μη μου πειτε για σκοτεινες ζωνες και ιερα τερατα του πολεμου, το μονο που θελω ειναι να διαψευστω πληρως, να  εχει δλδ πολυ περισσοτερο fun απο αυτο που προσφερει ).  Οτι θα ταραξουν το game στα dlc αλλη μια φορα; Να ειμαστε χαρουμενοι με αυτο;  Οτι δεν εχει decent framerates σε αρκετα εως πολλα μηχανηματα (αντε πες αυτο θα διορθωθει σε 20 μερες που ειναι το release) . 

Btw για να μη ξαναλες βρε τρουπερ οτι δε το καταλαβαμε, εξηγησε μας αυτο που πρεπει να καταλαβουμε, μπας και αρχισει να μας ενδιαφερει περισσοτερο το παιχνιδι.

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tommybertsen said:

Επιμενω οτι το παιχνιδι δεν εχει ταυτοτητα... ΕΙΝΑΙ τυπικο shooter και  δεν εχω ιδεα γιατι λετε οτι "δεν το καταλαβαμε". Τι ακριβως να καταλαβουμε;

Οτι θελει να μιμηθει destiny, mass effect και generic 3d person shooters all together? Οτι το παντρεμα ειναι fail ? Οτι το παιχνιδι ερχεται ονλαιν , αλλα μολις τελειωσει δε θα εχει replayability ? (μη μου πειτε για σκοτεινες ζωνες και ιερα τερατα του πολεμου, το μονο που θελω ειναι να διαψευστω πληρως, να  εχει δλδ πολυ περισσοτερο fun απο αυτο που προσφερει ).  Οτι θα ταραξουν το game στα dlc αλλη μια φορα; Να ειμαστε χαρουμενοι με αυτο;  Οτι δεν εχει decent framerates σε αρκετα εως πολλα μηχανηματα (αντε πες αυτο θα διορθωθει σε 20 μερες που ειναι το release) . 

Btw για να μη ξαναλες βρε τρουπερ οτι δε το καταλαβαμε, εξηγησε μας αυτο που πρεπει να καταλαβουμε, μπας και αρχισει να μας ενδιαφερει περισσοτερο το παιχνιδι.

 

Συμφωνώ απόλυτα...έπαιξα και εγώ κανα 3ωρο και πλην τα matchmaking με διαφόρους, που αρχίζει να αποκτά λίγο νόημα όταν την πέφτεις με στρατηγική στους high-leveled κακούληδες, δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο ακόμα. Βέβαια είναι beta αλλά δεν βλέπω σωτηρία. Αν είχε και λίγο stealth concept εμένα θα με τράβαγε περισσότερο αλλιώς καταντά repetitive...αποστολή κλασσικές, μάζεψε πραγματάκια από βαλιτσάκια, side missions ακριβώς τα ίδια...είναι αυτό που λένε όλοι, ότι είναι ένα cover based generic shooter.

 

Επίσης το α διαφημίζουν το κλείσιμο πόρτας ως κάτι το ξεχωριστό...ε εκεί το χέ*αμε το θέμα! :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Επιμενω οτι το παιχνιδι δεν εχει ταυτοτητα... ΕΙΝΑΙ τυπικο shooter και  δεν εχω ιδεα γιατι λετε οτι "δεν το καταλαβαμε". Τι ακριβως να καταλαβουμε;

Οτι θελει να μιμηθει destiny, mass effect και generic 3d person shooters all together? Οτι το παντρεμα ειναι fail ? Οτι το παιχνιδι ερχεται ονλαιν , αλλα μολις τελειωσει δε θα εχει replayability ? (μη μου πειτε για σκοτεινες ζωνες και ιερα τερατα του πολεμου, το μονο που θελω ειναι να διαψευστω πληρως, να  εχει δλδ πολυ περισσοτερο fun απο αυτο που προσφερει ).  Οτι θα ταραξουν το game στα dlc αλλη μια φορα; Να ειμαστε χαρουμενοι με αυτο;  Οτι δεν εχει decent framerates σε αρκετα εως πολλα μηχανηματα (αντε πες αυτο θα διορθωθει σε 20 μερες που ειναι το release) . 

