Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

Γιατι και 500 Tdp "αερα" να εχει το Bios τις σας πειραζει τα φτανεις δεν τα φτανεις?

Βαζεις το ρολογια και το ρευμα που θες και παιζεις, τα Watt που ειναι να πιασει η καρτα με το oc θα πιασει, δηλαδη πρεπει ντε και καλα να πιανεις "νταν" τα 440w για να το βαλεις αυτο το Bios?:p

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Γιατι και 500 Tdp "αερα" να εχει το Bios τις σας πειραζει τα φτανεις δεν τα φτανεις?

Βαζεις το ρολογια και το ρευμα που θες και παιζεις, τα Watt που ειναι να πιασει η καρτα με το oc θα πιασει, δηλαδη πρεπει ντε και καλα να πιανεις "νταν" τα 440w για να το βαλεις αυτο το Bios?:p

Απλα θέλω να είναι πιο νοικοκυρεμένα τα πράγματα :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω επειδη εχω προς το παρων εχω αερα στην καρτα αρα και ψυχολογικα θα μεινω με το 300watt βιος αλλα ενα συντομο run valley με 1200 πυρηνα και 1,15v μου το εβγαζε μια χαρα δλδ πιο κατω απο το στοκ ρευμα του μαμα βιος καλο ειναι αυτο.Το απογευμα θα δωσω κανα γκαζι να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Παει και αλλο νομιζω με 1.23 ρευμα ημουν εδω αλλα δεν μου αρεσουν οι 8ερμοκρασιες του αερα σαν το νερακι τιποτα αλλο.Οκ μην την σκισουμε καλα ειμαστε εκει oταν εχω χρονο θα παιξω με λιγο πιο πανω μνημες στα ιδια ρευματα!

ac0v.png

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
Link to comment
Share on other sites

πόσο πιστεύεται ότι αξίζει μεταχείρο μια απλή 780;πάνω από 350;

350-400 αναλογα την εγγυηση και υλοποιηση ειναι τιμη λουκουμι πιστευω.350 για reference kαι 400 για καστομια εισαι οκ!

Link to comment
Share on other sites

πόσο πιστεύεται ότι αξίζει μεταχείρο μια απλή 780;πάνω από 350;
350-400 αναλογα την εγγυηση και υλοποιηση ειναι τιμη λουκουμι πιστευω.350 για reference kαι 400 για καστομια εισαι οκ!

Παντως αν ψαχνεις για reference αξιζει πιστευω να δωσεις αλλα 100 και να πας σε τατιανα ...

Link to comment
Share on other sites

αξιζει απο 680 να παω στην 780 super jetstream στα 480ευρο η να παριμενω την 780 GHz στα 500ευρο. παιζω σε 1440p

ιδια κάρτα είναι.... όλες πανε 1200-1250mhz με μαμα ταση.

Ψυχολογικό είναι μόνο....

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι βλεπω η 780Ti θα εχει περιπου 670ε και δεν νομιζω οτι αξιζει τοσα για μερικα frames παραπανω. Αν ηταν 600-650 θα το σκεφτομουνα.

Παω για 780 Classified, αλλα το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να την βρω πουθενα, στο site της EVGA εχουν ριξει τις τιμες σε ολες τις 780 εκτος της Classified, Ελλαδα δεν υπαρχει πουθενα, ξερει καποιος που μπορω να την βρω σε λογικη τιμη?

Link to comment
Share on other sites

Εδω απο Γερμανια αλλα υπολογιζε +30 μεταφορικα, οποτε πας στα 570 ευρω..

Ευχαριστω!

Η τιμη δεν ειναι ασχημη αλλα δεν γνωριζω Γερμανικα και δεν ξερω πως να κανω την παραγγελια η να διαβασω terms and conditions... Εχει πουθενα αλλαγη γλωσσας?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.