Jump to content



TITANFALL


GruntGR

Recommended Posts

Για τα λεφτα και τα gb ζηταει το παιχνιδι ειναι για γελια.

Για κανα 10ευρω ειναι το παιχνιδι να το βαζεις κανα 2ωρο για να κοιμηθεις.

Τωρα αν εχει και αλλα μοντς δεν ξερω για αυτα που εχω δει μιλαω.

Link to comment
Share on other sites

Για τα λεφτα και τα gb ζηταει το παιχνιδι ειναι για γελια.

Για κανα 10ευρω ειναι το παιχνιδι να το βαζεις κανα 2ωρο για να κοιμηθεις.

Τωρα αν εχει και αλλα μοντς δεν ξερω για αυτα που εχω δει μιλαω.

Και πολλά λες. Το πολύ 5€.

Link to comment
Share on other sites

Λιγο που επαιξα μου αρεσε. Οχι τοσο για να αφησω το Darl Souls 2 να περιμενει. Οποτε θα το πιασω αργοτερα.

Παντως bf4 δεν ειναι. Ουτε τα bugs του εχει αλλα ουτε και την πολυπλοκοτητα του.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να το χαρίζουν λέω εγώ.

Το παιχνιδι ειναι μισο.Ουτε μισο βασικα.

Φτιαξε και ενα δυνατο campaign βαλε και αλλα modes στο Online.

Θες να σου θυμισω ποσα και ποσο διασκεδαστικα modes ειχε το Unreal 2004.

Μπορει να εξηγησει καποιος αναλυτικα τι Modes εχει το παιχνιδι?

A τα βρηκα.Νταξ εχει μερικα modes κλασικα βεβαια αλλα οκ. θα Βαλουν και αλλα πραγματα οσο περναει ο καιρος υποθετω.

Το 6vs6 ειναι τραγικο πρεπει να το αυξησουν.

Και παλι βεβαια το 60αρι ειναι τραγικο,οταν πεσει η τιμη του θα ναι συμπαθητικη αγορα.

Ολοκληρο Planetside ειναι free που σου προσφερει πολεμο ολο το 24ωρο σε 3 ηπειρους με 1000αδες κοσμο..

και ειναι και λιγοτερα κατα πολυ gb (εχω κολησει με τον χωρο που ζηταει το titanfail,to βρισκω απαραδεκτο)

Kαι αυτοι ζητανε 60euro ΓΙΑΤΙ?Για να δινεις κλωτσιες στους εχθρους?:rofl:

Κανονικα δεν πρεπει να το αγορασει κανεναςνα βαλουνε μυαλο.

Διασκεδαστικο φαινεται για κανα 2ωρο να ξεσπασεις αν εχεις νευρα:sarcastic: αλλα τα 60 ευρω που ζηταει ειναι ενα κακογουστο αστειο.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι ειναι μισο.Ουτε μισο βασικα.

Φτιαξε και ενα δυνατο campaign βαλε και αλλα modes στο Online.

Θες να σου θυμισω ποσα και ποσο διασκεδαστικα modes ειχε το Unreal 2004.

Μπορει να εξηγησει καποιος αναλυτικα τι Modes εχει το παιχνιδι?

A τα βρηκα.Νταξ εχει μερικα modes κλασικα βεβαια αλλα οκ. θα Βαλουν και αλλα πραγματα οσο περναει ο καιρος υποθετω.

Το 6vs6 ειναι τραγικο πρεπει να το αυξησουν.

Και παλι βεβαια το 60αρι ειναι τραγικο,οταν πεσει η τιμη του θα ναι συμπαθητικη αγορα.

Ολοκληρο Planetside ειναι free που σου προσφερει πολεμο ολο το 24ωρο σε 3 ηπειρους με 1000αδες κοσμο..

και ειναι και λιγοτερα κατα πολυ gb (εχω κολησει με τον χωρο που ζηταει το titanfail,to βρισκω απαραδεκτο)

Kαι αυτοι ζητανε 60euro ΓΙΑΤΙ?Για να δινεις κλωτσιες στους εχθρους?:rofl:

Κανονικα δεν πρεπει να το αγορασει κανεναςνα βαλουνε μυαλο.

Διασκεδαστικο φαινεται για κανα 2ωρο να ξεσπασεις αν εχεις νευρα:sarcastic: αλλα τα 60 ευρω που ζηταει ειναι ενα κακογουστο αστειο.

Έχεις ξεκινήσει και κράζεις το παιχνίδι χωρίς να το έχεις παίξει και χωρίς να καν να ξέρεις τα mode.

60€; really;

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι ειναι μισο.Ουτε μισο βασικα.

Φτιαξε και ενα δυνατο campaign βαλε και αλλα modes στο Online.

Θες να σου θυμισω ποσα και ποσο διασκεδαστικα modes ειχε το Unreal 2004.

Μπορει να εξηγησει καποιος αναλυτικα τι Modes εχει το παιχνιδι?

A τα βρηκα.Νταξ εχει μερικα modes κλασικα βεβαια αλλα οκ. θα Βαλουν και αλλα πραγματα οσο περναει ο καιρος υποθετω.