Btw για να μη ξαναλες βρε τρουπερ οτι δε το καταλαβαμε, εξηγησε μας αυτο που πρεπει να καταλαβουμε, μπας και αρχισει να μας ενδιαφερει περισσοτερο το παιχνιδι.

Δεν εχει ταυτοτητα αλλα ειναι τυπικο shooter, θελει να μιμηθει destiny mass effect αλλα το παντρεμα ειναι fail, γτ ειναι fail δεν δουλευει κατι? loot εχει κινηση στο χωρο αλλα mass effect εχει. Δεν μπορω να καταλαβω τι δεν κανει σωστα και δεν το λετε κιολας, μιλατε συνεχεια για προσωπικες προτιμησεις... το παιδι απο πανω βρισκει ως κακο το οτι το ''jump'' ειναι στο control ασχετα αν μπορεις να το βαλεις οπου θες... 

Το μονο που θελει το παιχνιδι ειναι content, αν υπαρχει αρκετο στη βασικη εκδοση μια χαρα θα ειναι. Αυτο το μετα το τελος με απασχολει και εμενα.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, fatalara said:

Δεν μπορω να καταλαβω τι δεν κανει σωστα και δεν το λετε κιολας,

Δεν ειναι οριτζιναλ... Οταν μιμειται με κακο (κατ'εμε )τροπο αλλα games  , δε καταφερνει να ειναι μοναδικο. Ο χειρισμος ειναι το λιγοτερο μετριος , το παιχνιδι ειναι γραμμικοτατο, και 150 αποστολες να εχει, θα καταντησει βαρετο γιατι ακομη και το σεναριο του ειναι χιλιοπαιγμενο. 

 Αν εσενα σου αρεσει ο ορισμος του generic shooter με το δηθεν rpg στοιχειο,  ειναι οκ for me.

 Πιο πανω ειπες οτι αφου ειναι ενα παιχνιδι σαν ολα τα αλλα , πρεπει να μας αρεσει. Δυστυχως, διαφωνω.

 

Και ναι , θελουμε οταν πεφτει τοσο hype να ειναι super fun και μοναδικο. Ειναι;  

 

Το content που αναφερεις, φοβαμαι οτι θα ειναι λειψο. Για καποιον που πληρωσε 60 (για να μη πω καμμια εκατοστη ευρα με τα dlcs που θα ερθουν ) , ειναι λειψο. Για σενα μπορει να μην ειναι προβλημα το χρηματικο , για μενα και για παρα πολλους αλλους, ειναι. 

Εγω προσπαθω να εξηγησω στον εαυτο μου , τι το σπουδαιο εχει το παιχνιδι αυτο και δε το καταλαβαμε. Γιατι πιο πανω βλεπω οτι λεει ο φιλος @Trooper oτι δε το καταλαβαμε. Υπαρχει κατι περισσοτερο να καταλαβουμε; 

 

Loot κουτακια δεξια-αριστερα, ανοιχτος και καλα κοσμος, πιστολιδι οπως εχουμε χιλιοδει, κανε εκεινο και το αλλο , τελειωσε η αποστολη. Θα εχεις fun με μια τετραδα για ποσες ωρες; 

Μενει να μπει κανα αμαξακι και αποστολες α λα GTA, καμμια αποστολη μπαινω πανω στο ελικοπτερο και γαζωνω, και φυγαμε για το απολυτο game-clone of the year. Tι να πω , δυστυχως αυτη ειναι η αποψη μου.

Θα επαναλαβω για πολλοστη φορα πως ελπιζω να διαψευστω, αλλα δε το νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Απλά για να καταλάβω πιο είναι το πρόβλημα μερικών με το παιχνίδι, είναι το κόστος του ή ότι δε τους αρέσει σαν παιχνίδι ?

