Jump to content



TITANFALL


GruntGR

Recommended Posts

Μου έπεσε burn card για Stryder Titan.

Έχει 3 dashes (αντι 2 του Atlas και 1 του Ogre), και το core ability ειναι unlimited dash.

Έχει λιγότερο defense νομιζω και κινείται πιο γρήγορα (δεν ειμαι σιγουρος).

Πολύ ωραίο το παιχνιδάκι. Λογικά αγορά προς καλοκαιρι, κανα 2μηνο μετα.

Επίσης η beta πηρα παράταση μια μέρα, λήγει αυριο το βραδυ, όχι σημερα. :) [Titanfall beta extended, now ends February 19]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παιζω με 100 και 120ms ping. Δεν παλευεται ιδιαιτερα, ειδικα οταν γινεται ταυτοχρονη ανταλλαγη πυρων. Στο North ειμαι 150ms. Εχω On Telecoms.

Εσεις με τι Ping ειστε Μ.Ο.?

Link to comment
Share on other sites

εκλεισα το vsynch εντελος .... μετα σε πονανε τα ματια απτα κοψιματα στην οθονη

οποτε καλυτερα 3ple buffered

[MENTION=5181]winters[/MENTION]

σαπιλα ...δεν μπορω , ωρες ωρες ψαχνω κατι να βαρεσω . ισως επιδη δεν παω μεσα στον χαμο . αυτα τα creepακια γυρο γυρο μου την σπανε !

ασε που με σκοτωνουν και με κλοτσιες -.-

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παιζω με 100 και 120ms ping. Δεν παλευεται ιδιαιτερα, ειδικα οταν γινεται ταυτοχρονη ανταλλαγη πυρων. Στο North ειμαι 150ms. Εχω On Telecoms.

Εσεις με τι Ping ειστε Μ.Ο.?

Εγώ στον West με HOL vdsl (via OTE) και inteleaved έχω 85ms

Link to comment
Share on other sites

εκλεισα το vsynch εντελος .... μετα σε πονανε τα ματια απτα κοψιματα στην οθονη

οποτε καλυτερα 3ple buffered

@winters

σαπιλα ...δεν μπορω , ωρες ωρες ψαχνω κατι να βαρεσω . ισως επιδη δεν παω μεσα στον χαμο . αυτα τα creepακια γυρο γυρο μου την σπανε !

ασε που με σκοτωνουν και με κλοτσιες -.-

αν πω ότι το θεωρώ ψηλό αποτυχημένο ήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ακόμα καλύτερα δεν δώσανε σωστά map στην beta αλλά τα ποιο χάλια map που έχουν στο game, ίσως να είμαστε ok !

βάλτε εκεί maps σαν το Batfield ρεεεεεεε σε μέγεθος και χώσε 32 titanes max players 16/16 και τέλος ....

όντως θα ήταν game of the year κατε με , αλλά τώρα απλά δεν πάει παιδιά ....

τα γκριπάκια γιατί τα βάλανε ακόμα να καταλάβω

ping εγώ έπαιζα εχτές με 160 τι να πω αλλο fail απο εκεί !!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από χθες το έχω λιώσει.Η 5850 την παλεύει Μια χαρά στα high χωρίς ΑΑ.Βοηθαει και η ανάλυση (1680*1050).σταθερά 60 και πολύ σπάνια drops στα 45. Πλάκα έχει σαν παιχνίδι.Τα grunts και εγώ Δεν καταλαβαίνω το λόγο που τα έβαλαν.Το smart pistol είναι λίγο ότι να ναι.Και ότι πεθαίνεις με κλωτσιά...υπερβαλαν

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από χθες το έχω λιώσει.Η 5850 την παλεύει Μια χαρά στα high χωρίς ΑΑ.Βοηθαει και η ανάλυση (1680*1050).σταθερά 60 και πολύ σπάνια drops στα 45. Πλάκα έχει σαν παιχνίδι.Τα grunts και εγώ Δεν καταλαβαίνω το λόγο που τα έβαλαν.Το smart pistol είναι λίγο ότι να ναι.Και ότι πεθαίνεις με κλωτσιά...υπερβαλαν

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

και γω με 7870 ειμαι και το τρεχει στα full στα 1080 . πως κοιτας τα fps ?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έριξα 4 γύρους, δεν τρελάθηκα κιόλας tbh αλλά πλάκα έχει.

Μάλλον θα το τιμήσω :)

Αν κ πολύ ελαφρύ, γεμίζει και τα 3GB RAM της 7970 παραδόξως @1080p.

Textures high ή insane;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.