Jump to content



TITANFALL


GruntGR

Recommended Posts

Για οποιον δεν κρατιεται και θελει να κανει pre-order, ειναι καλη η τιμουλα:

Titanfall | Origin Keys | SimplyCDKeys

34€ (με το κουπόνι "5OFFTITAN")

Προτιμω να δωσω +10 για να κανω μια βολτα απο το ταδε παιχνιδαδικο και να το παρω στα χερια μου, εξαλλου εχω να παρω hard-copy γυρω στα 3 χρονια, μας εφαγε το digital distribution :p

Link to comment
Share on other sites

Προτιμω να δωσω +10 για να κανω μια βολτα απο το ταδε παιχνιδαδικο και να το παρω στα χερια μου, εξαλλου εχω να παρω hard-copy γυρω στα 3 χρονια, μας εφαγε το digital distribution :p

Πιο κοντα στο +15 μάλλον για να παρεις ενα πλαστικο κουτι με ενα cd και ενα key. Για το manual σου λεει τραβα online να το δεις... Αν ειναι να παρεις καμια premium version εκει παω πάσο, αλλα για απλή εκδοση δεν αξίζει...

Link to comment
Share on other sites

Πιο κοντα στο +15 μάλλον για να παρεις ενα πλαστικο κουτι με ενα cd και ενα key. Για το manual σου λεει τραβα online να το δεις... Αν ειναι να παρεις καμια premium version εκει παω πάσο, αλλα για απλή εκδοση δεν αξίζει...

Από το να δώσω 35€ για μία online προσφορά, προτιμώ να το πάρω από εδώ με 45€.

Titanfall (PC)

Νομίζω ότι οι λόγοι είναι προφανείς.

Link to comment
Share on other sites

καλη φαινεται,ειναι αξιοπιστο site? τελικα μονο σε origin θα βγει ε?

Έχω πάρει το battlefield 4 + premium accound από εκεί και η εξυπηρέτηση άμεση και άψογη. Δέχονται και paysafe με μια

μικρή προμήθεια. Μάλιστα έχω στον λογαριασμό μου ακόμα 4.50 ευρώ ρέστα από την προηγούμενη αγορά μου με paysafe τα οποία μπορώ να τα χρησιμοποιήσω σε μελλοντικές αγορές (TITANFALL).

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Εχω να αγορασω retail απο το tomb raider 2013, και ολος τυχαιος το ευχαριστηθηκα πολυ, παιζει ρολο πιστευω η ολη φιλοσοφια του κουτιου, χαιρεσαι περισσοτερο το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Από το να δώσω 35€ για μία online προσφορά, προτιμώ να το πάρω από εδώ με 45€.

Titanfall (PC)

Νομίζω ότι οι λόγοι είναι προφανείς.

ΟΚ ο λόγος φαντάζομαι ειναι να τιμήσεις το ελληνικό μαγαζί. Συμφωνώ μαζί σου και μάλιστα το συγκεκριμένο το έχω τιμήσει. Πλην όμως τα 45 ευρω + μεταφορικα 5 ευρώ γινονται 50 και έχουν διαφορά απο τα 34 της προσφοράς.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.