 

Αμα είναι ακριβό, τότε πάσο, δεν εχω να πω κάτι για αυτό.

 

Για το αν θα έχει content, δε το ξέρω απο τώρα για να το κρίνω. Ξέρετε εσεις πόσες ώρες playable θα έχει ? Ξέρετε εαν/όταν θα πας max level (αν υπάρχει τετοιο πράγμα), τι θα μπορείς να κάνεις?

 

Εγω απο το λίγο που έιδα, το μονο που μπορώ να πω είναι οτι σαν κίνηση/γραφικά/gameplay μου αρέσει. Τώρα αν θα κάτσω να χώσω 20-30+ ώρες οταν θα βγεί το τελικό παιχνίδι δε το ξέρω. 

 

Το συγκρίνετε δηλαδή με το cod? ή με το battlefield? Εγω το μόνο που θα το σύγκρινα είναι το borderlands/destiny και κανα mass effect ίσως. Αλλά απο κεί και πέρα καλές οι συγκρίσεις, αλλά αν δε δούμε το τελικό παιχνίδι δε βγάζουμε νοημα. Και το destiny μεχρι να βγεί το expansion το κράζανε οτι δεν είχε content και μετα είχε πολύ πραμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@tommybertsen Δεν μου λες ομως γτ ειναι κακος ο τροπος μιμησης και εγω αυτο ειναι που θελω να μαθω.  

Ο χειρισμος σε τι ειναι μετριος? WASD για να περπατησεις SHIFT τρεχεις 1 2 3 η ροδακι τα οπλα σου Q E τα σπεσιαλ CTRL ανεβαινεις SPACE  καλυπτεσαι  και αν δεν σου αρεσει η θεση τους την αλλαζεις, απο εκει και μετα κουνας το ποντικι σου και βαζεις το στοχο πανω στο ανθρωπακι, προβληματα με delay δεν υπαρχουν οποτε μια χαρα. Τα τελευταια 20 χρονια εχεις δει διαφορετικο χειρισμο σε καποιο παινιδι? αυτα ειναι ψιλο fix αναλογα με το ειδος.

 

Βαρετα καταντανε ολα τα παιχνιδια και επεισης ολα τα παιχνιδια ειναι σαν ολα τα αλλα με καποιες μικροδιαφορες ο πυρηνας ομως ειναι ιδιος, σε ενα fps π.χ ειτε σκοτωνεις ζωα ειτε ανθρωπους ειτε εξωγηινους το ιδιο πραγμα ειναι.

 

''Loot κουτακια δεξια-αριστερα, ανοιχτος και καλα κοσμος, πιστολιδι οπως εχουμε χιλιοδει, κανε εκεινο και το αλλο , τελειωσε η αποστολη. Θα εχεις fun με μια τετραδα για ποσες ωρες;''

Εχεις βαρεθει το loot τα κουτακια δεξια και αριστερα το open world το πιστολιδι τις αποστολες μπλα μλπα μπλα... τι παιζεις τοτε γενικα? Επισης μην μου πεις οτι δεν υπαρχει παιχνιδι με σεναριο που δεν εχεις ξαναδει γτ βαλω τα γελια.

Ετσι ειναι το gaming φιλε μου, υπαρχει μια ελλειψη καινοτομιας και εγω τους κραζω σε αυτο αλλα δεν εχει καμια σχεση με το αν ενα παιχνιδι ειναι καλο η οχι. 

 

''Μενει να μπει κανα αμαξακι και αποστολες α λα GTA, καμμια αποστολη μπαινω πανω στο ελικοπτερο και γαζωνω, και φυγαμε για το απολυτο game-clone of the year. ''

Και γτ οχι? που ειναι το κακο σε αυτο? Δεν θα μετραγε να ειχατε εσυ με το παρεακι σου δικο σας οπλοστασιο να ηταν  και πιο μεγαλος ο χαρτης  και να κανονιζατε πως θα μπειτε στην περιοχη? Η μηπως επειδη το κανει αυτο το GTA να απαγορευσουμε στις εταιριες να βγαλουν κατι αντιστοιχο... 