Το 6vs6 ειναι τραγικο πρεπει να το αυξησουν.

Και παλι βεβαια το 60αρι ειναι τραγικο,οταν πεσει η τιμη του θα ναι συμπαθητικη αγορα.

Ολοκληρο Planetside ειναι free που σου προσφερει πολεμο ολο το 24ωρο σε 3 ηπειρους με 1000αδες κοσμο..

και ειναι και λιγοτερα κατα πολυ gb (εχω κολησει με τον χωρο που ζηταει το titanfail,to βρισκω απαραδεκτο)

Kαι αυτοι ζητανε 60euro ΓΙΑΤΙ?Για να δινεις κλωτσιες στους εχθρους?:rofl:

Κανονικα δεν πρεπει να το αγορασει κανεναςνα βαλουνε μυαλο.

Διασκεδαστικο φαινεται για κανα 2ωρο να ξεσπασεις αν εχεις νευρα:sarcastic: αλλα τα 60 ευρω που ζηταει ειναι ενα κακογουστο αστειο.

Καταρχην δε ζηταει 60. Αν το παρεις τοσο, καλα να παθεις.

Το "campaign" ειναι αρκετα εξυπνο οπως ειναι στημενο, μακαρι και αλλοι να εκαναν κατι τετοιο απο το να παρουσιασουν τις μουφες που τελικα εβγαλαν για να πουν οτι ντε και καλα ειχαν και campaign.

To 6x6 μονο αν το δοκιμασεις θα μπορεσεις να το κρινεις.

Η συγκριση με το planetside ειναι ακυρη και ασχετη.

Για το διασκεδαστικο θα συμφωνησουμε.

Ειναι ενα καλο παιχνιδι που κανει λιγα πραγματα αλλα τα κανει σωστα.

2-3 ελλειψεις και διορθωσεις που χρειαζεται ειπαν οτι θα τις φτιαξουν.

Προσωπικα απο οσα ειχα δει και απο την beta που επαιξα δεν περιμενα ουτε κατι περισσοτερο ουτε κατι λιγοτερο. Αυτο που περιμενα αυτο και μου προσφερε.

Αυτο που εχω απορια και θελω να δω ειναι ποσο θα με κρατησει και ποσες ωρες θα του ριξω πανω τελικα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ξεκινήσει και κράζεις το παιχνίδι χωρίς να το έχεις παίξει και χωρίς να καν να ξέρεις τα mode.

60€; really;

Εχω δει μπολικo gamaplay και ειναι και το ειδος τετοιο του παιχνιδιου που μπορεις με αρκετη ασφαλεια να βγαλεις συμπερασματα.

Οσο για τα modes χιλια συγγνωμη που απο τοσο gameplay που εχει κυκλοφορησει πουθενα δεν φαινονται(αδιαφορα και ανουσια?) πιου πιου εχω δει μονο και χοροπηδητο.

Καταρχην δε ζηταει 60. Αν το παρεις τοσο, καλα να παθεις.

Το "campaign" ειναι αρκετα εξυπνο οπως ειναι στημενο, μακαρι και αλλοι να εκαναν κατι τετοιο απο το να παρουσιασουν τις μουφες που τελικα εβγαλαν για να πουν οτι ντε και καλα ειχαν και campaign.

To 6x6 μονο αν το δοκιμασεις θα μπορεσεις να το κρινεις.

Η συγκριση με το planetside ειναι ακυρη και ασχετη.

Για το διασκεδαστικο θα συμφωνησουμε.

Ειναι ενα καλο παιχνιδι που κανει λιγα πραγματα αλλα τα κανει σωστα.

2-3 ελλειψεις και διορθωσεις που χρειαζεται ειπαν οτι θα τις φτιαξουν.

Προσωπικα απο οσα ειχα δει και απο την beta που επαιξα δεν περιμενα ουτε κατι περισσοτερο ουτε κατι λιγοτερο. Αυτο που περιμενα αυτο και μου προσφερε.

Αυτο που εχω απορια και θελω να δω ειναι ποσο θα με κρατησει και ποσες ωρες θα του ριξω πανω τελικα.

Γιατι ποσο μπορεις να το αγορασεις?

Ti campaign εχει?

Το 6χ6 ειναι λιγο.Μπορω να κρινω και χωρις να το δοκιμασω.

Μιλαμε για 6 ατομα σε ενα map οχι μικρο απο οτι βλεπω, παιζει να σκοτωνεις πιο πολλα npcs παρα πραγματικους παιχτες.Πες μου αν κανω λαθος.

Βαλε περισσοτερα ατομα να γινεται πολεμος, ενα πολυ μεγαλο και με ανοιχτα μερη χαρτη, βαλε οχηματα βαλε να γινεται τις κακομοιρας.

Δεν θες συγκριση με το Planetside οκ.

blacklight retribution,τζαμπε.Δεν το χω παιξει αλλα οσο εχω δει φαινεται πολυ καλο.

Α δεν εχει titans...

Anywaysss σε τελικη αναλυση οπως ξαναειπα παιζει να ειναι απο τα πιο overrated και τα πιο διαφημισμενα παιχνιδια ever.

