Jump to content



TITANFALL


GruntGR

Recommended Posts

Τεχνικα αρτιο.

Ηχος (Πολυ καλος) - Γραφικα (ομορφο και ελαφρυ) - Νetcode (ειχαν ευκολη δουλεια και την εκαναν οπως πρεπει)

Σε γενικες γραμμες πολυ καλο...

για λιγο ομως

COD Killer for sure....

Definitely NOT a BF Killer

Αυτο που περιμενα να δω, αυτο και ειδα...

Δεν μου εκανε τη μεγαλη εκπληξη (το σουπερ ΓΟΥΑΟΥ, DAFUQ κλπ.) που κρυφα μεσα μου ηλπιζα.

Πιθανοτατα θα το αγορασω λογω της laboπαρεας και της πλακας που θα ακολουθησει, για τα διαλειμματα αναμεσα στο BF και στο Insurgency...

Link to comment
Share on other sites

Προβλεπω γερο αρμεγμα με τα DLC, το χειροτερο ειναι οτι θα μας αρεσει κιολας :hehe:

BF killer δεν ειναι γιατι πολυ απλα δεν ειναι στο στυλ του, εξαλλου τα BF και COD εχουν σκοτωσει τον εαυτο τους χρονια τωρα (οποιος καταλαβε καταλαβε)

Link to comment
Share on other sites

τα 2 πρωτα μου noob gameplays ,γιατι καμια φορα οταν τα βλεπουμε απο Pro Players μας διχνει awesome :p ενω οταν παιζει noob ειναι αλλιως... και ναι bf killer δεν ειναι....εχει κατι το διαφορετικο παντως, και οι titans παιζουν το ρολο τους σε αυτο(αν τους μαθεις:p)

[ame=

]
[/ame]

[ame=

]
[/ame] Έγινε επεξεργασία από overclocked
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να πω οτι μεχρι οτι εχω δει δεν μου εχει κανει ιδιαιτερη εντυπωση το παιχνιδι η θα φαω σχαλιαρες?

Οκ φαση εχει η ολη ιστορια με τους titans αλλα περα απο αυτο τι αλλο εχει να προσφερει το παιχνιδι?

Δεν εχω καταλαβει ακομα, σεναρια υπαρχουν στο παιχνιδι?

Λογικα ναι γιατι αν απλα πεφτεις σε ενα χαρτη και σφαζεσαι...:bye:

Και δεν ξερω απο youtube βεβαια αλλα τα οπλα δεν μαρεσουν..πολυ πριτσ πριτσ ακουγονται.

Γενικα διασκεδαστικο φαινεται αλλα σε καμια περιπτωση για να σκασεις φραγκα.

Link to comment
Share on other sites

Nα φας σφαλιάρες για ποιο λόγο;

Εγώ ψιλοαπογοητεύτηκα!

Το gameplay εντάξει μια χαρά είναι, από τεχνική άποψη..ΤΙΤΑΝS γουστάρω με χίλια, Sci-Fi i liek, διασκεδαστικό είναι.. αλλά δεν έχει αυτό το παραπάνω που περίμενα..

Δεν ξέρω..

Δεν έπαιξα πάρα πολύ χθες, σήμερα θα το δοκιμάσω λίγο ακόμα...

Δεν περίμενα να είναι BF killer που αναφέρεται πιο πάνω, αλλά περίμενα κάτι καλύτερο συγκριτικά με το παλιό καλό MW (άντε και MW2)..Δεν το είδα με μια πρώτη ματιά!

Eντάξει γρήγορο gameplay, σκαρφάλωμα στους τοίχους, cloak, λίγο απ' όλα δηλαδή κι έτοιμη η "σούπα"..Είχαν μια μηχανή που την ξέρουν, όπως εγώ το μπεμπέ-λιλί μου και έχω την εντύπωση πως δεν προσπαθήσανε αρκετά!

Δεν βλέπω να με κρατάει για πολύ!Στην υπάρχουσα μορφή τουλάχιστον..

Tώρα αν κρατάνε πράματα για Future DLCs...

Πάντως τα 60 που ζητάει στο origin δεν τα δίνω με την καμία!

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας παιξει πολλες ωρες, εχω ξενερωσει με το player count. Το Attrition δεν εχει κανενα νοημα. Ψαχνεις kill με τα κυαλια. Το Hardpoint κατι λεει γιατι υπαρχουν τα points οπου θα βρεις 1-2 παικτες να παιξετε τον πολεμο.

Μετα απο λιγο λογικα θα γινει βαρετο. Εκτος αν αυξησουν το Player count σε νεο χαρτη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενα μικρο demo - stress test ειναι, εξαλλου δεν ειναι χαζοι να δωσουν ολο το περιεχομενο απο τωρα

Εδω εχουν βαλει max level 14 επιτηδες, το cloak btw απο την στιγμη που ξεκλειδωνεις STIM το ξεχνας οτι υπαρχει, τουλαχιστον σε εμενα που εχω πατωσει τα settings λογω i3 και 480 μου φαινεται τελειως αχρηστο.

Δεν εχει αλλαξει κατι απο τον Ιουνιο του 13, τωρα αν μερικοι αμπαλοι απο το peoGAF ξενερωσαν προσφατα επειδη περιμεναν 32-64 παικτες (ενω στο καθε trailer τοσες φορες πεταγοτανε φατσα-καρτα ενα "killed enemy soldier +25" ) δικο τους προβλημα, κοιταξτε καλυτερα τα features στην πρωτη σελιδα, και campaign multiplayer θα εχει το παιχνιδι και ολα, ενα steam λειπει μονο :p

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι είναι πολύ fun,καμία σχέση με bf,και γενικά είναι κάτι το "διαφορετικό".

Τα bots θεωρώ λίγο προβληματικά από την άποψη οτι το μόνο που κάνουν είναι να σου τραβούν την προσοχή και τελικά να χάνεις από κανονικό παίχτη αλλά μπορεί να είναι και θέμα συνήθειας...

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το AI, δείτε το σαν τα creeps στην dota. Είναι σημαντικό να τα σκοτώνεις, καθώς βοηθά τα δικά σου να σπρώξουν και εξασφαλίζεις ασφάλεια σε μεγαλύτερο μέρος του χάρτη, ώστε να υποχωρήσεις με τον τιτάνα. Άλλωστε μη ξεχνάτε πως επιτίθενται και με anti-titan όπλα. Τέλος σκοτώνοντας τα μειώνεις σημαντικά τον χρόνο που παίρνει για να καλέσεις τον τιτάνα σου. Δυστυχώς τα παραπάνω φαίνονται πολύ περίεργα σε fps παίχτες αλλά καλό είναι να συνηθίσετε την ιδέα.

Πόσες φορές έχω καλέσει τον τιτάνα μισό με ένα λεπτό πιο νωρίς από όλους του υπόλοιπους και μετά με τα τόσα deaths που τρώνε δεν μπορούν να μαζέψουν kill για να καλέσουν τους δικούς τους. Όταν το καταφέρουν είναι ήδη αργά(attrition πάντα).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.