 

Με αλλα λογια πες βαριεμαι να παιζω παλι τα ιδια και να δωσω και 60 ευρω, μην λες ειναι κακο γτ δεν ειναι εκτος και αν αποδειχθει το αντιθετο απο το release και μετα. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί ή κόντρα. Σε κάποιους δεν άρεσε, σε κάποιους άρεσε, κάποιοι θα παίξουν 20 ώρες, κάποιοι 200.

Εγώ είχα βάλει την closed beta και την έβγαλα μετά από 1 ώρα παιχνιδιού. Ο χειρισμός είναι κακός και δεν έχει να κάνει με το ASDW, αλλά με την αίσθηση και το feedback που δίνει, που σημαδεύεις, που δείχνει, πόσο γρήγορα/αργά γυρνάει, κλπ. Εμένα δε μου άρεσε η αίσθηση, για κάποιους μπορεί να είναι εξαιρετική.

Για την τιμή, φυσικά και παίζει ρόλο, δε μπορούνε να τιμολογούνε όλα τα παιχνίδια το ίδιο. Ένα εξαιρετικό παιχνίδι θα πάει 50-60€, ένα μέτριο 30-40€ και ένα κακό 20€ αν θέλει να κάνει κάποιες πωλήσεις. Μην τα βάζουμε όλα στον ίδιο κουβά. Αν τώρα κάποιος το θεωρεί εξαιρετικό κι ότι αξίζει τα 70€, ας τα δώσει, αλλά ποιό το νόημα να λέει ότι δεν καταλαβαίνει γιατί στους άλλους φαίνεται ακριβό. Κι εγώ, μπορεί να το έπαιρνα αν έκανε 20€, γιατί δε μου άρεσε ιδιαίτερα, για 60-70€ όμως, ούτε λόγος. Τόσο πληρώνω παιχνίδια που κολλάω και θα παίξω >500 ώρες, όχι για κάτι που μπορεί να το παρατήσω στις 50.

Τέλος, εμένα δε μου άρεσε η αληθοφάνεια. Όταν ρίχνω 7 γεμιστήρες στο "boss" λες και παίζω Doom, το παιχνίδι τρώει Χ, ειδικά όταν εγώ πεθαίνω με 4-5 σφαίρες. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AstraLgr said:

Είχε κάνεις θέμα στο να μην μπορεί να παίξει γιατί τον πετάει συνεχεία   το παιχνίδι ?

Ειχα ενα κρασαρισμα random.  Κατα τα αλλα εχει καποια ingame θεματακια , λογω ΒΕΤΑ εικαζω.

 

1 hour ago, fatalara said:

Ο χειρισμος σε τι ειναι μετριος? WASD για να περπατησεις SHIFT τρεχεις 1 2 3 η ροδακι τα οπλα σου Q E τα σπεσιαλ CTRL ανεβαινεις SPACE  καλυπτεσαι  και αν δεν σου αρεσει η θεση τους την αλλαζεις, απο εκει και μετα κουνας το ποντικι σου και βαζεις το στοχο πανω στο ανθρωπακι, προβληματα με delay δεν υπαρχουν οποτε μια χαρα. Τα τελευταια 20 χρονια εχεις δει διαφορετικο χειρισμο σε καποιο παινιδι? αυτα ειναι ψιλο fix αναλογα με το ειδος.

εχεις μπερδεψει την εννοια χειρισμος με το key binding.. Πασο , κανενας λογος να εξηγησω, με καλυψε ο Wizard λιγο πιο κατω. Ακριβως αυτο ενιωσα, ουκ ολιγες φορες αλλο ηθελα να κανω , αλλο εκανα , οχι επειδη πατησα λαθος πληκτρο ομως... Τα πληκτρα μια χαρα ειναι pre-defined, δεν ηταν αυτο το προβλημα. Αλλαζω το ctrl με το space και ολα τζετ απο αυτο το θεμα.