μας ειχανε ζαλισει τα παπακια τοσους μηνες περιμενα καμια αποκαλυψη.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι το γουσταρω πολυ! Ειναι οτι πρεπει για ξεκ@υλΩμ@ απο το Battlefield 4. Γρηγορο gameplay που προσωπικα μου θυμησε εποχες Unreal Tournament.

Πολυ καλη η φαση οταν υπαρχουν πολλοι τιτανες στο map και γινεται της κ@ρΓιολ@ς!!!

Μακαρι να δωσουν συντομα patch για να διορθωθει λιγο το θεμα του tearing!!!!!

32.5€ το πηρα απο Fast2Play, λιγο πριν το release.

EDIT:

Επισης, για να ριξουμε και λιγο φαρμακι:

-οταν σε πυροβολουν, το καταλαβαινεις. ΝΑΙ, δεν πεθαινεις ξαφνικα!

-οταν καλυπτεσαι, οι σφαιρες δε σε πιανουν! (OMG ναι ισχυει!)

-πατας space για να πηδηξει ενα εμποδιο και το πηδαει!

-δε σε πυροβολανε απο τα 46.928 μετρα και πεθαινεις με "μια" σφαιρα, βλεποντας ACE23!

Αρκετο φαρμακι εριξα. Παω να ριξω καμια γυρα! :D

Έγινε επεξεργασία από AnimaTronic
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ποσο μπορεις να το αγορασεις?

~35ευρω αυτη τη στιγμη, ειχε παιξει και ~30ευρω λιγο πριν βγει

Ti campaign εχει?

καλυτερο απο του bf4 σιγουρα...

ενα mix story και multi, αρκετα ενδιαφερον σαν υλοποιηση.

Πρεπει να το ολοκληρωσεις για να ξεκλειδωσεις τους υπολοιπους 2 titans.

Το 6χ6 ειναι λιγο.Μπορω να κρινω και χωρις να το δοκιμασω.

Μιλαμε για 6 ατομα σε ενα map οχι μικρο απο οτι βλεπω, παιζει να σκοτωνεις πιο πολλα npcs παρα πραγματικους παιχτες.Πες μου αν κανω λαθος.

πρεπει ομως να το δοκιμασεις

Βαλε περισσοτερα ατομα να γινεται πολεμος, ενα πολυ μεγαλο και με ανοιχτα μερη χαρτη, βαλε οχηματα βαλε να γινεται τις κακομοιρας.

τοτε θα μιλαμε για αλλο παιχνιδι, υπαρχουν ηδη τετοια, και ερχεται στο συντομο μελλον κι αλλο απο την ιδια εταιρεια (ΕΑ), δεν πλασαρεται σαν κατι τετοιο.

Πιστεψε με, πιο πολυ της κακομοιρας απο οτι ειναι τωρα, πεθαινεις...

blacklight retribution,τζαμπε.Δεν το χω παιξει αλλα οσο εχω δει φαινεται πολυ καλο.

ειδες τι γινεται οταν κρινεις χωρις να εχεις δοκιμασει πρωτα;

το blacklight retribution μονο τζαμπε δεν ειναι.

Για να μπορεσεις να επιβιωσεις εστω και λιγο στο συγκεκριμενο πρεπει να πληρωσεις.

Τσεκαρε το και μονος σου

Anywaysss σε τελικη αναλυση οπως ξαναειπα παιζει να ειναι απο τα πιο overrated και τα πιο διαφημισμενα παιχνιδια ever.

μας ειχανε ζαλισει τα παπακια τοσους μηνες περιμενα καμια αποκαλυψη.

σε αυτο δεν εχεις αδικο, η beta ομως ειχε βαλει τα πραγματα στη θεση τους και πλεον ηξερες τι να περιμενεις στο τελικο προιον.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω δεν το χω παιξει το Blacklight αλλα απο οτι εχω διαβασει απλα χρονο θα κερδισεις αν τα σκασεις.

Οπως και στο PS2.Δεν κερδιζεις κατι ουσιαστικο αν πληρωσεις απλα χρονο κερδιζεις ανεβαινεις πιο γρηγορα lvl παιρνεις οπλα πιο γρηγορα.Πραγματα που απλα θα σου παρει περισσοτερο χρονο να κανεις παιζοντας free.

Εξηγουμε να μην παρεξηγουμε,το παιχνιδι φαινεται πολυ διασκεδαστικο.

Απλα για ενα παιχνιδι που θα δωσεις 30 ευρω που λετε ,που ζηταει 50gb+ ,που και εχει γινει χαμος γυρω απο το ονομα του περιμενα κατι εξαιρετικο και διαφορετικο.

Για μενα τουλαχιστον δεν αξιζει αγορα.

Μπορει να το μπουκωσουν στα dlc με ωραια πραγματακια στο μελλον και να το τσιμπησω.Θα πεσει και η τιμη του φυσικα.Τα maps επισης περα απο 2-3 δεν μου λενε κατι αλλα πιστευω θα προσθεσουν και αλλα στο μελλον

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.