 

1 hour ago, fatalara said:

Ετσι ειναι το gaming φιλε μου, υπαρχει μια ελλειψη καινοτομιας και εγω τους κραζω σε αυτο αλλα δεν εχει καμια σχεση με το αν ενα παιχνιδι ειναι καλο η οχι. 

 

Νομιζω πως εχει σχεση φιλε μου . Η ελλειψη καινοτομιας, φερνει και την ελλειψη ενδιαφεροντος και το κραξιμο. Το κραξιμο επισης το φερνουν το επαναλαμβανομενο gameplay σε ενα τετοιου ειδους παιχνιδι. Εαν δεν υπαρχει το κατι παραπανω, θα βαρεθεις, και θα κλαις και τα λεφτα που εδωσες, εκτος αν δε σε νοιαζουν :p 

Κατα τ'αλλα συμφωνω οτι ετσι ειναι το gaming. Δε γινεται να καινοτομουν ολοι! Απλα φταιω που ειχα υψηλοτερες απαιτησεις και δεν ειχα χαμηλα τη μπαλα μες στο μυαλο μου.

 

1 hour ago, fatalara said:

Και γτ οχι? που ειναι το κακο σε αυτο? Δεν θα μετραγε να ειχατε εσυ με το παρεακι σου δικο σας οπλοστασιο να ηταν  και πιο μεγαλος ο χαρτης  και να κανονιζατε πως θα μπειτε στην περιοχη?

Θα μετρουσε. Ισως να μη το εξεφρασα σωστα. Αμαξακια κ αλλα τετοια θα ηταν σα να παιζω ενα ακομη GTA, Watchdogs και δε ξερω γω τι... 

 

2 hours ago, Trooper said:

Απλά για να καταλάβω πιο είναι το πρόβλημα μερικών με το παιχνίδι, είναι το κόστος του ή ότι δε τους αρέσει σαν παιχνίδι ?

 

Αμα είναι ακριβό, τότε πάσο, δεν εχω να πω κάτι για αυτό.

Μαν, το παιχνιδι ειναι ακριβο για αυτο που ειναι, για το content του , για ολα του. ΓΙΑ ΜΕΝΑ παντα, αυτο το τονιζω. Ολα τα αλλα που ηθελα να πω τα προλαβε ο @Wizard!

 

2 hours ago, Trooper said:

Για το αν θα έχει content, δε το ξέρω απο τώρα για να το κρίνω. Ξέρετε εσεις πόσες ώρες playable θα έχει ? Ξέρετε εαν/όταν θα πας max level (αν υπάρχει τετοιο πράγμα), τι θα μπορείς να κάνεις?

Aπο την ΒΕΤΑ καταλαβαινω οτι τα ψωμια του δε θα ειναι πολλα , για μενα παντοτε. 

 

Δε το συγκρινω παντως με Cod κλπ , απλα ειπα (χαριτολογωντας), οτι μενει να προσθεσει καμμια ιδιου στυλ αποστολη, σε ενα κατα τ'αλλα "action/shooter/rpg" παιχνιδι. 

 

Eν κατακλειδι πρεπει να συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε για το παιχνιδακι :) Ελπιζω να το απολαυσετε ειλικρινα οταν βγει :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αλεξ πιστευω οτι θα πουλησει. Οχι οσο περιμεναν , αλλα θα πουλησει. Εχει το παρεϊστικο στοιχειο, αλλα ειναι λιγο βαρετό το παιχνιδακι. Κατα τ'αλλα , εγω ευχομαι να παει καλα, και να ευχαριστηθουν τα παιδια το παιχνιδι, και κατα συνεπεια να εχει συνεχες added content. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί ή κόντρα. Σε κάποιους δεν άρεσε, σε κάποιους άρεσε, κάποιοι θα παίξουν 20 ώρες, κάποιοι 200.

Εγώ είχα βάλει την closed beta και την έβγαλα μετά από 1 ώρα παιχνιδιού. Ο χειρισμός είναι κακός και δεν έχει να κάνει με το ASDW, αλλά με την αίσθηση και το feedback που δίνει, που σημαδεύεις, που δείχνει, πόσο γρήγορα/αργά γυρνάει, κλπ. Εμένα δε μου άρεσε η αίσθηση, για κάποιους μπορεί να είναι εξαιρετική.

Για την τιμή, φυσικά και παίζει ρόλο, δε μπορούνε να τιμολογούνε όλα τα παιχνίδια το ίδιο. Ένα εξαιρετικό παιχνίδι θα πάει 50-60€, ένα μέτριο 30-40€ και ένα κακό 20€ αν θέλει να κάνει κάποιες πωλήσεις. Μην τα βάζουμε όλα στον ίδιο κουβά. Αν τώρα κάποιος το θεωρεί εξαιρετικό κι ότι αξίζει τα 70€, ας τα δώσει, αλλά ποιό το νόημα να λέει ότι δεν καταλαβαίνει γιατί στους άλλους φαίνεται ακριβό. Κι εγώ, μπορεί να το έπαιρνα αν έκανε 20€, γιατί δε μου άρεσε ιδιαίτερα, για 60-70€ όμως, ούτε λόγος. Τόσο πληρώνω παιχνίδια που κολλάω και θα παίξω >500 ώρες, όχι για κάτι που μπορεί να το παρατήσω στις 50.

Τέλος, εμένα δε μου άρεσε η αληθοφάνεια. Όταν ρίχνω 7 γεμιστήρες στο "boss" λες και παίζω Doom, το παιχνίδι τρώει Χ, ειδικά όταν εγώ πεθαίνω με 4-5 σφαίρες. 

Συζητηση κανουμε δεν κοντραριζομαστε, εννοεις δλδ οτι εχει delay μεχρι να εκτελεσει την κινηση που  κανεις?

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Συζητηση κανουμε δεν κοντραριζομαστε, εννοεις δλδ οτι εχει delay μεχρι να εκτελεσει την κινηση που  κανεις?

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω... Κάτι δε μου αρέσει... Δεν ακολουθεί αυτά που κάνω, δεν είναι η ευαισθησία σωστή σε zoomed/ads....; Δεν ξέρω αν σου πω ακριβώς, με ξένιζε πάρα πολύ όμως. Και την ίδια περίοδο, έπαιζα Just Cause 3 & Sniper Elite 3 που και τα δύο είναι 3rd person και έχουν εντελώς διαφορετική η αίσθηση.

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω... Κάτι δε μου αρέσει... Δεν ακολουθεί αυτά που κάνω, δεν είναι η ευαισθησία σωστή σε zoomed/ads....; Δεν ξέρω αν σου πω ακριβώς, με ξένιζε πάρα πολύ όμως. Και την ίδια περίοδο, έπαιζα Just Cause 3 & Sniper Elite 3 που και τα δύο είναι 3rd person και έχουν εντελώς διαφορετική η αίσθηση.

Και εγω το εχω αυτο, χωρις να ειμαι σιγουρος πιστευω εχει να κανει με το οτι το παιχνιδι σε αυτη τη φαση δεν τρεχει σωστα νιωθω οτι κατι με κραταει. 

Ειναι και χαμηλα τα fps δεν μπορω να βαλω fullscreen γτ κρασαρει με το που παταω apply εχω και αυτο και ειναι λες και παιζω στο ps4... 

Μιας που το ειπες ο ηχος σου δουλευει καλα στο sniper elite3? γτ εμενα οτι εβαζα πισω μου δεν ακουγοταν. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.